Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvas po gimdymo

QUOTE(rena @ 2006 04 29, 02:13)
Pirma kart girdziu kad kojos po gimdimo padideja g.gif
Be komentaro schmoll.gif


man irgi taip atsitiko nestumo metu ir dabar praejo 3 men ir tas pat vietoj 37 dabar tinka 38.
Atsakyti
QUOTE(Uga06 @ 2006 11 06, 00:31)
VAjetau paskaiciau sia temele ir ramiau pasidare smile.gif jau maniau kad as cia kokia tai nenormali, nes visi iki nestumo ir gimdymo nesioti batai mazi tongue.gif

Kaip aš apsidžiaugiau biggrin.gif aš ir maniau kad nenormali aš ar ką, kad į senus batukus netelpu doh.gif doh.gif Tynimas senų seniausiai nuėjęs, o per ilgį koja į batą netelpa... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 04 28, 16:30)
Kilo mintis beskaitant apie pasikeitusias krūtines po gimdymo. Taigi mano kojelės, kurios ir taip ne per dailiausios buvo, nutarė dar pasididinti g.gif Buvo geri 39 dydžio bateliai, dabar, po pirmo vaiko - jau reikia gerokai paieškoti 40 ar net 41 dydžio, žiūrint, koks gamintojas. Nejuokingi nuostoliai, nes kai kuriuos savo mergautinius batelius dar galėčiau nešiot ir nešiot prie gražesnio rūbo. Deja..O tai po antro jau reiks 42???? sad.gif  swoon.gif


ir mano padidejo cray.gif nesiojau 36, o dabar 37. bet man taip gal ir geriau, nes 36 dydzio tai visi vaikiski budavo ax.gif , o vat dabar kaip zmogus galiu net ir 38 dydzio nusipirkti, bet cia jau tik zieminius. tai visai dziaugiuosiu. tik gal tas padidejimo faktas nelabai fainas, o siaip viskas liuks. graziu batuku dabar galiu nusipirkti nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 11 lapkričio 2006 - 17:41
perskaičiau emą ir išsigandau - maniau kad viena koja padidėjo. ne jei abi, tai dar pusė bėdos clap.gif
Atsakyti
Xi xi xi biggrin.gif Aš planuoju gimdyti dar du vaikus, tai mano išmiera bus 42-43? Reikės vyro batus nešioti biggrin.gif
Jeigu rimtai, tai mano mamai po 3 gimdymų nuo 37 iki 40 padidėjo koja, o man kol kas tik 1 vaikiukas vienu dydžiu kojytę praplatino blink.gif Pradžiai negalėjau patikėti, galvojau patinusi kojytė, tuoj praeis...Tai jau du mėnesiai kaip nepraeina, o mama patarė pamiršti mergautinius batelius ir išrašyti vyrui sąskaitą už moralinę skriaudą biggrin.gif
Atsakyti
viskas, lekiu batu matuotis lotuliukas.gif
Atsakyti
g.gif na nenoriu dar didesnes kojos nes ir taip jau 39-40 nesioju.... tikiuosi, kad mano nepadides koja rolleyes.gif O gal kuriai taip buvo, kad paaugot? jau ir taip auksta esu, bet kazkaip atrodo, kad dar paaugau, nors nesimatavau dar ax.gif
Atsakyti
mano tai tik uzpakalis padidejo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 11 13, 19:51)
mano tai tik uzpakalis padidejo biggrin.gif biggrin.gif

pas mane ne tik uzpakalis blush2.gif ir niekaip sumazeti negaliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2006 11 13, 18:10)
Xi xi xi  biggrin.gif  Aš planuoju gimdyti dar du vaikus, tai mano išmiera bus 42-43? Reikės vyro batus nešioti  biggrin.gif
Jeigu rimtai, tai mano mamai po 3 gimdymų nuo 37 iki 40 padidėjo koja, o man kol kas tik 1 vaikiukas vienu dydžiu kojytę praplatino  blink.gif  Pradžiai negalėjau patikėti, galvojau patinusi kojytė, tuoj praeis...Tai jau du mėnesiai kaip nepraeina, o mama patarė pamiršti mergautinius batelius ir išrašyti vyrui sąskaitą už moralinę skriaudą  biggrin.gif



swoon.gif o siaubas!!!! nuo 37 iki 40 dydzio doh.gif na dar viskas gerai, jei moteris auksta. o ka man reikes daryti, kai mano ugis mazas ir pati smulki g.gif ir vaiksciosiu su klouno batais blink.gif kaip atrodysiu? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2006 11 15, 13:33)
swoon.gif  o siaubas!!!! nuo 37 iki 40 dydzio doh.gif  na dar viskas gerai, jei moteris auksta. o ka man reikes daryti, kai mano ugis  mazas ir pati smulki g.gif  ir vaiksciosiu su klouno batais blink.gif  kaip atrodysiu? cry.gif

na va va, as irgi susidomejau kaip atrodo moteris neauksto ugio, kuriai batu dydis padidejo 3 dydziais blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 11 15, 21:36)
na va va, as irgi susidomejau kaip atrodo moteris neauksto ugio, kuriai batu dydis padidejo 3 dydziais  blink.gif  lotuliukas.gif


jau kai pagimdysiu ir nesiosiu 40 dydzio batus-pasirodysiu lotuliukas.gif nu bet ir pribloske mane sita zinia apie kojos padidejima cray.gif jau buvau pamirsusi, kol nepamaciau sitos temos doh.gif nes po pirmo padidejo vienu dydziu.
tai ate smailianosiai bateliai bye1.gif nes nenoresiu su kokia 40 dydzio koja ir smailianosiais atrodyti kaip koks aladinas schmoll.gif
Atsakyti