Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvas po gimdymo

Kaip gerai kai kurioms mamytems, kad greit numeta kg. O as tai numetu, tai priaugu, be vaistu neapseinu. doh.gif
Atsakyti
as jau po 3 men ilindau i senas kelnes
Atsakyti
As po abieju gimdymu, sveriu maziau negu pries nestuma, man nestumai tik y nauda
Atsakyti
QUOTE(Regin @ 2007 02 14, 19:35)
Kaip gerai kai kurioms mamytems, kad greit numeta kg. O as tai numetu, tai priaugu, be vaistu neapseinu. doh.gif


kokius vaistus naudoji? unsure.gif
QUOTE(Žana B @ 2007 02 15, 00:12)
as jau po 3 men ilindau i senas kelnes

o as po 2 sav. ilindau ax.gif
Atsakyti
o as neisivaizduoju kaip man tuos kg ir pilvuka numes g.gif vaikas geras, sokinet apie ji nereikejo, tai gerai miegodavau, daug valgydavau, o dabar depresija puola del pilvuko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SANDRI @ 2007 02 15, 07:52)
As po abieju gimdymu, sveriu maziau negu pries nestuma, man nestumai tik y nauda

Man irgi taip paciai... biggrin.gif Pries nestumus dvejus sveriau 60 kg - o dabar po dvieju vaiku 54-55 vis svyruoja,net 53 damusu,bet cia siltuoju metu laiku..... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O pas mane po antrojo tirkai liko kilogramu ir pilvukas nemazas, bet po truputuka istirps 4u.gif
Atsakyti
pilvo preso neturėjau, tai po gimdymo tuo labiau neatsirado mirksiukas.gif bet svėriau taip pat mažiau nei prieš nėštumą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SANDRI @ 2007 02 15, 08:52)
As po abieju gimdymu, sveriu maziau negu pries nestuma, man nestumai tik y nauda



koks baltas pavydas apeme user posted image ot pasiseka kai kam,o man reiks su savim nemazu pastangu atsikratyt pilvuko user posted image i priesgimdinius drabuzius itelpu,bet liko pilvas nuo pirmu dvieju vaiku nenumestas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Herta: 19 vasario 2007 - 13:50
Mano figūra po gimdymo tai dar pusė bėdos, yra likę papildomi du kilogramai, nei buvo iki nėštumo. Bet su pilvu tai oj oj oj, kiek reiks padirbėti, nes jis buvo žiauriai didelis. Kai pamatė gydytojas, pas kurį nesilankiau, bet teko gimdyti, pasakė: '' Nu jūsų pilvas... įspūdingas'' bigsmile.gif Galit įsivaizduot? Einu daryt atsilenkimų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monique: 19 vasario 2007 - 14:14
QUOTE(LARA @ 2004 02 26, 13:20)
Sveikos norejau paklausti,kada po gimdymo galima pradeti nesioti pilvui aptemtas kelnaites?


As po gimdymo praejus 2 dienom pradejau nesioti korseta ir po poros sav ilindau i senus dzinsus, tik aisku jie labiau aptemti nei anksciau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rona: 19 vasario 2007 - 15:16
QUOTE(Monique @ 2007 02 19, 14:13)
Mano figūra po gimdymo tai dar pusė bėdos, yra likę papildomi du kilogramai, nei buvo iki nėštumo. Bet su pilvu tai oj oj oj, kiek reiks padirbėti, nes jis buvo žiauriai didelis. Kai pamatė gydytojas, pas kurį nesilankiau, bet teko gimdyti, pasakė: '' Nu jūsų pilvas...  įspūdingas''  bigsmile.gif  Galit įsivaizduot? Einu daryt atsilenkimų  verysad.gif



man tai buvo kai gyditoja pamate, pasake, cia turbut dvynukai pas mus apsilanke mirksiukas.gif
Atsakyti