Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvas po gimdymo

roux.. del krutu nukarimo (na as cia is teorijos praktikoj dar tik bandau wink.gif ) bet kiek teko skaityti tai vaikas krutu nenutampo... svarbu pasirinkti tinkamo dydzio liemenele kad atlaikytu krutines svori... ir tada viskas bus gerai...
Atsakyti
QUOTE (prabegom @ 2004 03 01, 10:04)
Ziuriu pirmakartes tokios optimistiskos clap_1.gif Is tiesu, po pirmo vaiko, pilvas ir talija liko be pakitimu... Po antro nestuke.gif liko unsure.gif aiskus buvusiu nestumu pozymiai - talija praplatejo, o pilvas, nors ir grizo i vieta, taciau liko odos perteklius wink.gif

Jo...jo ir pas mane taip huh.gif
Atsakyti
vajezau tai kas dabar bus.... po pirmo vaiko viskas susitvarke labai gerai....aisku liko strijos veliau jos isbalo bet vistik....
o dabar laukiu antro ir su siaubu skaitau prognozes.....o gal taip nebus... kas del sporto... tai kai tevelis dirba visa diena mociuciu pasonej nera aukles per brangu tai vaikucio vieno namuos nepaliksi ir i sportus neisleksi belieka pasikliauti tais atsilenkimais ir tuo "sportu " kuris imanomas pav. vieno ar dvieju kambario bute.... taiva tada belieka tiketis kag po antro vaikelio turesite grazu pilvuka nes jusu genai geri....
po pirmo vaikelio tikrai nereikia daug pastangu kad pilvukas butu toks kaip buvo o va kaip su antru bus velniai zino....
Atsakyti
na, o as darau atsilenkimus ir po truputi dingsta man tas pilvas clap.gif aisku ne toks koks buvo pries nestuma sad.gif
Atsakyti
Na as cia irgi tik is teorijos, praktika dar tik bus veliau smile.gif Bet va Mazyly yra manksta baseine vaikuciams, galima eiti nuo 2 men - ir vaikuciai pasportuoja ir mamytems siek tiek mankstele gaunasi. O dar ten yra manksta baseine specialiai pagimdziusiom, specialiai su tokiom srovem buna, sake labai padeda pilvuka i vieta atstatyt. nezinau tik kur tada leliukus det...
Pasiteiraukit, gal kam pades.
Atsakyti
Dabar yra įvairios priemonės, kad nenukartų pilvukas, o va, kai aš pagimdžiau, tai buvo 1992m., jokių tokių dalykėlių nebuvo.Su jumoru prisimenu, kai mano gimdyvės krepšyje buvo įdėtas gana ilgas medvilninis rankšluostis pilvui po gimdymo susiveržti.Pagimdžiau, praėjo porą valandų, vyras tuo rankšluosčiu apvyniojo. biggrin.gif Guliu sau, ateina gydytojas, na, sako, kaip jaučiamės, parodykit krūtis, jis jas paminko, paspaudo, viskas gerai.Na, dabar sako, parodykit pilvą.Aš baltinius pakeliu, jis žiūri į tą rankšluostį ir nesupranta.Sako, nuimkit.Sakau tuoj.Bandau atrasti rankšluosčio galą ir jį atvynioti, bet nesiseka, nėra jėgų.Sakau, kad pats atvyniotų.Na ir pradėjo jis tą rankšluostį vynioti.Jo akys blink.gif Klausia, kam tau to rankšluosčio.Aš jam viską paaiškinu.Jis tik galvą palingavo ir nusistebėjo, ko tik tos moterys dėl grožio neprisigalvoja, sako, vietoj to, kad po gimdymo ramiai ilsėtųsi, tai jos jau galvą dėl grožio suka.Abu smagiai pasijuokėm biggrin.gif Išeidamas, sako, nepyk, bet aš tau to rankšluosčio nebeužvyniosiu wink.gif
Atsakyti
Ir aš norėjau nusipirkti tą diržą, bet gydytoja patarė, kad jeigu noriu turėti gražų pilvo presą, kaip buvo iki nėštumo, tai jokio diržo nenaudoti, o geriau p[asportuoti ir leisti raumenim matūraliai susitvarkyti, nes bus kaip dauguma sako-nukarusi oda smile.gif Ir žinokit nepirkau, sportavau ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Mano manymu, tai 100% priklauso nuo moters organizmo. Jei oda neelastinga - tai tie dirzai ir korsetai nieko nepades. Reikia sportuoti, bet nelaukti, kol po gimdymo praeismetai ir VISKAS ATSISTATYS SAVAIME. Taip beveik nebuna. As padariau klaida po pirmo nestumo, gailedama saves ir siutos tarpvietes, ir dabar pilvas kaba kaip koks issileides balionas. unsure.gif
Atsakyti
Man po gimdymo liko sioks toks pilvukas, nu, bet jis labai sexi atrodo man smile.gif labiau patinka nei pries nestuma buvo i nugara ilindes laugh.gif tfu tfu ir stryju visai ant jo nera, nors buvo tikrai nemazas smile.gif bet patylesiu apie kojas ir subine blink.gif
Atsakyti

Nors ir nešiojau dirža pilvukas vistiek liko.Buvau pradėjusi lankyti "bodyflekso" treniruotes-šiektiek padėjo,bet vistiek jaučiuosi stora ir išsipūtusi.Gal kasnors zinot kanors apie liekninančius masažus? Nors ištikrųjų jau neturiu vilčių - 000189.gif
Atsakyti
mhm...pas mane irgi sioks toks pilvukas liko... kai apturejau stresa tai jis baisiai greitai dingo ir buvo panasiaus plokstumo kaip iki gimdymo, na o kai stresas baigesi atsirado vel pilvukas biggrin.gif negaliu jau baisiai bedavoti, nera dideles tragedijos, bet su maudymuku visteik nejaukiai jauciuosi, o kai pasilenki i prieki tai unsure.gif rolleyes.gif nu bet cia nieko smile.gif va kas kita - slaunys ir uzpakalis!!! ka su jais daryti?????????? pradejau sportuoti sporto klube su treniruokliais, treneris sake, kad pilvukui pradanginti dideliu problemu nebus, sunkiausia yra formuoti klubu ir uzpakalio sriti sad.gif po 2-3 men pasakysiu ar matyti rezultatai smile.gif
Atsakyti
AGA, MAN IRGI PO SAVAITES JOKIO PILVO NELIKO IR NE VIENO KG VIRS TO, KIEK SVERIAU PRIES NESTUMA... BUNA GI. SU ANTRU VAIKU TURBUT TAIP NEBESISEKS...
Atsakyti