Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvas po gimdymo

QUOTE(mazhulinka @ 2007 06 01, 01:39)
o as pasigirsiu- jau atsistate tongue.gif beveik 5men reikejo, bet beveik kaip buves, strijos neisnyko, bet ka padarysi, kaltinu tik tinguma, kad pagal instrukcijas kremu netepiau...

Tepiau o strijų vis tiek neišvengiau, susitraukė gal per mėnesį pilvas aišku gelbėjimo ratui preso reik
Atsakyti
as nakti pagimdziau...ryte jau liepe detis korseta ar susiristi pilva, nes kitaip sake liks kaip yra, tai ir dejausi tas aptempiancias kelnaites smile.gif
Atsakyti
As korseta dejausi trecia diena po gimdymo ir nesiojau tris savaites.Bet pilvas vistiek manes nezavi schmoll.gif Lasiniu sluoksnis ir suvytusi oda. verysad.gif
Atsakyti
Aš iškart užsidėjau, bet kas iš to. Beje, skaičiau, kad 1-3-mėn reikia nešiot
Atsakyti
Pas mane pilvas kaip ir susitrauke,o buvo baisiai didelis(su dvynukais),bet tos skuros mane nervina,nzn kada dings,ir dar kelios strijos liko,ne taip atrodau kaip pries nestuma,o be to man jau ir ne 20metu.Ech,senatve nedziaugsmas....
Atsakyti
Sveikutes, pagimdziau pries pora menesiu,ir pilvas susitrauke,bet va atliekami riebaliukai taip ir liko,nezinau nei ka daryti,,nesioju atipriai aptempiancias kelnaites,tipo gorsetas,bet kol kas jokio poveikio,turbut cia sportuot jau reikia,o ne gorsetus nesioti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Sakot daug priaugot? Na tikrai ne tiek kiek as!
Galiu pralinksminti kas tipo daug priaugo!!! 4u.gif

As turiu dukryte 2 sav. ir jau numeciau po gimdymo 13 kg, o priaugus buvau 28 kg. Pries gimdyma sveriau iki 60 kg., tai kaip ir kudoka buvau tongue.gif - ugis 172 cm.
Na ispradziu labai pergyvenau kad svoris augo kaip ant mieliu, nors valgiau sveikai, bet turejau visrskinimo problemu doh.gif
Zodziu manau kad maitinant kudiki ir valgant maziau nei 2000 kaloriju per diena, kilai turetu kris patys, nes pieno gamybai is kuno paimama 3000 kaloriju.
O del pilvuko tai nieko nededu, traukiasi pats, tik vat manau reiks atsilenkimus daryti, kad raumuo atsistatytu. Tiesa drauge patare det elastini binta, bandziau g.gif , tiesa pasakius nepatiko schmoll.gif
Striju neturiu - tepdavau spec. vaska nuo striju ryte ir vakare, kas dien ir siaip visad sportuodavau, tai gal pati oda elastingesne, na net nezinau kas cia istikro nuleme (pilvukas buvo nemazas per nestuke.gif )

Sekmes visoms!!!
Tik nereikia panikuoti, geriausia maitinti paciai ir sveikai valgyt po nnedaug.

thumbup.gif
Atsakyti
Mano pilvukas traukiasi labai sparciai thumbup.gif Pati jauciu kaip su diena vis mazesnis, nu bet ir vosirs apie tai pranesa mirksiukas.gif Gryzusiis ligonines buvau atsikraciusi 9kg, dabar jau viso 12kg neturiu. Maitinimu patyi, pienuko turiu pakankamai, valgau sveikai thumbup.gif
Atsakyti
Kai paskutinį kartą svėrė priaugau 17,o dabar jau bus visi 20.,vat ir nėra stebuklingų receptų kaip gryžt į normalų svorį,reikes nemažai pastangų.,o kaip soliariumas ar padeda truputį g.gif
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2007 08 03, 12:02)
Mano pilvukas traukiasi labai sparciai  thumbup.gif  Pati jauciu kaip su diena vis mazesnis, nu bet ir vosirs apie tai pranesa  mirksiukas.gif Gryzusiis ligonines buvau atsikraciusi 9kg, dabar jau viso 12kg neturiu. Maitinimu patyi, pienuko turiu pakankamai, valgau sveikai  thumbup.gif



man irgi po gimdymo greit traukesi, bet liko +5kg, kurie niekaip nenori pasišalinti, tai ir gyvena sau riebalas ant pilvo doh.gif , bet reik imtis priemonių ir jį pašalinti fitness4.gif
Atsakyti
QUOTE(LARA @ 2004 02 26, 13:20)
Sveikos norejau paklausti,kada po gimdymo galima pradeti nesioti pilvui aptemtas kelnaites?


kai pilnai susitrauks gimda(mazdaug po 2men) 4u.gif
Atsakyti
Ką tik pagimdžiusio pilvas buvo kaip 6 mėn. doh.gif Bet per 2 mėn., jis susitraukė, o dabar iš vis jokio pilvuko, kaip prieš gimdymą ir sveriu 5 kg mažiau, nei prieš pastojant, mano figūrai nėštumas į naudą gavosi lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti