Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvas po gimdymo

Ar kam rauksleta oda issilygino / susitrauke su laiku?

As pilvo neturiu. bet odos pertekliaus iki kaklo. Ir nebezinau nei ko tiketis, nes kai atsisedu, tai penkiolika klosciu odos susideda.. O ant kiekvienos klostes dar po penkiolika raukslyciu..

Atsakyti
QUOTE(mergaite117 @ 2008 02 05, 01:19)
Reikia daryti mankštą...........
Aš tik skundžiuosi ir laukiu stebuklo,bet stebuklų nebūna.Jau 4,5 mėn praėjo,būtu gerai man asmeniškai jau susigriebti  blush2.gif

Tigi aisku, kad reikia nors ir kaip besitingetu. As pvz./ juoda tingine ir bevale blush2.gif . Bet ir tai nuo 6 sav. po gimdymo pasidariau pratimu programele ka noriu pakoreguoti ir vakare sau biski pasportuoju (10-15 min.). Rezultatai jau "ant akiu", nors ir amzius jau pas mane ir siaip niekad rimtai nesportavus (klubuose ta prasme ir pan. Mano kredo:nors po biski, bet kasdien (na isskyrus savaitgali) ax.gif . Tiek tai tikrai galima. smile.gif
Atsakyti
O per kiek laiko susitvarko pilvas po cezario?
Atsakyti
QUOTE(kristalas:) @ 2008 02 05, 15:24)
O per kiek laiko susitvarko pilvas po cezario?

Kiekvienai skirtingai verysad.gif nors esu girdejusi, kad po cezario ilgiau užtrunka g.gif man dar iki dabar nesusitvarkęs verysad.gif , o jau praėjo 1m. ir 3mėn. verysad.gif , bet pradėjau sportuoti, tai tikiuosi pagerės blush2.gif aš irgi bevalė, galėjau anksčiau susigribti, bet , kad labai saldumynai traukia doh.gif , pamaniau, valgysiu juos ir toliau, bet sportuosiu biskučiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalas:) @ 2008 02 05, 16:24)
O per kiek laiko susitvarko pilvas po cezario?

Nu ziurint ka turi omeny susitvarko. Jei randa, tai nzn, bet kiek girdejau po kokiu metu t.b. jau pabales. O siaip storumas pilvo ir suglebimas tai tas pats gi, kas ir po iprasto gimdymo. Tik tiek, kad nerekomenduoja anksti pradet sportuot. Net 6 men. Bet cia irgi priklauso nuo pacios moters kaip ji jauciasi. Jei kazka skaudes ar temps, galima ir mazesniu kruviu ar visai palaukt kuri laika. g.gif
Atsakyti
QUOTE(JVana @ 2008 02 05, 15:32)
Ar kam rauksleta oda issilygino / susitrauke su laiku?

As pilvo neturiu. bet odos pertekliaus iki kaklo. Ir nebezinau nei ko tiketis, nes kai atsisedu, tai penkiolika klosciu odos susideda.. O ant kiekvienos klostes dar po penkiolika raukslyciu..


thumbup.gif pas mane tokia pati situacija...irgi nebezinau ar kas bepasikeis... verysad.gif visi sako kad as taip ir likau 3 menesi nescia ... verysad.gif
Atsakyti
o is manes vyras juokiasi kad vasara man bus gerai juroj nepaskesiu nes turiu keliasluoksni gelbejimosi rata lotuliukas.gif nors man visai nejuokinga, labai del to kompleksuoju, nes pries gimdyma mano figura buvo ideali ,po gimdymo nukrito 12kg ,o toliau nei krust, nei priauga, nei nukrenta svoris, kaip atsikratyt dar 13 kg... po gimdymo pasidariau baisi tingine, gal jei draugiu bury atsirastu sportuojanciu tai ir as kaipnors uzsikresciau g.gif
o taip noreciau vasara miniaka uzsidet cry.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(JVana @ 2008 02 05, 14:32)
As pilvo neturiu. bet odos pertekliaus iki kaklo.

lotuliukas.gif

QUOTE(kristalas:) @ 2008 02 05, 15:24)
O per kiek laiko susitvarko pilvas po cezario?


Skaudėt nustojo po savaitės, susitraukė po 1,5 mėn. Dabar darau atsilenkimus - vyras sako, kad nėra reikalo, bet.....
Atsakyti
Oi mamytes. Mano lelytei jau 3 menesiukai, ir pilvu nesiskundziu. neturiu as jau jo menuo. Patarciau pirmiausia sumazinti maisto kieki ir po truputi vakarais pasukti liemeni, bei atsilenkimu padaryti.BET SU ATSILENKIMAIS ATSARGIAI. NEPERSITEMKITE
Atsakyti
Sveikos, o pas mane su pilvu kosmaras, tiksliau su odos pertekliu... Jau susitaikiau, kad niekada neapsivilksiu atskiro maudymuko, nes dar plius pilvas isvagotas striju, zodziu, nemyliu saves veidrodyje cry.gif planuoju pradet sportuot, tai odos pertekliu dar kazkaip panaikinsiu, o strijos...
Atsakyti
o gal kam nors pavyko atsikratyti striju? pas mane jos yra kokios 4, bet tokios galingos, kad kaip randai po didziausiso operacijos atrodo doh.gif .... gal kam nors kiek jas uzmaskuot ar pamazint pavyko g.gif
Atsakyti
Striju atsikratyti neis mirksiukas.gif

As susitaikiau su tuo, nesiojau sunku vaikeli (5150 g) tai neatlaike, smulkiai sutrukinejo... Man kuno grozis neesminis dalykas, svarbiau jaustis mylima ir geidziama ax.gif

pilvas po pirmos operacijos dingo per menesi, dvieju jau nebuvo zymiu smile.gif Po antro ilgiau, ir dabar odele dar tebera suglebusi, bet siaip esu savimi patenkinta biggrin.gif
Atsakyti