Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pilvas po gimdymo
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Po gimdymo
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
LARA
Sveikos norejau paklausti,kada po gimdymo galima pradeti nesioti pilvui aptemtas kelnaites?
Skorpione
Sveika Lara wink.gif !
Kai buvau nestukiu paskaitose, tai gydytoja sake, kad galima iskart pradet nesiot
dirza ar aptempiancias kelnaites, kai tik grysi is ligonines. Ir geriausia jas mautis ar detis gulint, kai pilvas buna plokscias.
kauke2
Bent jau man, tai jokiu dirzu nereikejo ir apie pilvo nukarima, po eiles bemiegiu naktu is kart po gimdymo, ne kalbos nebuvo..... Gal kitom mamom kazkaio kitaip buvo, taciau man pilvo jau nebebuvo praejus savaitei po gimdymo. O nieko nenesiojau - jokio dirzo....
Smurka
Ma iskart po gimdymo jau kita diena liepe pilva susiverzt
mamukas
Panesioji vaikiuka po gimdymo kokius puse metuku, pasitampai, pasokineji aplink ji - tai valgyt, tai pampersai, tai bemieges naktys - ziurek - jau ir neber pilvuko!
biggrin.gif O jei rimtai, manau, kad tai nuo odos tipo priklauso, gali but nuo genu ir t.t. g.gif

P.S. as nieko nedariau - nei verziausi, nei sportavau... bet dabar pilvas tiesiog toks koks buvo.. unsure.gif
melsva
mano pilvas kaip pas drambli ir netikiu kad jis pats ims ir susitrauks po gimdymo
nusiziurejau Ortopedineje vaistineje toki spec. dirza
po gimdymo reiks issimatuot talija hah.gif (lyg tais as ja turesiu...)
ir nuvaziuot nusipirkt
Sara
QUOTE (melsva @ 2004 02 26, 14:11)
mano pilvas kaip pas drambli ir netikiu kad jis pats ims ir susitrauks po gimdymo

OHO, O KAIP PAS KOKI DRAMBLI? biggrin.gif thumbup.gif wink.gif

MAN IRGI ATRODO, VISKAS PRIKLAUSO NUO MOTERS FIZIOLOGIJOS. JAU 6 MENESI NESCIA BUDAMA NUSIPIRKAU ELASTINI DIRZA PO GIMDYMO, BET VISAI NORMALUS TAS MANO PILVUZAS BUVO - NEI VIENO RUBO NEPIRKAU NESCIA BUDAMA. VA IR NEPRIREIKE BEVEIK TO KORSETO...O JUK TIKEJAUSI NUKARUSIO PILVO, ISSITEMPUSIO BAAAISIAI. DABAR PILVO LYG IR NERA, TIK LABAI JAU MINKSTUCIUKAS PASIDARE LIEMUO biggrin.gif rolleyes.gif
melsva
jeigu pilvas minkstuciukas, tai gal lasiniukus lengviau numesti?
RebekaG
As gimdziau Kaune 2 lig. Po gimdymo buvo atejus kineziterapeute. Ji sake, kad visi dirzai yra sh... palyginus su spec. manksta. As ta manksta dariau 2menesius. Visa esme tame, kad reik iskart daryt, o ne tada susirupint kai praeina puse metu po gimdymo. Tai lengvi pratimai, ju pirmiem menesiam uztenka, o po to galima ir rimciau sportuot. Dar naudojau aliejuka ir krema kunui, kad oda butu nesausa, elastingesne ir greiciau trauktusi. Tiesa, turejau ir dirza, bet uzsidedavau retai.
Kuzia
Suprasi kaip cia yr unsure.gif . Po pirmo vaiko tai greit susitrauke pilvas, o po antro... Nu vis dar tikiuosi, kad susitrauks unsure.gif .
Migele
Pilva aptempiancias kelnaites ar korsetus galima nesioti tik tuomet jei gimdymas vyko naturaliai, cezario pjuvio atveju ju nesioti negalima.
Iva
nu pavarot, kelnaites, dirzai blink.gif o ne geriau pasportuoti?
Sara
QUOTE (Iva @ 2004 02 29, 09:17)
nu pavarot, kelnaites, dirzai blink.gif o ne geriau pasportuoti?

nu zinai, as irgi galvojau-sportuosiu vos nuo gimdymo stalo nulipusi, nes jokie dirzai ir korsetai nebus tokie veiksmingi...

bet gal 3 savaites po gimdymo jauciausi invalide: nei sedet (kirpta siuta), nei paeiti zmoniskai, nei stovet (nugara kaip adatom prismaigstyta). tai buvo ne iki sporto. po to dar menesi kamavo silpnumas, nes naktys nemiegotos, dienomis-reikalu kruva. kol maitinau, nenorejau tuo labiau sportui kaloriju deginti.

Dabar gi, jokio poreikio sportuot ir neliko, kai po gimdymo 4.5 men praejo, nes viskas ciki su figura. aisku, vietoj gelezinio pilvo preso liko minksta duobe mad.gif

ewa
Mane irgi visi gasdino, kad po gimdymo pilvas kaip maisas kabes. Sake ,kad dvidesimtmetems greiciau pilvas i vieta pareina, o tau tai jau be sansu. Nusipirkau toki gorseta, bet taip ir neprireike. Jau po dvieju dienu, kai vaziavau is ligonines, pilvas buvo beveik kaip buves. Tik va minkstokas, kaip Sara minejo. Bet pabandziau pasportuoti, ziuriu kieteja. Taip, kad jokia cia ne problama. biggrin.gif
Jumi
Tai mano fiziologija tada sh... laugh.gif laugh.gif laugh.gif Po pirmo vaikiuko sportais ir visokiais kremais pilvuko lyg ir neliko o va po antro tai jau vaje.... sad.gif
Liko nemazas pilvukas ir niekaip jis nedingsta. Sportas kolkas nepadeda,gal ne taip mankstinuosi g.gif
prabegom
Ziuriu pirmakartes tokios optimistiskos clap_1.gif Is tiesu, po pirmo vaiko, pilvas ir talija liko be pakitimu... Po antro nestuke.gif liko unsure.gif aiskus buvusiu nestumu pozymiai - talija praplatejo, o pilvas, nors ir grizo i vieta, taciau liko odos perteklius wink.gif
Iva
aisku dabar as ka nors sunervuosiu, bet sorry man PMSas, atleiskit jeigu ka izeisiu, bet mane nerealiai nervuoja kalbos- dejones apie po nestumo likusius kg, nukarusius pilvus ir dirzus reikalingus kad ta pilva prilaikyti. maitinkites normaliai, sportuokite ir nieko nereikes ir cia visai ne optimizmas, tai realybe, nepriaugti svorio labai daug per nestuma, sportuoti ir per nestuma ir po jo, o dar geriau ir iki nestumo wink.gif kirpo, na ir kas, po truputi sportuoti galima kad ir ta pacia diena, as bent taip dariau, nors kirpo, po cezario galima presa stiprinti jau po 3 sav, taip kad tik nuo noro priklauso.

P.S. labai gerbiu tas, kurios daro viska kad nedejoti del tu kg, nes kaip ten bebutu ne visos manekenemis gali but
ENIGMA
QUOTE (Iva @ 2004 03 01, 20:08)
aisku dabar as ka nors sunervuosiu, bet sorry man PMSas, atleiskit jeigu ka izeisiu, bet mane nerealiai nervuoja kalbos- dejones apie po nestumo likusius kg, nukarusius pilvus ir dirzus reikalingus kad ta pilva prilaikyti. maitinkites normaliai, sportuokite ir nieko nereikes ir cia visai ne optimizmas, tai realybe, nepriaugti svorio labai daug per nestuma, sportuoti ir per nestuma ir po jo, o dar geriau ir iki nestumo wink.gif kirpo, na ir kas, po truputi sportuoti galima kad ir ta pacia diena, as bent taip dariau, nors kirpo, po cezario galima presa stiprinti jau po 3 sav, taip kad tik nuo noro priklauso.

P.S. labai gerbiu tas, kurios daro viska kad nedejoti del tu kg, nes kaip ten bebutu ne visos manekenemis gali but

ZINAI IVA VISI SPORTAI YRA S..... JEI PILVO ODA YRA SUTRUKINEJUSI IR ISITAMPIUSI, JAU NIEKADA NEBUS TOKIA KOKIA BUVO , O PIVO BUTENT TA ODA IR LIKS NUKARUS IR KALBA NE APIE PRESA AR RAUMENIS, DEJA MANO TIEK ATSPORTUOTA BUVO JAUNYSTEI, DAR DABAR ANT SPAGATOS SEDZIU NORS SVERIU 90 KG.
Kuzia
sportuoti ir per nestuma

Nu as irgi sakiau sportuosiu rolleyes.gif . Visi sportai baigesi sulig kraujavimu 6sav ohmy.gif ohmy.gif .
vilma Liu
QUOTE (ENIGMA @ 2004 03 01, 21:24)

ZINAI IVA VISI SPORTAI YRA S..... JEI PILVO ODA YRA SUTRUKINEJUSI IR ISITAMPIUSI, JAU NIEKADA NEBUS TOKIA KOKIA BUVO , O PIVO BUTENT TA ODA IR LIKS NUKARUS IR KALBA NE APIE PRESA AR RAUMENIS, DEJA MANO TIEK ATSPORTUOTA BUVO JAUNYSTEI, DAR DABAR ANT SPAGATOS SEDZIU NORS SVERIU 90 KG.

Sutinku su tavim Enigma 100%.Jei pilvas smarkiai issitampes ir sutrukinejes, tai gali sportuot nesportaves, belieka tik viena iseitis nusipjaut ta pilva.
Bekasė

nuo trecio men liepe riboti fizini kruvi, nuo penkto buvo lovos rezimas paskirtas, o ligonineje sesutes klykaudavo, kad per daznai i tualeta vaikstau, kad prasyciau basono, nes man reikia guleti. Tai kada gi man sportuoti reikejo.
Yra ir pilvas, yra ir strijos - ir ka man dabar eiti kartis, kad kai buvau nescia negalejau sportuoti.
Zinai kai sakoma - geriau veliau, nei niekada.
Iva
As nesakau kad visada per nestuma reik sportuoti, visokiu buna dalyku ir priezasciu del kuriu tada negalima arba jeigu galima tai ne taip kaip nenescioms, bet kas tada draudzia nepriaugti po 20-30kg, na gerai, irgi visko buna, bet kodel iskarto po gimdymo nesusirupinti? be to ar dirzai pades sutraukti oda?

kartis nereikia- tai faktas, reik dziaugtis savo vaikuciai ir gyvenimu clap.gif bet ir savo figura reiktu pasirupinti.
Kuzia
Sportai sportais, ka as zinau, gal ne visom yra noro sportuot, ypatingai po 2.gif gimimo. Mano atveju visi priaugti nestumo metu kg(dar ir daugiau) nukrite, bet pilvo vietoj toookia skuuura kabo. Po pirmo nestuke.gif taip nebuvo - viskas buvo susitvarke cikipiki wink.gif
ragnez
atvirai sakant, po pirmo gimdymo apsimoviau as korsetines kelnaites - nu prispaudzia pilva, net i kelnes telpi, bet ziauuriai nepatogu. nusprendziua nekankint saves. kai vaikui suejo 6 men ir pakeiciau viena maitinima kose, eidavau kiekviena diena i aerobika ir baseina - po poros menesiu visi minkstumeliai pavirto normaliausiais raumenukais. tai tiek.
Taurė
mano pilvo oda ant tiek suplysus, kad jokie sportai nebeatstatys nieko panasaus i ikinestumine bukle.jei net ir numesciau visus riebalus nuo jo, reiktu ne vienos plastines operacijos, kad vel galeciau isokti i savo atskira maudymuka blink.gif tiesiog ne oda,o kazkokia sutrukinejusi ragoze sad.gif jauciu po antro nestumo isvis nuplys unsure.gif nesitikejau, kad turiu tokia ziauriai prasta oda sad.gif o juk visa nestuma saziningai kasdiena tepiausi specialiais kremais sad.gif
Raganiūkštė
Jetau jetau, mamkos, kokie pilvai, kokios skūros......Man po gimdymo per savaitę nukrito ir pilvas, ir visa kita. Liko viskas kaip buvę, nei pilvo, nei kokios nukarusios odos - nieko. Ir pilvas kietas liko, lyg niekur nieko. O per pusmetį tai dar 5 kg pamečiau, likau kūdena baisiausia - tik papai beliko rolleyes.gif
Na neįsivaizduoju, kaip nuo nemiegotų naktų, maitinimų, lakstymų paskui vaiką, į lauką su vežimu, šokinėjimu virtuvėje su košėmis, vaiko kilnojimo, maudymo, perrenginėjimo ir t.t dar kažkas likti gali iš tų kg...Na nebent auklėm, močiutėm apsistačius- tada gal g.gif
daivosius
tongue.gif Sveikute as tai kaip naujoke tai nelabai dar ikirtau sistema kaip cia pas jus pokalbiuose dalyvauti, bet tikiuosi kad nieks nepyks kad kur ne taip ka parasysiu, o del to pilvo tai geriausia po gimdymo ilysti i aptemtus ir labiausiai braskancius dzinsus thumbup.gif geriausias gorsetas, patikek manim isbandziau dabar kelios drauges gailisi kad saves pagailejo nesiojau visa vasara pilvas plokscias o jei dar po to atsilenkimu tai visai liuks
marieana
Na, manycaiu, kad nemazai priklauso nuo moters fiziologijos, bet asmeniskai as sportavau iki beveik 7 nestumo menesio be jokiu problemu, nebuvo problemu ir su pilvo susitraukimo, per nestuma daug nardzsiu, plaukiau....kam aktuali odos elastingumo problema, tai pradekite apsipilineti - puiki priemone palaikyti forma, ir oda geroje bukleje, tai kad baikim dejoti, pradekime maziua valgyti (cia pati sau sakau tongue.gif ) ir sportuokime...sportuokime...spuortuokime..viskas tuir buti komplekse
tule
Gal kuri zinote kur galima paskaityti apie tas spec. mankstas kurios atstato pilva i vieta? Papasakokit, kaip atsikratet nereikalingu kg. wink.gif
melsva
QUOTE (TauRe @ 2004 03 14, 05:43)
mano pilvo oda ant tiek suplysus, kad jokie sportai nebeatstatys nieko panasaus i ikinestumine bukle.jei net ir numesciau visus riebalus nuo jo, reiktu ne vienos plastines operacijos, kad vel galeciau isokti i savo atskira maudymuka blink.gif tiesiog ne oda,o kazkokia sutrukinejusi ragoze sad.gif jauciu po antro nestumo isvis nuplys unsure.gif nesitikejau, kad turiu tokia ziauriai prasta oda sad.gif o juk visa nestuma saziningai kasdiena tepiausi specialiais kremais sad.gif

man panasiai.... unsure.gif per visa nestuma kasdien po keleta kartu tepiausi kremais, ir buvo grazu, o per gimdyma pilvas suplysinejo nuo bambos zemyn.
Dabar jau 2 savaites praejo, svoris krenta, o toje vietoje tokia slyksti ragoze... blink.gif
Toliau tepu kremu, nesioju dirza suverzianti, bet kazkaip nesviecia, kad ta kempine imtu ir dingtu... sad.gif
Taurė
QUOTE (raganiuke2002 @ 2004 03 14, 09:56)
Jetau jetau, mamkos, kokie pilvai, kokios skūros......Man po gimdymo per savaitę nukrito ir pilvas, ir visa kita. Liko viskas kaip buvę, nei pilvo, nei kokios nukarusios odos - nieko. Ir pilvas kietas liko, lyg niekur nieko. O per pusmetį tai dar 5 kg pamečiau, likau kūdena baisiausia - tik papai beliko rolleyes.gif
Na neįsivaizduoju, kaip nuo nemiegotų naktų, maitinimų, lakstymų paskui vaiką, į lauką su vežimu, šokinėjimu virtuvėje su košėmis, vaiko kilnojimo, maudymo, perrenginėjimo ir t.t dar kažkas likti gali iš tų kg...Na nebent auklėm, močiutėm apsistačius- tada gal g.gif

deja, nei aukles nei mocius wink.gif vieni mes cia kaip pirstai g.gif
SuperBaba
O kos ten tas dirzas po gimdymo pilvui?
O nesciosios nebetinka??
Board
@raganiuke2002
Tai va kad buna, kad per tuos visus lakstymus, zindymus ir visa kita, aukles neturint, ir be mociuciu pagalbos lieka +10 kg po gimdymo unsure.gif geda aisku, ir cia ribojant maista, t.y. nevalgant viska kas papuola, ir kiek papuola. tongue.gif
Cia jau organizmo ypatybes
juke
as nusipirkau specialu korseta ir panesiojus pora dienu padejau i vieta. Pilvas ir taip grizo i vieta, liko tik daug nereikalingos odos, bet cia tai jau kaip nors..
O va dabar du menesiai po gimdymo visa pilva isvagojo raudonas tinklelis. Ir galvoju - na nejaugi cia tos nelemtos strijos pasirode????? Iki siol nieko nebuvo, nors is kitos puses mano 16 kg nukrito per 10 dienu... Bet bet kuriuo atveju man atrodo cia paveluota reakcija, ar kaip? g.gif
Meka
siaip tai tos aptempiancios kelnaites po gimdymo reikalingos ne tam kad pilvas nenukartu o tam kad gimda geriau ir greiciau trauktusi.. pivo raumenis ir tvirtuma galima susigrazinti tik darant manksta
Roux
Po pirmojo gimdymo (tiesa, man tada nei 20-ies nebuvo) pilvas tiesiog "pradingo" iskart pagimdzius. Buciau ta pacia diena ilindus i bet kuriuos savo dzinsus. Tiesa, pilvo oda zemiau bambos buvo tokia minksta kuri laika, bet net nepastebejau kaip atsistate. Beje, visiskai jokiu priemoniu nesiemiau nei nestumo metu, nei po jo. Net minciu tokiu nekildavo. Sportavus gyvenime nebuvau ir po to nepradejau, jokiais kremais, aliejais nesitepiau, dirzu nenesiojau, taciau atsirado vos kelios beveik nematomos strijos ant klubu ir kelios ant krutines. Krutys irgi liko tokios pat mergaitiskos kaip buvo...
Bet tai buvo pries 10 metu... rolleyes.gif
Dabar prisiklausius ir prisiskaicius apie sias problemas, o ir su metais labiau pradejusi kreipti demesi i savo kuno pokycius, pradejau irgi nerimauti, kas bus... Atrodo, kad turetu buti kaip pirma karta ir bijau, kad kai po gimdymo liks didziausias pilvas, ji visa isvagos strijos, nukars krutys, mane apims juoda depresija sad.gif
Meka
roux.. del krutu nukarimo (na as cia is teorijos praktikoj dar tik bandau wink.gif ) bet kiek teko skaityti tai vaikas krutu nenutampo... svarbu pasirinkti tinkamo dydzio liemenele kad atlaikytu krutines svori... ir tada viskas bus gerai...
alex
QUOTE (prabegom @ 2004 03 01, 10:04)
Ziuriu pirmakartes tokios optimistiskos clap_1.gif Is tiesu, po pirmo vaiko, pilvas ir talija liko be pakitimu... Po antro nestuke.gif liko unsure.gif aiskus buvusiu nestumu pozymiai - talija praplatejo, o pilvas, nors ir grizo i vieta, taciau liko odos perteklius wink.gif

Jo...jo ir pas mane taip huh.gif
Jolkiux
vajezau tai kas dabar bus.... po pirmo vaiko viskas susitvarke labai gerai....aisku liko strijos veliau jos isbalo bet vistik....
o dabar laukiu antro ir su siaubu skaitau prognozes.....o gal taip nebus... kas del sporto... tai kai tevelis dirba visa diena mociuciu pasonej nera aukles per brangu tai vaikucio vieno namuos nepaliksi ir i sportus neisleksi belieka pasikliauti tais atsilenkimais ir tuo "sportu " kuris imanomas pav. vieno ar dvieju kambario bute.... taiva tada belieka tiketis kag po antro vaikelio turesite grazu pilvuka nes jusu genai geri....
po pirmo vaikelio tikrai nereikia daug pastangu kad pilvukas butu toks kaip buvo o va kaip su antru bus velniai zino....
neraj
na, o as darau atsilenkimus ir po truputi dingsta man tas pilvas clap.gif aisku ne toks koks buvo pries nestuma sad.gif
Dzordza
Na as cia irgi tik is teorijos, praktika dar tik bus veliau smile.gif Bet va Mazyly yra manksta baseine vaikuciams, galima eiti nuo 2 men - ir vaikuciai pasportuoja ir mamytems siek tiek mankstele gaunasi. O dar ten yra manksta baseine specialiai pagimdziusiom, specialiai su tokiom srovem buna, sake labai padeda pilvuka i vieta atstatyt. nezinau tik kur tada leliukus det...
Pasiteiraukit, gal kam pades.
Mįsliukė
Dabar yra įvairios priemonės, kad nenukartų pilvukas, o va, kai aš pagimdžiau, tai buvo 1992m., jokių tokių dalykėlių nebuvo.Su jumoru prisimenu, kai mano gimdyvės krepšyje buvo įdėtas gana ilgas medvilninis rankšluostis pilvui po gimdymo susiveržti.Pagimdžiau, praėjo porą valandų, vyras tuo rankšluosčiu apvyniojo. biggrin.gif Guliu sau, ateina gydytojas, na, sako, kaip jaučiamės, parodykit krūtis, jis jas paminko, paspaudo, viskas gerai.Na, dabar sako, parodykit pilvą.Aš baltinius pakeliu, jis žiūri į tą rankšluostį ir nesupranta.Sako, nuimkit.Sakau tuoj.Bandau atrasti rankšluosčio galą ir jį atvynioti, bet nesiseka, nėra jėgų.Sakau, kad pats atvyniotų.Na ir pradėjo jis tą rankšluostį vynioti.Jo akys blink.gif Klausia, kam tau to rankšluosčio.Aš jam viską paaiškinu.Jis tik galvą palingavo ir nusistebėjo, ko tik tos moterys dėl grožio neprisigalvoja, sako, vietoj to, kad po gimdymo ramiai ilsėtųsi, tai jos jau galvą dėl grožio suka.Abu smagiai pasijuokėm biggrin.gif Išeidamas, sako, nepyk, bet aš tau to rankšluosčio nebeužvyniosiu wink.gif
NERA
Ir aš norėjau nusipirkti tą diržą, bet gydytoja patarė, kad jeigu noriu turėti gražų pilvo presą, kaip buvo iki nėštumo, tai jokio diržo nenaudoti, o geriau p[asportuoti ir leisti raumenim matūraliai susitvarkyti, nes bus kaip dauguma sako-nukarusi oda smile.gif Ir žinokit nepirkau, sportavau ir viskas thumbup.gif
Lexana
Mano manymu, tai 100% priklauso nuo moters organizmo. Jei oda neelastinga - tai tie dirzai ir korsetai nieko nepades. Reikia sportuoti, bet nelaukti, kol po gimdymo praeismetai ir VISKAS ATSISTATYS SAVAIME. Taip beveik nebuna. As padariau klaida po pirmo nestumo, gailedama saves ir siutos tarpvietes, ir dabar pilvas kaba kaip koks issileides balionas. unsure.gif
SuperBaba
Man po gimdymo liko sioks toks pilvukas, nu, bet jis labai sexi atrodo man smile.gif labiau patinka nei pries nestuma buvo i nugara ilindes laugh.gif tfu tfu ir stryju visai ant jo nera, nors buvo tikrai nemazas smile.gif bet patylesiu apie kojas ir subine blink.gif
vabaliukas

Nors ir nešiojau dirža pilvukas vistiek liko.Buvau pradėjusi lankyti "bodyflekso" treniruotes-šiektiek padėjo,bet vistiek jaučiuosi stora ir išsipūtusi.Gal kasnors zinot kanors apie liekninančius masažus? Nors ištikrųjų jau neturiu vilčių - 000189.gif
Zhiema
mhm...pas mane irgi sioks toks pilvukas liko... kai apturejau stresa tai jis baisiai greitai dingo ir buvo panasiaus plokstumo kaip iki gimdymo, na o kai stresas baigesi atsirado vel pilvukas biggrin.gif negaliu jau baisiai bedavoti, nera dideles tragedijos, bet su maudymuku visteik nejaukiai jauciuosi, o kai pasilenki i prieki tai unsure.gif rolleyes.gif nu bet cia nieko smile.gif va kas kita - slaunys ir uzpakalis!!! ka su jais daryti?????????? pradejau sportuoti sporto klube su treniruokliais, treneris sake, kad pilvukui pradanginti dideliu problemu nebus, sunkiausia yra formuoti klubu ir uzpakalio sriti sad.gif po 2-3 men pasakysiu ar matyti rezultatai smile.gif
karile
AGA, MAN IRGI PO SAVAITES JOKIO PILVO NELIKO IR NE VIENO KG VIRS TO, KIEK SVERIAU PRIES NESTUMA... BUNA GI. SU ANTRU VAIKU TURBUT TAIP NEBESISEKS...
afera
QUOTE (ENIGMA @ 2004 03 01, 20:25)

Man irgi tas pats, oda sutrukinejusi, issitampiusi. Be to dar ir pilvo raumenys issiskyre. Kazkur skaiciau, kad tokiu atveju intensyvus sportas gali dar pabloginti situjovina mad.gif Tai ka tada is viso daryt g.gif mad.gif Sportuot jau susiplanavau kada ir kur, abonementas beveik kisenej, bet ... visokiu abejoniu pilna galva. Gal kas daugiau zino apie ta pilvo raumenu issiskyrima???
zanet
QUOTE (afera @ 2004 08 05, 14:57)
Be to dar ir pilvo raumenys issiskyre. Kazkur skaiciau, kad tokiu atveju intensyvus sportas gali dar pabloginti situjovina mad.gif

Yra specialus pratimas, kai pilvo raumenys issiskiria. Jokiu budu negalima daryti jokiu kitu pilvo pratimu, kol neatstatysi raumenu i vieta.

1. Gulint and nugaros, kojos gali buti istiestos arba sulenktos per kelius arba daryk abiem variantais, sukryziuotom rankomis apkabink pilva is abieju sonu. Iskvepdama kilstelek galva ir pecius, tuo paciu stengdamasi rankomis spausti raumenis, kad jie jungtusi. Tokia pozicija palaikyk dar du ikvepimus ir iskvepimus. Grizk i pradine padeti ir vel kartok.

2. Viskas tas pats kaip 1, bet pilvo raumenis gali spausti su ranksluosciu, kuriuo apjuosi save ties juosmeniu ir sukryziuoji ties priekiu. Kilsteledama galva ir pecius, timpteli ranksluoscio galus, kad raumenys jungtusi.

3. Guli ant ant nugaros, kojos sulenktos. Iskvepdama isties viena koja taip, kad jaustum isitempiancius pilvo raumenis zemiau bambos. Ikvepdama sugrazink koja i pradine padeti. Kartok su kiekviena kojom pakaitom.

Nezinau, ar as aiskiai juos parasiau, bet tikiuosi pades.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.