Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(agnieszka.v @ 2008 08 29, 11:56)
Aš savo taip pat pradėjau. Išmezgiau tik pusę pirmo kamuoliuko. Atrodo, kad abi pusės vienodos. Itališko nebandžiau. Pradžioje surinkau 244 akis (su pynės, nugara ir priekiu, nes mezgu viską kartu). Taip pat galvoju, ar nebus per siaura.



QUOTE(kacumota @ 2008 08 29, 12:45)
Nu *****. doh.gif As 223 uzsidejau. g.gif

Nu nu spreskit, tai as zinosiu kiek man deti blush2.gif Bet as 4,5 virbalais mezgu taiman gal maziau uzteks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Editule @ 2008 08 29, 12:49)
Nu nu spreskit, tai as zinosiu kiek man deti  blush2.gif Bet as 4,5 virbalais mezgu taiman gal maziau uzteks  g.gif


įdomumo dėlei puoliau savo liemenės akis skaičiuoti tongue.gif tik aš ją mezgiau iš atskirų dalių ax.gif suskaičiavau tik iki 130 g.gif tiesa, mezgiau NR. 5 virbalais, nes mano siūlai stori blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 29 rugpjūčio 2008 - 12:38

Sveikutės 4u.gif Gaminsiu šitą gražumą wub.gif Gal kas į kompaniją?
user posted image
Gaila tik labai mažai laiko malonumui šitam lieka doh.gif

Atsakyti
Mezgu 3,5 nr. virbalais. Mano dydis 38. O siūlai - 100g - 300m. Tai ir spėlioju, ar megzti toliau, ar ardyti.
Atsakyti
Neriu ir mezgu is sabrina zurnalo.Aprasymai tikslus naujausios tendecijos o taip pat is intrneto pgal klijenciu pageidavimus Visos gyre darbus.deje darbu ikelti kolkas negaliusekmesmezgimo fanems 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievos19 @ 2008 08 29, 17:29)
Neriu ir mezgu is sabrina zurnalo.Aprasymai tikslus naujausios tendecijos o taip pat is intrneto pgal klijenciu pageidavimus                      Visos gyre darbus.deje darbu ikelti kolkas negaliusekmesmezgimo fanems 4u.gif  4u.gif



1. Siūlau išmokti taisyklingai dėlioti lietuvių kalbos skyrybos ženklus, nes neįmanoma suprasti ką nori pasakyt... doh.gif

2. Gal jau pradėk rašyti į temą... rolleyes.gif Toks žinučių rinkimas, tau tikrai jokios naudos neduos rankdarbių forume (nebent nori pakliūti "užmiegamojo durų" tongue.gif ), nes foto gali įkelti ir taip....
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 08 29, 15:26)
Mezgu 3,5 nr. virbalais. Mano dydis 38. O siūlai - 100g - 300m. Tai ir spėlioju, ar megzti toliau, ar ardyti.



Vakar surinkau akis ant ilgesnių virbalų su valu. Atrodo, tinkamas akių skaičius, taigi neardysiu biggrin.gif Mezgu toliau. Gal pirmadienį visos mezgančios pasirodome, kiek nuveikta? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos!

Aktyviai reiskiausi sukneliu temoje, betgi va uzsimaniau uztiesala gaminti "lovytei", ir be kompanijos ji gamint liuuudna. Rodausi fragmenta gamybini (kvadratas 17x17, ir ju man reikes 180 biggrin.gif ):

user posted image
Atsakyti
qadqet3, įdomus darbas ir vašeliu ir virbalais , tikrai bus labai gražus užtiesalas
thumbup.gif
Atsakyti
Gadget, as is tokiu kvadrateliu dariau fragmenta savo suknelei ax.gif bet tavo darbelis kazkaip graziai atrodo, matyt todel, kad su "navarotais" biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2008 08 30, 21:22)
qadqet3, įdomus darbas ir vašeliu ir virbalais , tikrai bus labai gražus užtiesalas
thumbup.gif

4u.gif

Ech, tik iki galutinio grozio dar ilgas kelias, tai ir ieskausi kompanijos biggrin.gif

QUOTE(Kotita @ 2008 08 30, 22:48)
Gadget, as is tokiu kvadrateliu dariau fragmenta savo suknelei  ax.gif  bet tavo darbelis kazkaip graziai atrodo, matyt todel, kad su "navarotaisbiggrin.gif  blush2.gif


bigsmile.gif Graziai pavadinai rolleyes.gif

Siaip tai sis darbas turetu vadintis istvermes isbandymu smile.gif Bet labai MATAU, kaip gerai isipaisys i galutini interjera, o ir tuos burbuletus siuliukus idejinet malonu (is ilgesniai brubulais puostu gaminau skraiste, tai suuper).

O koki fragmenta suknelei darei? Juostas ar sijona?


PS Patiko man cia populiari liemene sokoledine biggrin.gif Toks projektas su variacijomis biggrin.gif Labai saunus!!!
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 31, 09:35)
4u.gif

Ech, tik iki galutinio grozio dar ilgas kelias, tai ir ieskausi kompanijos biggrin.gif
bigsmile.gif Graziai pavadinai  rolleyes.gif

Siaip tai sis darbas turetu vadintis istvermes isbandymu smile.gif Bet labai MATAU, kaip gerai isipaisys i galutini interjera, o ir tuos burbuletus siuliukus idejinet malonu (is ilgesniai brubulais puostu gaminau skraiste, tai suuper).

O koki fragmenta suknelei darei? Juostas ar sijona?
PS Patiko man cia populiari liemene sokoledine biggrin.gif Toks projektas su variacijomis biggrin.gif Labai saunus!!!


As tai tik prineriau apacia tai savo suknelei, va imetu foto mirksiukas.gif
http://public.fotki....ai/pic0022.html
gal iziuresi ka nors biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti