Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Man tai koriukų raštas išėjo pagal šitą aprašymą thumbup.gif
user posted image
Man jis daug lengviau mezgasi, nei akių kryžiavimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 09 09, 14:31)
Jei pirmas dvi akis sukryžiuoji į priekį, tai po to tas pačias akis kryžiuoji atvirkščiai. Išvirkščiojoj pusėj visada mezgama išvirkščiom akim. Jei atsiranda skylės, gal per plonus virbalus paėmei? Dėl koriukų nieko negaliu patarti.

morta-sigita, daili liemenė  4u.gif

rodos taip ir darau, bet tarp tu kryziavimu patempus mezgini tokie lyg tarpukai matosi, kaip butu pynute prie pynutes o tarp ju tarpukas. as pamaniau kad pvz jei 1.eil sukryziavau 1 ir 2 akis i desine, toliau 3 ir 4 akis i atbula puse ir t.t.
2 eil griztu vien blogom.
3 eil gal reik kryziuot ne 1 ir 2 aki, o 2 ir 3 ir t.t. kad pasislinktu tie kryziavimai ir nebutu tu tarpu.
na nezinau ar cia normaliai aprasiau, bet isbandysiu viska

QUOTE(Sniege26 @ 2008 09 09, 16:56)
Man tai koriukų raštas išėjo pagal šitą aprašymą thumbup.gif
user posted image
Man jis daug lengviau mezgasi, nei akių kryžiavimas biggrin.gif

turiu sia schema ir vis 4 eil 'paslysdavau', bandysiu dar pagal tavo brezinuka... vienu zodziu aciu merginos uz bet kokius aiskinimus ir kantrybe su nekokiom mezgejelem...
Atsakyti
VALIO VALIO VALIO išėjo man tas nelemtas koriukas. turbut padejo snieges tas isplestinis rastelis, paskui pabandziau originaliu ir viskas ciki. dar turbut pamasciau kad ir aiskiai nurodyta formule kiek akiu uzsimest, bet as turbut vistiek buvau uzsimetus porini skaiciu ir man vis viena akis maises....dabar viskas ciki
DIDELIS ACIU visom merginom uz isnarpliojima mano padriku minciu apie koriuka thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas galit padėt susiprasti kaip megzti šią liemenę... Tuos raštelius... blush-anim-cl.gif
user posted image
Atsakyti
morta-sigita grazu.Nepasikeite rastas kai isskalbei?
Agnieska.v jau ir tau finiso tiesioji mirksiukas.gif
Merginos,kokiu rastu ir kiek akiu mezget apykakle?
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 10, 06:59)
Gal kas galit padėt susiprasti kaip megzti šią liemenę... Tuos raštelius... blush-anim-cl.gif
user posted image

apykakle - tai ananasai, o visa kita man atrodo horizontaliai megzta g.gif kazkokiu kiaurarasciu,sunku suprast.
Man tas kur rodziau,kad mezgu ir nesigauna, netinka rastas, tai pradejau vakar suknele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SonataB @ 2008 09 10, 10:18)
apykakle - tai ananasai, o visa kita man atrodo horizontaliai megzta g.gif  kazkokiu kiaurarasciu,sunku suprast.
Ačiū aciuks.gif notworthy.gif O kur tuos ananasus rasti?
Atsakyti
Va ir mano šokoladinė

user posted imageuser posted image

Nepatinka apykaklė. Visų pirmą labai aptempia kaklą. Antrą, persišviečia. Gal per daug įtempiau prisiūdama? Gal pabandyti megzti dviem siūlais? Gaila, negaliu parodyti kaip atrodau užsidėjusi ją.

Kacumota, atsakiau į až.
Atsakyti
O kokio ilgio apykakle?Ir rastas koks idomus atrodo.Kodel negali ant saves?nera kas fotografuotu?
Apykaklei uzdejau 29 akis,bet mezgu gera puse gera bloga,o blogoj nukeliu blogas,o geras ismezzgu.Man atrodo siaura g.gif
Atsakyti
Taip, nėra kam nufotografuoti.

Apykaklės ilgis 52 cm. Mezgiau "anglišku" būdu. Pirmoji eilė: geroji akis, užmetimas, geroji, geroji, užmetimas ir t.t. Antroji eilė: gerąją akį kartu su užmetimu išmegzti gerąja, užmetimas, geroji akis. Kitos eilės taip pat kaip antroji.
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 09 10, 11:23)
Ačiū aciuks.gif notworthy.gif O kur tuos ananasus rasti?

pavyzdukai :
user posted image
user posted image

dar turiu daugiau pavyzdziu,jei domina galesiu per e-mail atsiust
Atsakyti

QUOTE(agnieszka.v @ 2008 09 10, 12:18)
Va ir mano šokoladinė

user posted imageuser posted image

Nepatinka apykaklė. Visų pirmą labai aptempia kaklą. Antrą, persišviečia. Gal per daug įtempiau prisiūdama? Gal pabandyti megzti dviem siūlais? Gaila, negaliu parodyti kaip atrodau užsidėjusi ją.

Kacumota, atsakiau į až.

ka as zinau man tai ten viskas grazu. kakla lusasita berods lenke per puse kad dvigubas butu. man tai noris prisikabint prie rankovyciu pradzios,kodel ten pazastys taip pradetos ar cia taip turi but, ar cia tik tau taip isejo? klausiu nes paciai teks megzt...
Lusasita ir taves dar noriu paklaust, tu kazkur rasei kad akiu dejai vienodai siai liemenei, pvz jei nugaroj 60, tai priekiui 30+30. ir dar veliau pyne prisideda. o kai darei ir pazastis tai ir palikai sakykim nugarai 60, ar biski daugiau??? nes jei prieky 30 + pynes, gaunas priekis daug platesnis....bet gal ir gerai nes jis skecias. gal ir neaiskiai aprasiau, bet dabar taip uzsidegiau megzt, ir tiek neaiskumu bus su tom rankovem ir t.t.
Atsakyti