Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

sveikutes, as taip pat prisijungiau prie liemenes mezgimo, kai tik pamaciau ta orandzine. Jau koki 20cm numezgiau koriuko. Grazesnio rastelio mesu mezgusi, visoms kurioms neiseina linkiu kuo greiciau ji perkast, jis puikus. Sekmes mezgejeles
Atsakyti
sveikos
as su dideliu liudesiu vakar nuardziau kokia 10 cm koriuko, nes pastebejau kaip tikra bite ar sirse viena negerai ismegzta koriuka. dar maniau , ai ties sonu bus, nieks nepastebes, bet sazine nugalejo...tai dabar vel bandau pasivyt tiek kiek numezgus buvau...
Atsakyti
O man nepakilo rankos vėl jį bandyti, nusprendžiau grįžti prie tų rankdarbių kuriuos pradėjusi pabaigiu iki galo - prie siuvinėjimo kryžiukų smile.gif kai jie įgris, gal tada imsiuos virbalų biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, siltu liemeniu mezgejos!!!

Paziurejau - ech, daug jau turit siltumeles uzbaigusios.. Kaip jums gerai... 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O as dirbu ties savo didpledziu, ir kvadratuku skaicius dideja, bet paziurejau, kad daugiau kaip kokiu 4 per diena (max max max) nepadarau - neidomu rolleyes.gif . Bene koki projekta salia pradeti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 22 rugsėjo 2008 - 10:59
merginos, gal turit šio grožio mezgimo aprašymą?

user posted image


Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 22, 11:56)
Sveikutes, siltu liemeniu mezgejos!!!

Paziurejau - ech, daug jau turit siltumeles uzbaigusios.. Kaip jums gerai...  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O as dirbu ties savo didpledziu, ir kvadratuku skaicius dideja, bet paziurejau, kad daugiau kaip kokiu 4 per diena (max max max) nepadarau -  neidomu  rolleyes.gif . Bene koki projekta salia pradeti?


Ir aš norėčiau imtis bendro projekto. Daug greičiau ir smagiau mezgasi/neriasi. 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as mergaites i Jusu gretas 4u.gif
daznai ilendu tik nerasydavau, mano hobis tas pats 4u.gif
noriu paklausti labiau prityrusiu mergaiciu, ar jus mezgant paprasta sali viena puse gera, kita bloga jis taip par raitosi i vidu? g.gif ar jus krastukus kaip kitaip ismezgat kad nesibanguotu? g.gif aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 09 22, 11:52)
Ir aš norėčiau imtis bendro projekto. Daug greičiau ir smagiau mezgasi/neriasi.  4u.gif

as tai eile noru turiu, tai man prie bendro projekto niekaip neiseis prisijungt.
apturejau penktadieni 'laime' paardyt savo koriuka, jau taip nemazai numezgus buvau....kazkaip uzmaciau, kaip tikra 'sirse' kad vienas korys negraziai ismegztas kazkur apacioj liko....is pradziu maniau 'ai nieks nepastebes, jei neparodysiu' nes butu kazkur sone po rankom. bet sazine nugalejo....su dideliu gailesciu isardziau.
dabar vel kibsiu i darba, jis manes nenugales, as ja vistiek padarysiu...

QUOTE(picolo @ 2008 09 22, 13:03)
Jungiuosi ir as mergaites i Jusu gretas 4u.gif
daznai ilendu tik nerasydavau, mano hobis tas pats  4u.gif
noriu paklausti labiau prityrusiu mergaiciu, ar jus mezgant paprasta sali viena puse gera, kita bloga jis taip par raitosi i vidu? g.gif ar jus krastukus kaip kitaip ismezgat kad nesibanguotu? g.gif aciukas 4u.gif

nezinau man vieni saliai raitojas, kiti ne...gal nuo rasto dar priklauso...
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 22, 13:13)
as tai eile noru turiu, tai man prie bendro projekto niekaip neiseis prisijungt.
apturejau penktadieni 'laime' paardyt savo koriuka, jau taip nemazai numezgus buvau....kazkaip uzmaciau, kaip tikra 'sirse' kad vienas korys negraziai ismegztas kazkur apacioj liko....is pradziu maniau 'ai nieks nepastebes, jei neparodysiu' nes butu kazkur sone po rankom. bet sazine nugalejo....su dideliu gailesciu isardziau.
dabar vel kibsiu i darba, jis manes nenugales, as ja vistiek padarysiu...
nezinau man vieni saliai raitojas, kiti ne...gal nuo rasto dar priklauso...

niu tai vat kad tas rastas standartinis...eile bloga kita eile gera...gal is sonu kaip kitaip megzti reiketu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(picolo @ 2008 09 22, 14:15)
niu tai vat kad tas rastas standartinis...eile bloga kita eile gera...gal is sonu kaip kitaip megzti reiketu..  doh.gif



sonuose reiktu kelias akis megzt kitu rasteliu - pvz ripsu (visos eiles geros) , arba perliuku (kai i praeita bloga mezgama gera ir atvirksciai)... as dazniausiai taip mezgu 3-5 (priklausomai nuo siulu storio) krastines akis...
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 22, 13:19)
sonuose reiktu kelias akis megzt kitu rasteliu - pvz ripsu (visos eiles geros) , arba perliuku (kai i praeita bloga mezgama gera ir atvirksciai)... as dazniausiai taip mezgu 3-5 (priklausomai nuo siulu storio) krastines akis...

vat as taip ir maniau tik sakau profesionaliu pasiklausiu blush2.gif
drinks_cheers.gif aciukas
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 09 22, 13:31)
merginos, gal turit šio grožio mezgimo aprašymą?

user posted image

aš mezgu tokį be aprašymo. iš šio piešinėlio g.gif
Atsakyti