Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Mezgejeles, gal kuriai pavyktu nustatyti kokiu cia rastu megztas sitas megztukas, nieko panasaus man nesigauna. verysad.gif Ne tokia as jau ir profe, nu bet man atrodo, kad ten viena eilute isvirksciom akim, paskui gal gerom, nu bet kaip ten ta platesne juostele g.gif Jei ten is eiles dvi isvirksciom mezgu nelabai panasiai gaunas...
O jau taip noriu....
user posted image
Atsakyti
As irgi antra liemene(pirmos taip ir neparodzius blush2.gif ) mezgu su rankovytem .Mazulytem,bet vistiek pazastele uzdara.Nuleidau pazasties isemai 6 akis,o rankovytei is abieju pusiu po 3.Bet jau vargelis jas i bendra darba sutalpint doh.gif bet,pasak Lusasitos,imanoma
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2008 09 28, 01:12)
Mezgejeles, gal kuriai pavyktu nustatyti kokiu cia rastu megztas sitas megztukas, nieko panasaus man nesigauna.  verysad.gif  Ne tokia as jau ir profe, nu bet man atrodo, kad ten viena eilute isvirksciom akim,  paskui gal gerom, nu bet kaip ten ta platesne juostele  g.gif  Jei ten is eiles dvi isvirksciom mezgu nelabai panasiai gaunas...
O jau taip noriu....




Man rodos cia turetu but taip:

1 (geroji puse) blogos akys ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2 (isvirksioji puse) geros akys ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3 g.p. blogos akys ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
4 b.p. blogos akys -----------------------------------------------
5 g.p. blogos akys ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
6 b.p. blogos akys -----------------------------------------------
7 g.p. blogos akys ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
8 b.p. geros akys ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
9 g.p. blogos akys ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ir toliau kartoti nuo 4 eiles...

Babandyk - turetu gautis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 28 rugsėjo 2008 - 08:31

QUOTE(bielra @ 2008 09 27, 22:04)
Tai ką čia rodysi.., kai pabaigsiu tada parodysiu, gal gėda bus rodyt?  blink.gif
Niekad reglano nedarius, tai galvoju kaip čia tas rankovyteks reiks priderint..?  g.gif
Akire3, kaip Tau sekasi?  mirksiukas.gif

taip ir sekas, iki pazastu priejau ir kazko laukiu, pati nezinau ko....neleidzia man mazasis megzt, tai darbas ir einas vezlio zingsniu, seniai jau turejo but numegzta....

QUOTE(Lusasita @ 2008 09 27, 22:42)
mezgant pagal mane tai taip ir reik stipriai "infiltruot", truputi sunkoka tas rankoves ikist tarp dvieju akuciu doh.gif  lotuliukas.gif bet imanoma ( sako patirtis). Lengviau butu, jei megzdama liemens dali ties pazastimis nuleistum po 10 akuciu. O rankovyciu atnara numezgusi ( koki 2- 3 cm) is abieju ju pusiu po 5 akutes nuleistum. o tada jau kaip rasei po 8 suemimai.
Siaip manieji visi reglanai taip megzti o tokios

aciu uz patarima, turbut nuleisiu as tas 10 akiu. ir aplamai dabar jau visas mezginys vos ant virbalu issitenka, o kas bus kai rankoves prijungsiu. dar del kaklo isemimo nieks nieko, ir kaip graziau ar susiut ar sunert atskiras dalis?

QUOTE(kacumota @ 2008 09 28, 07:49)
As irgi antra liemene(pirmos taip ir neparodzius  blush2.gif ) mezgu su rankovytem .Mazulytem,bet vistiek pazastele uzdara.Nuleidau pazasties isemai 6 akis,o rankovytei is abieju pusiu po 3.Bet jau vargelis jas i bendra darba sutalpint  doh.gif bet,pasak Lusasitos,imanoma

stengsiuos iir as sutalpint, jei sakot imanoma. pasirodyk su savaja....
Atsakyti
Mergikės.., o aš pažastims nieko nenuėmiau.. unsure.gif , kažin ar bus gerai? g.gif
Nes dabar skaitau Jūsų parašymus ir matau, kad kaip ir reiktų..
Na vienu žodžiu.., darau dabar pagal save, o paskui matysim, ko gero teks ardyt viršūnėles.. blush2.gif
Ai, bet juk ne pirmas kartas.. irnesakyk.gif Nebijau aš tų ardymų.. biggrin.gif
Atsakyti
bielra, as nenuiminejau sokoladinems nieko ax.gif


Neparasiau apie kaklus. nugara dariau tiesia, nenuleidinejau nieko. O vat priekio linki nuleidinejau siek tiek.
Pynes prisiuvau. Isvis sunerusi siules esu tik vienam mezginiui , nes siulai su viskoze , tokie slidus, kad susiut nelabai man ejosi blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aukščiau nosį Akire 4u.gif ir viskas bus gerai!
Maniškė jau i pabaigą.., beliko viena rankovytė, viską gražiai susiūti ir padaryti apdailą... tongue.gif
Aišku.., vaizdelis nikoks, bet darbe, kai taip šalta - sunešiosiu..
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 28, 23:10)
Aukščiau nosį Akire  4u.gif ir viskas bus gerai!
Maniškė jau i pabaigą.., beliko viena rankovytė, viską gražiai susiūti ir padaryti apdailą...  tongue.gif 
Aišku.., vaizdelis nikoks, bet darbe, kai taip šalta - sunešiosiu..

Likau be zado.Is kur tokie tempai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 09 28, 14:12)
bielra, as nenuiminejau sokoladinems nieko  ax.gif
Neparasiau apie kaklus. nugara dariau tiesia, nenuleidinejau nieko. O vat priekio linki nuleidinejau siek tiek.
Pynes prisiuvau. Isvis sunerusi siules esu tik vienam mezginiui , nes siulai su viskoze , tokie slidus, kad susiut nelabai man ejosi  blush2.gif  lotuliukas.gif

viskas aisku, bandysiu vykdyt


QUOTE(bielra @ 2008 09 28, 22:10)
Aukščiau nosį Akire  4u.gif ir viskas bus gerai!
Maniškė jau i pabaigą.., beliko viena rankovytė, viską gražiai susiūti ir padaryti apdailą...  tongue.gif 
Aišku.., vaizdelis nikoks, bet darbe, kai taip šalta - sunešiosiu..

bielra, jei atvirai tu mane nervini su savo tempais. praleidau savaitgali pas anyta prie spanguoliu ir namines vegetos gaminimo, liemene taip ir guli....bet mezgu iskart prieki ir nugara, tai kada nors pasivysiu tave....
o tu jau rodykis...as seile varvinsiu
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 29, 13:26)
viskas aisku, bandysiu vykdyt
bielra, jei atvirai tu mane nervini su savo tempais. praleidau savaitgali pas anyta prie spanguoliu ir namines vegetos gaminimo, liemene taip ir guli....bet mezgu iskart prieki ir nugara, tai kada nors pasivysiu tave....
o tu jau rodykis...as seile varvinsiu


As taip pat pirma karta mezgu reglana viska darau kaip lusasita. Aciu jums tikrai lengva megst kai jus visos pasitariat.
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2008 09 28, 16:12)
bielra, as nenuiminejau sokoladinems nieko  ax.gif
Neparasiau apie kaklus. nugara dariau tiesia, nenuleidinejau nieko. O vat priekio linki nuleidinejau siek tiek.
Pynes prisiuvau. Isvis sunerusi siules esu tik vienam mezginiui , nes siulai su viskoze , tokie slidus, kad susiut nelabai man ejosi  blush2.gif  lotuliukas.gif



O pynes nebandei megzt is dvigubo siulo, as jas nusimezgiau is viengubo ir dabar svarstau ar siut ar pabandyt storesnes nusimegzt. g.gif
Atsakyti
Na panos, susinervinau! Pažiūrėkit kas gavosi.. Padariau apdaila vienam krašteliui, o tas nuo svorio (sunaudojau visą kamuoliuką - 50gr.) gerokai patyso.. doh.gif Ir taip man ji ilgoka, o dabar visai nebežinau ką daryt? Prie to krašto prasėdėjau 5 valandas doh.gif

user posted image

Viskas.., rankos nusviro tęsti toliau.. verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 29, 18:49)
Na panos, susinervinau! Pažiūrėkit kas gavosi.. Padariau apdaila vienam krašteliui, o tas nuo svorio (sunaudojau visą kamuoliuką - 50gr.) gerokai patyso..  doh.gif  Ir taip man ji ilgoka, o dabar visai nebežinau ką daryt? Prie to krašto prasėdėjau 5 valandas  doh.gif

user posted image

Viskas.., rankos nusviro tęsti toliau..  verysad.gif

bielra tu tikiuos nesupykai del mano ankstesnio posto.
siaip tai labai daili liemene, man tokio biski kinietisko tipo, kaip taisyt neisivaizduoju, neesu nerimo meistre. o gal eitu kaip nors sutvirtint ta krasta su kokia juostele ar gumele ineriant, neisivaizduoju. bet itariu rasta teks keist. bet siaip labai simpatiska.
as sedziu prie savo pazastu...ir stradalinu...bet mezgu kaip gausis taip. mazius susirgo, mamai virbalu nenori duot ...bet kovoju..
bielra o gal vaselio nr pamazink, neisivaizduoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 29 rugsėjo 2008 - 19:49