Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

O gal galit kas pabraizyt kokia forma daryt rankovems, isivaizduoju, bet ne iki galo ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 10 13, 15:03)
ačiū  4u.gif tik pamokinkit dabar naudotis  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif neskaicioja kazkaip man  verysad.gif

Pirmam lape 5 eilutėj suvedam išmegzto mėginuko duomenis: uždėtų akių skaičius, mėginuko plotis, eilių skaičius, mėginuko ilgis;
Tada 11 eilutėj įvedam norimo mezginio plotį cm, ilgį.
Gaunam kiek akių užsidėti ir kiek eilių megzti smile.gif
Kitam lape rausvuose laukeliuose įvedam pagal brėžinį atstumus:
nuo mezginio vidurio linijos iki pažasties, nuo vidurio linijos iki statmens, nuleisto nuo kaklo išėmimo vietos, atstumą nuo peties iki krūtinės.
19 eilutėj matom, kas kiek eilių reikia nuimti po akį reglanui 4u.gif

Ačiū Peperoni už patalpintą failiuką ir nuorodėlę į puslapiuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 13, 16:55)
Pirmam lape 5 eilutėj suvedam išmegzto mėginuko duomenis: uždėtų akių skaičius, mėginuko plotis, eilių skaičius, mėginuko ilgis;
Tada 11 eilutėj įvedam norimo mezginio plotį cm, ilgį.
Gaunam kiek akių užsidėti ir kiek eilių megzti smile.gif
Kitam lape rausvuose laukeliuose įvedam pagal brėžinį atstumus:
nuo mezginio vidurio linijos iki pažasties, nuo vidurio linijos iki statmens, nuleisto nuo kaklo išėmimo vietos, atstumą nuo peties iki krūtinės.
19 eilutėj matom, kas kiek eilių reikia nuimti po akį reglanui 4u.gif

Ačiū Peperoni už patalpintą failiuką ir nuorodėlę į puslapiuką 4u.gif


thumbup.gif ačiū labai už tikslų paaiškinimą 4u.gif 4u.gif reiks namuose bandyti skaičiuotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 10 13, 14:01)
as irgi prisiruosiau Evos rudaja narplioti, bet koriuku rastas kol kas mane labiausiai stabdo  doh.gif (mezgu ardau mezgu ardau), aisku dar ieskau info kaip reiks reglana numegzt, nes niekad nesu mezgus taip, gal kas turi schemu aprasymu, butu paprasciau?



As bandziau ta koriuka ismegzt ,bet man nepatiko schmoll.gif Tad dabar narplioju kryzmintu akiu rastuku .Man taip graziau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janike1: 13 spalio 2008 - 20:14
thumbup.gif thumbup.gif Įveikiau koriuko raštą thumbup.gif
Ačiū visoms mergaitėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif , padėjusioms jį aiškintis, ir ypatingai lusasitai 4u.gif , nes pagal jos duotą lietuvišką aprašymą gavosi gražiausiai, na aišku jau bandžiau pusė savaitės, tai gal ir ranka atidirbo biggrin.gif thumbup.gif dabar jau imsiuos mezginuko rimtai
Atsakyti
Merginos - išverčiau tą mezginio akių ir eilių skaičiuoklę i lietuvių kalbą, ją galima rasti čia.

Bet reglano skaičiuoklės tai ten nėra... g.gif


Apie reglano rankoves galima paskaityti nuo cia, ir nuo cia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 14 spalio 2008 - 10:11
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 14, 10:38)
Merginos - išverčiau tą mezginio akių ir eilių skaičiuoklę i lietuvių kalbą, ją galima rasti čia.

Bet reglano skaičiuoklės tai ten nėra...  g.gif
Apie reglano rankoves galima paskaityti nuo cia, ir nuo cia  4u.gif

Peperoni, reglano skaičiuoklė rusiško failo kitam lape mirksiukas.gif Tiesa, tokia primityvoka, bet vis geriau nei nieko
Labai ačiū už vertimą, tikrai daugeliui bus naudingas 4u.gif Daug smagiau naudotis sava kalba parašytą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 14 spalio 2008 - 10:26
QUOTE(neringata @ 2008 10 14, 11:25)
Peperoni, reglano skaičiuoklė rusiško failo kitam lape mirksiukas.gif Tiesa, tokia primityvoka, bet vis geriau nei nieko
Labai ačiū už vertimą, tikrai daugeliui bus naudingas 4u.gif Daug smagiau naudotis sava kalba parašytą drinks_cheers.gif



och tu dievuliau - nepastebejau blush2.gif doh.gif biggrin.gif einu paziuret... ax.gif
Atsakyti
Na va - dabar jau viskas kartu: mezginio akiu ir eiliu skaiciuokle, bei reglano linijos skaiciuokle yra cia 4u.gif

p.s. reglano skaiciuokle yra kitam excel'inio failo lape... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 14 spalio 2008 - 10:50
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 14, 10:38)
Merginos - išverčiau tą mezginio akių ir eilių skaičiuoklę i lietuvių kalbą, ją galima rasti čia.

Bet reglano skaičiuoklės tai ten nėra...  g.gif
Apie reglano rankoves galima paskaityti nuo cia, ir nuo cia  4u.gif


man kazkodel nerodo nuotrauku, apie reglana, kai pasididu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 10 14, 12:27)
man kazkodel nerodo nuotrauku, apie reglana, kai pasididu  verysad.gif



man rodo... g.gif kartais durniuoja ta picasa.... unsure.gif geriausia jas parsisiust i savo pc wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 14, 12:29)
man rodo...  g.gif  kartais durniuoja ta picasa.... unsure.gif  geriausia jas parsisiust i savo pc wink.gif


aha tikrai atsisiučiau, tai normaliai 4u.gif
Atsakyti