Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Dar dėl reglano - Peperoni failiuke suprantu, kad formulės paskaičiuoti nugarai ir priekiui, o kaip su rankovėm? Jos juk ne simetriškos???? Nedaeina doh.gif
Nusimezgiau priekį ir nugarą iki pažastų ir stop.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 18 spalio 2008 - 20:54
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 18, 10:01)
nu kazkas pasigudrino ji istrinti gun_bandana.gif: gun_bandana.gif: gun_bandana.gif: uznizo pirstai....  verysad.gif
idejau vel: Mezginio akiu, eiliu ir reglano linijos skaiciuokle
4u.gif

Labai šauni programėlė thumbup.gif ačiū wub.gif 4u.gif
sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 10 18, 21:53)
Dar dėl reglano - Peperoni failiuke suprantu, kad formulės paskaičiuoti nugarai ir priekiui, o kaip su rankovėm? Jos juk ne simetriškos???? Nedaeina  doh.gif
Nusimezgiau priekį ir nugarą iki pažastų ir stop.... blush2.gif



znk situo klausimu ne ka galiu padet, nes net pati ta skaiciuokle nesinaudojau - tik draugiskai isverciau is rusu kalbos... ax.gif reik merginu klaust, kaip ten jos skaiciuoja tas rankoves... ax.gif
Atsakyti
sveikos!
jau artėja Kalėdos, ir aš nutariau, kad reik visas dovanas daryti pačiai biggrin.gif ir šovė man, visiškai atgrubnagei i galvą mintis, tėvams numegzti kojines (gerai, kad pėdos jų mažos lotuliukas.gif ). sakykit, ar įmanoma? per darbų pamokas mezgiau, šiaip žinau,kaip virbalus laikyti, kaip gerąsias/blogąsias akis megzti, bet kojines nesu mezgus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GūGa: 18 spalio 2008 - 23:47
as baigiu nusimegzti megztuka, liko rankoves :)modeli pati sugalvojau, labai paprastas, bet mano manymu dailus bus 4u.gif kai pabaigsiu, foto patalpinsiu cia wink.gif sekmes visoms mezgancioms ir neriancioms! bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 18, 16:57)
kai nusipirksi ir pameginsi - tikrai iseis, man kai teoriskai aiskino, irgi niekaip nedavejo. uzsimeti 10-12 tu vadinamu akiu, ziurint kokio plocio salikiukas. o antra eile pavaizduota idetoj nuorodojtarp 3 ir 4 nr paveikslu. uzkabini vel ta virvelini siula ir istrauki pro turima aki ir t.t. sekmes, nusimezga laaaaaabai greit. o su pardaveja kai pasitari, tai dar ivairiu variantu mezgimo yra....

Ačiū,tau Akire,už išsamų paaiškinimą. Tikrai - kai paėmiau viską į rankas - 4 valandos ir jau turiu garbanių thumbup.gif Gal ryt parodysiu koks jis man gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 19, 22:35)
Ačiū,tau Akire,už išsamų paaiškinimą. Tikrai - kai paėmiau viską į rankas - 4 valandos ir jau turiu garbanių  thumbup.gif  Gal ryt parodysiu koks jis man gavosi  mirksiukas.gif

Štai pasirodau savo garbanių ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 20, 08:47)
Štai pasirodau savo garbanių  ax.gif user posted image

eik tu sau thumbup.gif ir spraciai kaip thumbup.gif .Saunuole. ir spalvos grazios. as mezgiau nuo sviesiai rudos iki tamsiai rudos, nu neprilipo man, o puske uzsidejo - tai liuks atrode, tai ir atidaviau, nusmegsiu sau ryskesni...tik per didele pasiula spalvu, neissirenku....
Papildyta:
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 10 18, 20:53)
Dar dėl reglano - Peperoni failiuke suprantu, kad formulės paskaičiuoti nugarai ir priekiui, o kaip su rankovėm? Jos juk ne simetriškos???? Nedaeina  doh.gif
Nusimezgiau priekį ir nugarą iki pažastų ir stop.... blush2.gif

siaip reglano iskirptes vieta turi idealiai sutapti ir priekio ir nugaros ir rankoves....turi buti lygios
Atsakyti
Akire - kaip tik ne mirksiukas.gif rankoves siules nugaroj ir prieky turi skirtis - taip bent jau rasoma visose knygose ax.gif ir saip cia kazkada kilnojau parduotuvini reglana - akurat - skiriasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 20, 09:47)
Akire - kaip tik ne  mirksiukas.gif  rankoves siules nugaroj ir prieky turi skirtis - taip bent jau rasoma visose knygose  ax.gif  ir saip cia kazkada kilnojau parduotuvini reglana - akurat - skiriasi  ax.gif

nenoriu gincytis, nes neesu profesionale siam reikale. apie parduotuvinius isvis nekalbu, nes ten labai graziai padaryt. gal as tada klausima ne taip supratau? bet pati ta juostele reglano, na tie suimimai, taigi vienodai turi eit. tu gali kiekvienoj eilej suimt ar kas antroj, bet turi but vienoda ir is mezginio priekio ar nugaros ir taip pat vienoda is rankoves dalies puses. jeigu ne vienodai suimsi, ji gi kraipysis. arba jeigu rankoves dalyje reglanas bus trumpesnis, o mezginio dalyje ilgesnis, tai kaip jis graziai susisius. gal mes ne apie ta pati reikala kalbam. g.gif
einu ir as knyga issitrauksiu g.gif
radau knygoj tris reglano megztinukus, tai skiriasi tik kakalo iskirpte. tikrai nieku nepamineta kad turi skirtis reglano iskirpte, skirtis gali tik aplamai priekis nuo nugaros akiu skaicium, bet ne pati istrizine linija. nu nezinau, reik Super mezgeju pasiklaust. galeciau nufotkint jei reik paveiksliuka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 20 spalio 2008 - 10:09
Gali but, kad kalbam apie ta pati, tik nesusinekam biggrin.gif

va cia http://picasaweb.goo...917427387556418 yra reglano rankoves iskarpa... tai ten matos, kuo skiriasi nugara ir priekis ax.gif

Priekyje gilesnis ikirpimas, nei nugaroj, ir dar nugara ilgesne nei priekis... ax.gif pati nuimamu akiu linija tai jo - is esmes nesiskiria... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 10 20, 11:15)
Gali but, kad kalbam apie ta pati, tik nesusinekam  biggrin.gif

va cia http://picasaweb.goo...917427387556418 yra reglano rankoves iskarpa...  tai ten matos, kuo skiriasi nugara ir priekis  ax.gif

Priekyje gilesnis ikirpimas, nei nugaroj, ir dar nugara ilgesne nei priekis...  ax.gif  pati nuimamu akiu linija tai jo - is esmes nesiskiria...  ax.gif

aš mezgu vienodai,tik kaklo iškirptę ne. Viskas gerai išeina g.gif Pvz nugara ilgesnė, nes nuimta kaklui akių nuo priekio. O pradedant reglaną pažastis megzti,tai gali priekyje sumegzti 4 akis, tada atitinkamai ir toje rankovės pusėje tiek pat nuimsi.Taip pat ir nugarai. Bet, sakau,aš nesismulkinu tiek. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 20 spalio 2008 - 11:29