Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Laba. Gal kas turit kimono rankovės iškarpą, ar tokio megztinio iškarpą ar schemą.
Norėčiau tokį megztuką megzti.
http://www.otto.de/i...p;ProductPage=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreu: 22 spalio 2008 - 18:47
Siuvinio kimono iskarpa tai turiu...bet man rodos, kad cia tiesiog reikia palikti gilesne rankoves pazasti...ir placia rankove megzti..netgi ziurint i nuotrauka atrodo, kad cia reglano rankoves ismegztos. variantu manau yra daug wink.gif tik nereikia bijoti paeksperimentuoti ir siek tiek paardyti wink.gif


Papildyta:
beje, labai zavingas megztukas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 10 22, 16:48)
Mestelk akį čia:
Iš anglų į rusų
Yra ir mezgimo, ir nėrimo terminai  mirksiukas.gif .


Labai ačiū. Žiūrėsiu, ką man pavyks sunerti biggrin.gif
Atsakyti
Labukas visom!
Gal butu norinciu prisijungti mezgant si alyvini megztuka?
user posted image
As ji mezgu dukrai (kol laukiu baltu siulu sijonui) is dvigubu ugniniu Princes siulu, pirktu Iki pard. Mezgu virbalais Nr. 4.5, gana greitai mezgasi, nors kol kas yra tik ~5-6 cm.
jei kas susigundytu, butu labai saunu drauge ji gamint smile.gif , idedu ir aprasyma smile.gif
URL=http://radikal.ru/F/s51.radikal.ru/i131/0810/26/5f4765065325.jpg.html]user posted image[/URL]
Atsakyti
rodausi ka pradejau user posted image cia bus paprastas aukstu kaklu megztukais,o tai ka matote tai to megztuko priekis
Atsakyti
QUOTE(remda @ 2008 10 26, 16:13)
rodausi ka pradejau cia bus paprastas aukstu kaklu megztukais,o tai ka matote tai to megztuko priekis

labai grazutis, minsktutis atrodo.
O man tai nesekasi. vakar siaip ne taip pabaigiau savo 'sokoladine' liemene, kalnierius toks tamprus stacias buvo, sagas isiuvau...vienu zodziu nezinau koks velnias mane nese ja isgarint, gavosi kad neisgarinau, o beziuredama telika islyginau ir pertempiau...i ploti dvi tokios kaip as tilptu, kalnierius toks skystas patapo ir t.t. susiparinau juodai. tada kilo mintis isskalbt karstam vandeny, tipo pusvilne, gal susitrauks. tai pamaigiau rankom, padzioviau. siandien ryte sumasciau kad reik kist i skalbianka, idejau ta nelemta liemene i skalbimo maiseli, uzsukau be gailescio 50 laipsiu temp ir isskalbiau. mintis buvo tik viena - arba tiks dukrai 13metu, arba tiks duktereciai 5metu, arba tiks man.kai istraukiau, net dregna prisimatavau - viskas liuks, lieka man... lotuliukas.gif tik kalnierius nestovi, bet kadangi dar liko siulu - mezgu ji per nauja....
man dar niekad taip nebuvo, kazkokia netikusi darausi doh.gif , matyt senstu.... lotuliukas.gif
taip kad panos mokykites is svetimu klaidu
Atsakyti
katau koks nenusisekes nuotykis doh.gif as tai irgi jau mezgu Evos liemenes apykakle, bet kyla mintis ardyt ji man g.gif
Atsakyti
siaip pati liemene tai labai silta ir jauki, tik nezinau koks ten galutinis variantas bus. norejau nerasyt to savo nuotykio, kad visai buka nepasirodyciau. atrodo ir ne pirmas mezginys. bet parasiau kad ir paciai juokas ima, ir kad pamoka butu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 26 spalio 2008 - 20:32
QUOTE(Mate @ 2008 10 24, 09:37)
Labukas visom!
Gal butu norinciu prisijungti mezgant si alyvini megztuka?
user posted image
As ji mezgu dukrai (kol laukiu baltu siulu sijonui) is dvigubu ugniniu Princes siulu, pirktu Iki pard. Mezgu virbalais Nr. 4.5, gana greitai mezgasi, nors kol kas yra tik ~5-6 cm.
jei kas susigundytu, butu labai saunu drauge ji gamint smile.gif , idedu ir aprasyma smile.gif
URL=http://radikal.ru/F/s51.radikal.ru/i131/0810/26/5f4765065325.jpg.html]user posted image[/URL]

Mate, scemute nepasididina verysad.gif
Atsakyti
pakartoju doh.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos,
gal kas galetu patarti, kaip neriamos tos gelytes? 4u.gif
tik nezinau, ar nors kas matysis, cia kiekv atskirai lapelis neriamas?
ziureti cia
Atsakyti
labas vakaras,

QUOTE(zvirble @ 2008 10 21, 11:17)
chimera- tavo liemene labai super thumbup.gif
o spalvyte is tikruju tokia kaip nuotraukoj? nuotraukoj tai labai grazi spalva thumbup.gif

Aciu visoms uz komplimentus mano liemenei rolleyes.gif Spalva siulu tikrai labai grazi, nuotraukoj panasi i realia, ir siaip mieli siuliukai, tokie neryskiai raudoni su zilu pukeliu smile.gif

QUOTE(ai-and-ai @ 2008 10 22, 09:42)
Labai graži tavo liemenė thumbup.gif .
O apie kokią tu naują kalbi, tai žinai, šeštadienį "prasinešiau" per parduotuves rinkdamasi informaciją apie naujas mados tendencijas  lotuliukas.gif , tai tokių liemenių labai daug visokių , ir storesnių ir plonesnių. Ten tos rankovės darosi tokios ale kimono, tik labai plačios ir paskui apkantuojamos. Panašiai kaip toj nuotraukoj, bet dar biški ilgesnės. Sėkmės kuriant naują modelį 4u.gif

Kadangi as sitam kaime, negaliu pasekt madu tendenciju, bet kazkodel nujauciau, kad tokios madoj hihihi.gif ir uzsimaniau.
Jau nusimezgiau, bet gavosi ne visai tokia, kokia isisvaizdavau, ryt ikelsiu foto, apsivilkus kazkaip nelabai... storoki siulai, tai man vaidenasi, kad stambina, nu kazkaip negula graziai... schmoll.gif tik tiek kad silta.
Atsakyti