Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.11

gadget3, labai graziai tavo sukniukas atrodo thumbup.gif O sakyk, nuo ko pradejai? nuo ten kur virs azuro? Man kazkaip labai neaisku, kaip neriasi "zigzaguotai" istrizai, ir dar skirtingomis kryptimis doh.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 08 20, 11:38)
gadget3, labai graziai tavo sukniukas atrodo thumbup.gif  O sakyk, nuo ko pradejai? nuo ten kur virs azuro? Man kazkaip labai neaisku, kaip neriasi "zigzaguotai" istrizai, ir dar skirtingomis kryptimis doh.gif  ax.gif

gadget3 manau tiksliau paaiškins kaip ji neria mirksiukas.gif
o čia benaršydama po osinka, radau šios suknutes on-line nėrimą thumbup.gif
ŽR. ČIA

user posted imageuser posted image
Atsakyti
J@lanta, aciukas 4u.gif Grazus man toks virsus, manau, tikrai panaudosiu ax.gif
Atsakyti
na Gadget tu cia ir pavarei thumbup.gif matyt tikrai tas noras TOOOKS didis mirksiukas.gif labai labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2008 08 20, 08:29)
tai va kad didoka,o siaip kai as apkunoka,tai man ji ir trumpoka,bet labai grazi....
Papildyta:

Galeciau tau ja nupirkt ir atsiusti,tik nepasimatavus rizikuoji mirksiukas.gif kaina jos tik 24 lt smile.gif jei ka,sakyk...

Ačiū už gerus norus. 4u.gif bet tikrai reiktų matuotis, dar gal ir pats vaizdas ant manęs nepatiktų. jei ji bus skirta man, palauks ax.gif o jei ne, nusimegsiu bigsmile.gif
va, kaip gadget3, labai užsimanysiu ir taip pat sparčiai...
Gadget3, ažūras labai gražus, ir suknia matyt bus puiki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 20 rugpjūčio 2008 - 12:06
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 20, 08:44)
Sveikos, mezgejos, nerejos ir besimatuojancios smile.gif

Kaip grazu, kai visos gyvos, sukneles tik masto, pavyzdzius tik deda!!! LABAI LABAI aciu uz LELU temos nuoroda!!! Ji tokias elegantiskas suknias gamina, kad uch. Pradedu suprast, kaip atrodo baltas pavydas smile.gif

O mano darbas - kriauklele - juda. Stai, rodausi, kur jau nujudejau. Improvizacijos nedaug - ties liemeniu isigeidziau azuro ir idejau.

user posted image
rain

temos nr. 10 pabaigoj idejau keleta megztu sukneliu ideju - italu grozius ir siaip pamastymus (foto) paprastos beveik tiesios megztos sukneles pagrazinimui, kai suveikia siluetas, siulo faktura ir TOJI detale. Paziurek, gal kas patiks?

Sekmes!!!


Labai gražu, o iš kokių siūlų mezgat
Atsakyti
Aciu visoms uz grazius zodzius smile.gif Jus nerealiosssssss (kablys nepametamas)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neriu is 100 % viskozes - labai labai malonus ir maloniai susuktas siulas, tiesiog nesinori is ranku paleist. Panasus jausmas buvo, kai mezgiau is svelnutes merino vilnos su 25 proc. silko.

O virsu neriau nuo kaklo ir apvaliai (nes tingejau dvi puses nerti), tik i pabaiga dariau "neuzbaigtas" eiles.

Dabartes as, anot Dovydos "ratuku" stadijos pacioj pradzioj ir va tuoj vaziuosiu pas drauge matuot (nu liemens nerasta mano siuo metu itin tobulam kune).

Nuo tos rusaites as myyyrstu, beje. bet sekantis darbas - uztiesalas ant 2x2,2 lovytessss, tai nzn, kaip cia su tom mirtim bus....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 rugpjūčio 2008 - 12:44
aciu uz modeliukus
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 20, 13:43)
Aciu visoms uz grazius zodzius smile.gif Jus nerealiosssssss (kablys nepametamas)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neriu is 100 % viskozes - labai labai malonus ir maloniai susuktas siulas, tiesiog nesinori is ranku paleist. Panasus jausmas buvo, kai mezgiau is svelnutes merino vilnos su 25 proc. silko.

O virsu neriau nuo kaklo ir apvaliai (nes tingejau dvi puses nerti), tik i pabaiga dariau "neuzbaigtas" eiles.

Dabartes as, anot Dovydos "ratuku" stadijos pacioj pradzioj ir va tuoj vaziuosiu pas drauge matuot (nu liemens nerasta mano siuo metu itin tobulam kune).

Nuo tos rusaites as myyyrstu, beje. bet sekantis darbas - uztiesalas ant 2x2,2 lovytessss, tai nzn, kaip cia su tom mirtim bus....


gal siūlų pavadinimą galit parašyti. O 100 proc. viskozė ar netysta ?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kiek cia pas jus groybiu ir labai jau smagi atmosfera... blush2.gif
taip ir norisi vis paskaityt, ka paraset... bigsmile.gif

Turiu tokia dilema... labai noriu kazka megt ar nert, bet niekaip neissirenku ka (vis tas su gimimo data duotas svarstymas - as svarstykles rolleyes.gif )

Mastau, kad gal noreciau situ, nes seniai turiu issisaugojus, bet noras nepraejo...
o kadangi mano megimo tempai labai prasti, patirtis maza, o ir su laiku problemos - kaip manot - kuria man geriau pasirinkt?

Sita:

user posted image
ar sita:

user posted image

Abieju neistengsiu numegt, todel reikia viena issirinkt... doh.gif
Papildyta:

Padekit, man vargsei apsisprest ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 20 rugpjūčio 2008 - 15:12
user posted image
Man tai šita labiau patinka:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leluxs: 20 rugpjūčio 2008 - 15:48
QUOTE(leluxs @ 2008 08 20, 16:46)
Man tai šita labiau patinka:)

kuri?
Siaip dar mastau abi i viena sudet ir kazkoki hibrida gal padaryt g.gif
Jau matau kuri... man ji irgi gal siek tiek grazesne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 20 rugpjūčio 2008 - 15:52