Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.11

user posted image

swoon.gif wub.gif
Atsakyti
katuks gal pašėlai doh.gif Ir iš kur tu jas trauki lotuliukas.gif
loretam turėtų nemeluot, bet kad man kažkaip nevisai taip gaunsi kaip norėtųsi verysad.gif Sėdžiu dabar žiūriu ir nežinau ką toliau daryt-ardyt dar kartą ar tegu taip ir lieka g.gif Pasimečiau unsure.gif
Atsakyti
mielos sukneliautojos, SOS!!! verysad.gif
gal galesit man padeti? as tikriausiai per kvaila suknelems blush2.gif
pradejau megzti suknute is sitos temukes 3 puslapio (tokia zaliuke su pynytemis). Priejau prie tos vietos, kur vidurine pynute issiskiria i dvi dalis, bet nelabai supratntu kaip ten daryti. ggte rase man, kad ta suknute megzta tiesiai, be jokiu platinimu, bet problema tame, kad man BUTINAI reikia paltinti, nes mano klubai nera platesni uz leskutes (tikrai labai kudute esu), ir, jeigu as jos neplatinsiu, jinai atrodys ant manes kaip "aptemptas aptemptas miniakas".
Prasau, merginos, padekit, paaiskinkit kaip as galeciau platinti, galbut net toj vietoj, kur issiskiria vudurine pynute?
LABAI LABAI LABAI dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2008 09 03, 13:17)
mielos sukneliautojos,  SOS!!! verysad.gif
gal galesit man padeti? as tikriausiai per kvaila suknelems blush2.gif
pradejau megzti suknute is sitos temukes 3 puslapio (tokia zaliuke su pynytemis). Priejau prie tos vietos, kur vidurine pynute issiskiria i dvi dalis, bet nelabai supratntu kaip ten daryti. ggte rase man, kad ta suknute megzta tiesiai, be jokiu platinimu, bet problema tame, kad man BUTINAI reikia paltinti, nes mano klubai nera platesni uz leskutes (tikrai labai kudute esu), ir, jeigu as jos neplatinsiu, jinai atrodys ant manes kaip "aptemptas aptemptas miniakas".
Prasau, merginos, padekit, paaiskinkit kaip as galeciau platinti, galbut net toj vietoj, kur issiskiria vudurine pynute?
LABAI LABAI LABAI dekoju 4u.gif

tu zalia ta mezgi?
tai ja reikia platinti zemiau klubu siek tiek
ten kuer pynutes is vienos pasidaro 2 ten i tarpa reik akiu prideti kas kazkelinta eile
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 09 03, 13:54)
katuks gal pašėlai doh.gif Ir iš kur tu jas trauki lotuliukas.gif


iš kur ... dabar tai iš savo kompo. prisikaupiau ten devynias galybes, net nervuotis pradėjau, nes niekaip dabar negaliu išsirinkti ko norėčiau verysad.gif
tai pagalvojau, kad linksmiau bus kartu rinktis (nervuotis biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 09 03, 10:48)
Nu Katuks ir pažėrei čia mums grožių user posted image Seilė tįsta bežiūrint user posted image

O kaži nuo kur ir kaip tokį šedevrą reikėtų pradėt kurt  g.gif user posted image


Nuo apacios desiniojo sono. Kaire rankove isivaizduoju, kad turetu nusimegzti is priekio-nugaros palu, o desinioji veliau turetu baigtis kaklu. Beja, labai puiki ideja!
NU ne... vistik kairioji rankove mezgasi atskirai, nu bet esme suprasti turejai smile.gif.. Tik va sonu isliemenavimas uztruktu, nes jei modelis su krutine truputi problematiska. Bet galima si bei ta pakeisti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienas: 03 rugsėjo 2008 - 13:11
netiketai o aks nesigauna? man kazkaip tfu tfu tfu visai dar nieko, as tik imaisiau zinok kuno spalva, nes ten orginale tikrai yra pilkos spalvos, bet as norejau kuno det, tai visai nieko atrodo kol kas bigsmile.gif
Papildyta:


O kaži nuo kur ir kaip tokį šedevrą reikėtų pradėt kurt g.gif user posted image
[/quote]



nu sitas grozis tai nerealus.... eilej daba jau stovi pas mane doh.gif
Atsakyti
Tas zigzagas pas mane kažkoks sutrukinėjęs lotuliukas.gif Vakare įmesiu foto-gal nuraminsit,o gal patarsit ir vėl ardyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 09 03, 17:21)
Tas zigzagas pas mane kažkoks sutrukinėjęs lotuliukas.gif Vakare įmesiu foto-gal nuraminsit,o gal patarsit ir vėl ardyt doh.gif



sveikos , na ir as pradejau megzti suknele bet dabar ziuriu man apacia labai raitosi nes vien gerom akim mezgiau , gal kas zino kaip pataisuti? galvoju gal reikia prinerti is apacios kaip nors
Atsakyti
QUOTE(brutele @ 2008 09 03, 16:32)
sveikos , na ir as pradejau megzti suknele bet dabar ziuriu man apacia labai raitosi nes vien gerom akim mezgiau , gal kas zino kaip pataisuti? galvoju gal reikia prinerti is apacios kaip nors


Galima vaseliu apnerti viena eilute vezlio zingsneliu wink.gif dekoratyviai gausis ir mezginys nesiraitys.
Atsakyti
QUOTE(brutele @ 2008 09 03, 16:32)
sveikos , na ir as pradejau megzti suknele bet dabar ziuriu man apacia labai raitosi nes vien gerom akim mezgiau , gal kas zino kaip pataisuti? galvoju gal reikia prinerti is apacios kaip nors



na siaip jeigu mezgi tai veina eile mezgi gerom akim o atgal mezgi blogom akim, nes kitaip tikrai raitysis..... nebent islyginsi kai baigsi megsti g.gif
Papildyta:
QUOTE(netikėtai @ 2008 09 03, 16:21)
Tas zigzagas pas mane kažkoks sutrukinėjęs lotuliukas.gif Vakare įmesiu foto-gal nuraminsit,o gal patarsit ir vėl ardyt doh.gif



na imesk imesk pazesim, gal tau tik tep atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 03, 13:34)
iš kur ... dabar tai iš savo kompo. prisikaupiau ten devynias galybes, net nervuotis pradėjau, nes niekaip dabar negaliu išsirinkti ko norėčiau  verysad.gif
tai pagalvojau, kad linksmiau bus kartu rinktis (nervuotis biggrin.gif )



Labas, pashhhelele!!!

4u.gif

Aha, kai jau ideju baisulingai daug, tai ir prisedi zmogus kryzkeleje rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Labai dailiu pridejai. KOL KAS laikausi (uz neriamo/mezgamo pleduko&nuosavos juodukes suknikes idejos), bet sunkiai.

Jauciu, dovydai (ji gi dabar galvojimo fazytej) bus lengva kokia idejike is tavo lobyno apsikresti thumbup.gif

Ziuriu, oras vesta, o norai gamintis suknytes kaip tik kaista kaip geras pecius biggrin.gif Tai - berziniu malku kad netruktu!!!

4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti