Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 31

Na štai ir vėl prie naujo slenksčio. Tik pažiūrėkit, kokie tempai - jau 31 tema thumbup.gif
Junkitės, kas turite ką pasakyti, parodyti (ypač pasirodymus mes mėgstam, kaip griebiam už gerklės viena kitą lotuliukas.gif ), pasidalinti, ar norite pasidomėti, sužinoti mirksiukas.gif

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Namo aplinka 22
Namo aplinka 23
Namo aplinka 24
Namo aplinka 25
Namp aplinka 26
Namo aplinka 27
Namo aplinka 28
Namo aplinka 29
Namo aplinka 30
Atsakyti
Senus namučius pribaigiau ir atlėkiau į naujus pati pirmoji, AČIŪ jolaxus už rūpestėlį.

bet žiūriu mūsų tempai kad įsibėgėjo.
Tema namo aplinka atidaryta 2005m vasario mėn per metus 2 temos
2006m nuo 3 temos vėl gi tik 2 temos
2007m nuo 5 temos jau 12 temų pavarėm
2008m jau varom nuo 17 temos taigi dar ne metų galas, o jau 14 temą pradėjom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 19 rugpjūčio 2008 - 21:51
QUOTE(Knifofija @ 2008 08 19, 22:34)
Obuolių puvinį dažniausiai sukelia monilijos arba botrytis. Jų sporos peržiemoja kompostinėje ir plinta toliau, ypač botrytis (kekerinis puvinys kitaip) jis pažeidžia ne tik obuolius bet ir braškes, svogūnusir t.t. todėl ir nerekomenduojama supuvusių vaisių ir daržovių mesti į kompostinę.
...

protingai viskas skamba, labai protingai, bet dažnai gyvenime būna, kad teorija su praktika prasilenkia... unsure.gif
mes visokias netikusias organines atliekas metam kitapus kelio, kur laisva žemė, o dar šlaitas status, tai viskas sėkmingai nusiridena, bet kada nors ir ten užsiriš mazgelis, teks tada pasukti galvą... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 08 19, 21:34)
[color=red]Obuolių rudasis puvinys

viskas aisku 4u.gif
visas mano sodas apkrestas verysad.gif
vis del to ramkiosiu tuos obuolius is dezes verysad.gif
Papildyta:
tiesiog puva ant medziu tie obuoliai. masiskai. krenta. klaikuma tikra.

isspausdinnsiu, ir uosviui parodysiu. jis cia pas mus agronomas, purskalioja ka reikia. beje, ir obuoliu jis nemeta i kompostine, o isveza.

ak verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 19, 22:51)
viskas aisku 4u.gif
visas mano sodas apkrestas verysad.gif
vis del to ramkiosiu tuos obuolius is dezes verysad.gif

Nežinau, bet pas mane tikrai labai mažai supuvusių obuolių, o pas kaimynę buvo daug, ji stebėjosi kodėl pas mane nepūna, kai pasakiau, kad sąžiningai išrenku puvėsius ir sunaikinu, ji dabar irgi taip daro, tai šiemet praktiškai nei pas ją nei pa mane nėra puvėsių. Gal kokius 5 obuolius iš viso sodo surinkau, na o su vaisėdžių pažeistais obuoliais jau sudėtingiau,nes vabzdžiai skraido plačiai, o štai chemijos aš nenaudoju, taigi kovoju tik mechaniškai.
O nesenai perskaičiau, kad nukritusius obuolius reikia būtinai surinkti vakare, mat japonų mokslininkai nustatė, kad vaisinių "kirmėliukų" labai geras vestibiulerinis aparatas ir jie pajaučia, kad obuolys nukrito ir naktį išropoja ir įlipa į obelį,kad įlįstų į naują auką. Pažymėti kirmėliukai per sezoną suropojo iki 5 kartų į obelį, priklausomai nuo to kaip greit obelis atsikratė pažeisto vaisiaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 19 rugpjūčio 2008 - 22:00
prajuokinai su tais kirmėliukais lotuliukas.gif čia tik japonai taip gali - kirmėliukus sužymėti ir skaičiuoti, kiek kartų jie į medį įlips lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o jeigu rimtai, tai "užsirašiau" mintį ir puvėkus atskirai mesiu... O neprinokusius, kurie nukrenta, nes obelis tiesiog nepajėgia visų išmaitinti, ar galima į kompostą mesti?
Atsakyti
dar yra nemieganciu 000164.gif o as vis dairausi po supermamos platybes ir nerandu kokios nors temeles apie lauko zidinius, vaiku zaidimo aiksteles...na zodziu tokius lauko statinius g.gif
Atsakyti
Bet manau yra turinciu ir viena, ir kita, tai tu klausk konkreciai ir galbut gausi konkretu atsakyma;)
Atsakyti
man reikia apie lauko zidinius
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2008 08 19, 23:19)
dar yra nemieganciu  000164.gif o as vis dairausi po supermamos platybes ir nerandu kokios nors temeles apie lauko zidinius, vaiku zaidimo aiksteles...na zodziu tokius lauko statinius  g.gif

apie vaiku aiksteles kazkada plepejom,pasidairyk ezerelio vaivorykstes pslp,o lauko zidiniai-butent kas domina-dizainas,gamintojas,panaudojimas?
Papildyta:
QUOTE(Knifofija @ 2008 08 19, 22:59)
Nežinau, bet pas mane tikrai labai mažai supuvusių obuolių, o pas kaimynę buvo daug, ji stebėjosi  kodėl pas mane nepūna,  kai pasakiau, kad sąžiningai išrenku puvėsius ir sunaikinu, ji dabar irgi taip daro, tai šiemet praktiškai nei pas ją nei pa mane nėra puvėsių. Gal kokius 5 obuolius iš viso sodo surinkau, na o su vaisėdžių pažeistais obuoliais jau sudėtingiau,nes vabzdžiai skraido plačiai, o štai chemijos aš nenaudoju, taigi kovoju tik mechaniškai.

tai reiskia,kad jei siemet saziningai renku puvekus,tai kitais metais bus maziau?-pas mus senas sodas,kuris eile metu buvo nepriziuretas,
atleke geneti diedukai kai pamate-sako,butumet telefonu pasake "senos uzleistos obelys", o ne graziai-"kelios obelaites"-butume tikrai neapsieme.
Pernai prameciavo,siemet obuoliu doh.gif bet visi maziukai ir tai kirmeletas,tai papuves.Sesuo patare zydinciai obeliai ziedus praretint,literaturoj skaiciau,kad reikia vaisius praretint.
O kaip geriau?
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2008 08 19, 23:36)
man reikia apie lauko zidinius

sobieską patardyk, pas ją yra lauko židinys, lyg praėjusioj temoj (o gal užpraeitoj, čia kartais kai įsibėgėjam doh.gif ) foto buvo pridėjusi, bent jau vaizdelį matysi.
O šiaip visada konkrečiai klok kas rūpi, kad perskaičius klausimą būtų aišku ar turiu ką pasakyti tuo klausimu ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2008 08 19, 20:19)
dar yra nemieganciu  000164.gif o as vis dairausi po supermamos platybes ir nerandu kokios nors temeles apie lauko zidinius, vaiku zaidimo aiksteles...na zodziu tokius lauko statinius  g.gif


Savaitgalį Senukuose pirkom supynes + laiptukus + kabancias kopėčias (komplektas Strėva) už 499 Lt. thumbup.gif Ežerėlio vaivorykštėj šitas komplektas 638 Lt. 4u.gif
http://www.vaivoryks...uct?name=Streva

Tiesa, priešingai negu supynės, Ežerėlio vaivorykštės gamintos smėlio dėžės Senukuose brangesnės (520 Lt.), nors pas gamintojus 390 Lt.

Tokie mano pastebėjimai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 20 rugpjūčio 2008 - 07:26