Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 31

QUOTE(Sraunius @ 2008 08 26, 12:42)
žali komentarai wink.gif

esu dekinga uz zalius, cheminius, ir visokius kitokius 4u.gif . juk mokausi blush2.gif

QUOTE(kice @ 2008 08 26, 13:03)
aikit peklon, su tais vazonais.. negaliu ziuret.. augaliuku kankinimas ir tiek.. Kai aplink daug derlingos juodos zemes

Tik i komposta reikia slieku raudonu, slieku  Jie sueda beveik viska, kas puna, zeme ne siaip kompostas buna, o humusas..

per daug svogunu turim lotuliukas.gif

paprastu slieku? g.gif
O sakykit, kompostinej is lentu su 2cm tarpais Kalifornijos sliekai gyventu, ''neissibegiotu''? blush2.gif

QUOTE(Tina* @ 2008 08 26, 14:41)
O mes tai turim griovi issikase i kuri pilam nupjauta veja ir nieko daugiau. Tik kazin ar duobe pakeicia deze  : nes ten ta skersapute nesigauna kaip dezej.

manau viskas ten gerai g.gif 4u.gif

juk matai, vienos cia uz skersaputi ir oro cirkuliacija viduj, kitos - uz mazesnes skyles dezej- tipo greitesni procesai...



Knifofija, nurinkau botrycio pazeistus bijunu lapus, nupurskaiu fungicidu ''score'', sakei su medzio pelenais nepadaugint g.gif
tai ar nepadauginau as puse kibiro pelenu 8 bijunu krumams nemaziems? unsure.gif
Atsakyti
Na ka gi, reiks siandien dar karta Sodo skrynia aplankyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 08 26, 16:34)
Na ka gi, reiks siandien dar karta Sodo skrynia aplankyt  ax.gif

ką nusprendei? bigsmile.gif
Atsakyti
Nepatikesi, bet man vis dar raudona, geltona, raudona... Bandau pamatyt toj vietoj geltona, bet nors tu ka noris dar raudono. Ot ta mano sterili vaizduote doh.gif
Nebent dar pirkciau raudona ir geltona, tai geltonas atsidurtu vidury tarp raudonu. Man kazkaip reikia tos geltonos spalvos atsikartojimo visumoj. O raudoni lapeliai pvz deretu prie raudonu kaulenio uogu smile.gif Ot vaizduote blush2.gif Beda su manim. Isvesciau is proto visus apzeldintojus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 26 rugpjūčio 2008 - 15:44
QUOTE(Tina* @ 2008 08 26, 16:43)
Nepatikesi, bet man vis dar raudona, geltona, raudona... Bandau pamatyt toj vietoj geltona, bet nors tu ka noris dar raudono. Ot ta mano sterili vaizduote  doh.gif
Nebent dar pirkciau raudona ir geltona, tai geltonas atsidurtu vidury tarp raudonu. Man kazkaip reikia tos geltonos spalvos atsikartojimo visumoj. O raudoni lapeliai pvz deretu prie raudonu kaulenio uogu  smile.gif Ot vaizduote  blush2.gif Beda su manim. Isvesciau is proto visus apzeldintojus.



Tik tiek, kad kaulenio uogos raudonos, o raugerskio lapeliai- bordiniai. 'Admiration' gal labiau svelnesne bordine, i rausvuma, bet neraudona. Ta prasme kad jie vienas kito neatkartos.
Geltonas augalas butu akcentas, bet vienisas kaip ir kiti augaleliai..
Padejau ka? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2008 08 26, 14:03)
aikit peklon, su tais vazonais.. negaliu ziuret.. augaliuku kankinimas ir tiek.. Kai aplink daug derlingos juodos zemes jus i vazonus tulpes kisat.. Cia panasiai kaip lietuviai ne azuola kieme augina, o bonsa - grazu matai jiems kankintas medis..


eik pati viena ir be vazonu lotuliukas.gif !!!!!Matyt buoze esi su "daug derlingos juodos zemes ",lengva tau sneket,o kai turi kelis niekingus arus ir dar zvyro-nors vazoniniu gelynu ir kiseniniu siltnamiu pasidziaugi yahoo.gif
Atsakyti
Labux, gal kas gali patarti. kur galima isigyti vijokliniu roziu, kada jas geriau sodinti ir kas labiausiai prie ju dera.
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2008 08 26, 14:03)
aikit peklon, su tais vazonais.. negaliu ziuret.. augaliuku kankinimas ir tiek.. Kai aplink daug derlingos juodos zemes jus i vazonus tulpes kisat..

taigi kišam ne tam, kad pakankinti, o tam, kad pavasarį tas grožis terasoj, ant įėjimo laiptelių pastatytas akį džiugintų, kai kitiems terasiniams augalams lauke dar per šalta mirksiukas.gif
Atsakyti
galima net tokius rinkinukus parsisiust...ant paveiksliuko graziai ziuris

pavasarines svogunines gelytes
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 26, 16:25)
esu dekinga uz zalius,  cheminius, ir visokius kitokius 4u.gif . juk mokausi blush2.gif
per daug svogunu turim lotuliukas.gif

paprastu slieku? g.gif
O sakykit, kompostinej is lentu su 2cm tarpais Kalifornijos sliekai gyventu, ''neissibegiotu''? blush2.gif
manau viskas ten gerai g.gif  4u.gif

juk matai, vienos cia uz skersaputi ir oro cirkuliacija viduj, kitos - uz mazesnes skyles dezej- tipo greitesni procesai...
Knifofija, nurinkau botrycio pazeistus bijunu lapus, nupurskaiu fungicidu ''score'', sakei su medzio pelenais nepadaugint  g.gif
tai ar nepadauginau as puse kibiro pelenu 8 bijunu krumams nemaziems? unsure.gif

Jei plačiai išbarstei tai normaliai, bet jei supylei prie pat krūmų, tai biškį per daug.
Atsakyti
QUOTE(joju @ 2008 08 26, 17:52)
Labux,  gal kas gali patarti. kur galima isigyti vijokliniu roziu, kada jas geriau sodinti ir kas labiausiai prie ju dera.

del isigijimo nepatarsiu, bet kas dera pirie roziu tradiciskai, ''kaimiskai'', ir visaip kitaip, kalbejome praeitoj temoj mirksiukas.gif
panasiai nuo cia http://www.supermama...?...9557&st=108 paskaityk kokius 4 psl.

QUOTE(Knifofija @ 2008 08 26, 20:05)
Jei plačiai išbarstei tai normaliai, bet jei supylei prie pat krūmų, tai biškį per daug.

g.gif na prie pat pat kotu nebarsciau bent 5cm... oi.. bet kokiu atveju ryt vakare, kai galesiu, pasklaidysiu dar, betgi lietus nusimato ryte... na tikuos nepagadinau baisiai... uztad patirtis bus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Wolke @ 2008 08 26, 20:01)
galima net tokius rinkinukus parsisiust...ant paveiksliuko graziai ziuris

pavasarines svogunines gelytes

is ten sitas su cesnakais atroodo ''sumontuota'', ne naturali foto.
o va sitos su ''tarde'' tulpikem juk ne vienu metu zydi rusys g.gif
gal ir apsirinku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 08 26, 15:43)
Nepatikesi, bet man vis dar raudona, geltona, raudona... Bandau pamatyt toj vietoj geltona, bet nors tu ka noris dar raudono. Ot ta mano sterili vaizduote  doh.gif
Nebent dar pirkciau raudona ir geltona, tai geltonas atsidurtu vidury tarp raudonu. Man kazkaip reikia tos geltonos spalvos atsikartojimo visumoj. O raudoni lapeliai pvz deretu prie raudonu kaulenio uogu  smile.gif Ot vaizduote  blush2.gif Beda su manim. Isvesciau is proto visus apzeldintojus.


neisvestum
turiu pasiulyma, atsispausdini nuotrauka ant dvieju popieriaus lapu spalvotai, ir viename nusipiesi geltonos spalvos, o kitame raudonos ir pasidedi porai paru kur nors, kur daznai buni....sprendimas pats ateis.......... smile.gif
Atsakyti