Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 31

QUOTE(rozamunda @ 2008 08 30, 08:06)
jei niekas neiskeis,tai ju (raudonu,geltonu,oranziniu) yra pirkti Shetelinge

ačiū 4u.gif
čia prie Thomas Philips? blush2.gif

QUOTE(jolaxus @ 2008 08 30, 08:47)
rokoko, tikrai bijūnas labai gražus
o aš dabar galvoju ar ne visų bijūnų lapai lįsdami iš žemės būna tokie bordiniai, tik pilnai išsiskleidę nužaliuoja  lyg ir maniškis pavasarį panašiai lenda  o gal ir klystu...

Ir klysti, ir ne 4u.gif , reik daugiau bijūnų užturet tongue.gif
Pailiustruosiu vaizdeliais, bordinis dešiniau šalia did. rožės.

Štai čia atrodo ir tas, ir anas bordo [nors ''grynakraujis'' išsiskiria]:
user posted image

Iš toliau, 8 bijūnų eilė-lankas, pradedant karėje siauralapiu [už dygstančios melsvės], baigiant dešinėje bordo ir paskutiniuoju baltuoju:
user posted image

O paskui kiti ''žalėja'', o bordo lieka bordo, labai aiškiai:
user posted image

Iš šono žydėjimo metu: baltas, BORDO [žaluma vis dėl to tamsesnė nei kitų lieka visą sezoną], rožinis, kreminis, bordinis [žiedai tamsesni už bordalapio], paskutiniai du nužydėję :
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif VA TADA rolleyes.gif man gražiausias laikas, gražiau net už rožės ir katilėlių žydėjimo metą

Pasikuolijau blush2.gif
Ak, vasara verysad.gif

QUOTE(immm @ 2008 08 30, 09:07)
ant takelių pradėjo augti kažkokia brudna samana.

kaip ir Vidai 777, man grazu tarp trinkelių wub.gif [nors prieš eilę metų ir gramdžiau lotuliukas.gif , tik kitokios pas mus samanos]

QUOTE(immm @ 2008 08 30, 12:53)
tai dabar man žaliai paaiškinkit    - tuo rundapu galiu nupurkšti takelį, o kaip su gėlynais  ? jaučiu ir gėlės gali numirt ane?

dirbkit dviese: vienas prideda didelį skardos-fanieros lapą prie gėlių prie pat žemės, kitas purškia 4u.gif
roundapas veikia per lapus, jei ant gėlių chemijos nepapuls, tai thumbup.gif

QUOTE(rozamunda @ 2008 08 30, 20:32)
nu ka as galiu pasakyt-sedziu nugara sopancia,juodom panagem

Gal kas zinot,kur gauti dailiu mazu akmenuku pora maisu

Na pas mus oras buvo geras patalams vėdint lotuliukas.gif - vėjuota, saulėta ir šalta.
Tik šliaužiančią šilingę perkeliau į pažliugusią šėšėliuotą vietą - turėtų būt patenkinta.
Ai, vis pagrindinių darbų rankos nekyla...

Karklėje sočiai ir nemokamai [pajūris už Klaipėdos į šiaurę]


Ką galėtumėt patart geltono šliaužiančio žemo, pageidautina visžalio [vietoj tos šilingės]. Vieta saulėta karšta, bet drėgmės sezonu galiu parūpint.
Citrininio čiobrelio nesiūlyt [jau yra].
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 08 28, 14:19)
na tas vertinimas "metai tokie..." turi paslėptą mintį - grybai sėkmingai dauginasi, kai drėgna ir šilta, o šiemet ne visur vienodai, tačiau daugelyje vietų drėgmės buvo, na o šiluma kaip šiluma, nekaršta, tačiau grybams užtenka

o pas mus va kokie grybai auga hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo damute31: 31 rugpjūčio 2008 - 00:01
QUOTE(kice1 @ 2008 08 30, 15:53)
misko retinti negalima.. medeliu buna pirkti medelynuose, misku uredijos juos parduoda..
Beje, pasiklausinekit, gal tas sklypas yra kieno nors nuosavybe - liksit nesuprasti, pradeja medelius sodinti biggrin.gif

sakai g.gif ? žinok iš savo miškelio tuos medelius imsim, tai manau, kad nieko tokio mirksiukas.gif

QUOTE(vida777 @ 2008 08 30, 21:06)
bet tarp trinkeliu tai graziai atrodo  ax.gif ...

biggrin.gif pagalvosiu gerai, gal ir man kai neis išnaikint gražiai atrodys biggrin.gif

QUOTE(rozamunda @ 2008 08 30, 21:32)
Gal kas zinot,kur gauti dailiu mazu akmenuku pora maisu-

mes kadangi kitamet dar kriokliuką planuojam daryt, tai akmenukų nemažai reikės - pirksim Jurbarko karjere, anądien buvau apsižiūrėt ax.gif

QUOTE(damute31 @ 2008 08 31, 00:57)
o pas mus va kokie grybai auga  hihihi.gif

tokie visai linksmi grybai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(immm @ 2008 08 31, 07:21)
sakai g.gif ? žinok  iš savo miškelio tuos medelius imsim, tai manau, kad nieko tokio mirksiukas.gif


o tas sklypas, kuriame sodinsit, ar jūsų? Mums buvo nutikę taip, kad pagal vieną miesto plėtros planą priešais mūsų namą turėjo būti žalia zona, o kai pradėjom medelius ten sodinti, atlėkė popieriais mojuodamas piktas žemės savininkas ir liekė viską išrauti, nes prieš mėnesį jis tą žemę iš miesto prisiteisė dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 31 rugpjūčio 2008 - 10:25
QUOTE(rokoko @ 2008 08 30, 22:25)
Ką galėtumėt patart geltono šliaužiančio žemo, pageidautina visžalio [vietoj tos šilingės]. Vieta saulėta karšta, bet drėgmės sezonu galiu parūpint.
Citrininio čiobrelio nesiūlyt [jau yra].

ar cia dar vis ieskai ka po juka pakist biggrin.gif ? O as ieskojau ieskojau..., ir radau - skalda thumbup.gif . Apziurejau visus kiemus su jukom, ivairiausius derinius (tiksliau nederinius), ir priejau isvados, kad po jukom niekas netinka geriau uz akmenelius, stambu zvyra (aisku, jei toks mulcas tinka prie aplinkos)... ir papyliau stambios skaldos, is kruvos prie statybu pasemus, dabar - viskas ok. Tu pagalvok, ar pas tave ten koks smulkiu akmeneliu plotelis (juostele) netiktu kartais prie tavo planuojamo akmenu tako g.gif .
geltonoji silinge labai greit pavesiuky pazaliuoja...
QUOTE(damute31 @ 2008 08 30, 23:57)
o pas mus va kokie grybai auga  hihihi.gif
user posted image

kad ir bais geda, bet prisipazinsiu - gi is pirmo zvilksnio pagalvojau, kad tikrai auga doh.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 31 rugpjūčio 2008 - 10:45
QUOTE(vida777 @ 2008 08 31, 11:43)
kad ir bais geda, bet prisipazinsiu - gi is pirmo zvilksnio pagalvojau, kad tikrai auga  doh.gif ...


Esat ne viena – aš irgi lotuliukas.gif O čia kuriam krašte šitiek grybų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 30, 23:25)
Ir klysti, ir ne 4u.gif , reik daugiau bijūnų užturet  tongue.gif
Pailiustruosiu vaizdeliais, bordinis dešiniau šalia did. rožės.

Štai čia atrodo ir tas, ir anas bordo [nors ''grynakraujis'' išsiskiria...

drinks_cheers.gif įkalbėjai, tikrai radau skirtumų biggrin.gif

QUOTE(damute31 @ 2008 08 31, 00:57)
o pas mus va kokie grybai auga  hihihi.gif
user posted image

ir aš pasirodo ne vienintelė, iš pirmožvilgsnio pamanius "šit kaip kažkam gerai, baravykus kieme pjauna" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 08 30, 21:32)
nu ka as galiu pasakyt-sedziu nugara sopancia,juodom panagem blush2.gif  ir

drinks_cheers.gif geras buvo savaitgalis ir oras leido darbuotis lauke. Nu daug rokiruociu ir as pridariau. Kaip ir minejau, parodysiu kur sukisau savo du raugerskius - geltona ir raudona.
user posted image
o cia placiau
user posted image
is kitos puses
user posted image

o cia mano siemetines spriges , budavo ir grazesniu blush2.gif
user posted image
cia dar kitoj vietoj ax.gif
user posted image
Atsakyti
šitas kaimynas nieko nebijo - siundžiau šunį, mergiotę su draugais ir dziedą, nieko!
Atsakyti
mergaitės ax.gif , žiūriu labai gražiai pas jus akmenukai ir kt mulčas atrodo ax.gif . O jūs ar tiesiat po jais agroplėvelę? Jei taip, tai kiap tada įkišt naują augaliuką į kompoziciją arba kaip seniam plėstis, jei ta plėvelė visur g.gif ? nežinau ar aiškiai klausimą suformulavau blush2.gif
Atsakyti
Čia apie piliarožių bėdas
user posted image
O apie pentinių bėdas parašysiu ryt, .jpg labai prastai matosi.
Atsakyti
QUOTE(damute31 @ 2008 08 30, 23:57)
o pas mus va kokie grybai auga 
user posted image

Ir aš beveik patikėjau...
Labai graži foto. wub.gif

QUOTE(vida777 @ 2008 08 31, 10:43)
ar cia dar vis ieskai ka po juka pakist   ? O as ieskojau ieskojau..., ir radau - skalda  .
Tu pagalvok, ar pas tave ten koks smulkiu akmeneliu plotelis (juostele) netiktu kartais prie tavo planuojamo akmenu tako  .
geltonoji silinge labai greit pavesiuky pazaliuoja...

Dėl šilingės žinau, ir nesijaudinu, nes ten ir pavėsis, ir saulutė bus – vadinasi, spalvota biggrin.gif .
Prie jukos jau nusprendžiau, ką – bus toks smulkutis smulkutis čiobreliukas su katpėde [galiu dar persigalvot] – abu tokie visiškai pažeme. Akmenų takas jau yra [tik dar bus kokybiškiau perdėtas po statybų pabaigos]. Žiūrėsiu, o jei nesižiūrės – tai gal ir pasinaudosiu tavo patarimais. 4u.gif

Įsivaizduoji, tik šiandien įsodinau žemėn tuos krūmiukus, kuriuos man atvežei, nes vietą tik prieš savaitę dvi tik „radau“. O gluosniukas dar vazone [tiesa, didesniame] – bijau, kad sunkiai rasiu jam vietelę sklype. na, bet niekam neatiduosiu, pasodinsiu prie viešo prūdo šalia, ten kaimynas jau baigia statybas, naują veją užsėjo..


QUOTE(sobieska @ 2008 08 31, 18:41)
Nu daug rokiruociu ir as pridariau. Kaip ir minejau, parodysiu kur sukisau savo du raugerskius - geltona ir raudona.
user posted image

o cia mano siemetines spriges , budavo ir grazesniu

šitie du mažuliai labai vietoje thumbup.gif [tik foto liejasi raudonumas mulčo ir raugeriškiuko, turbūt natūroj ok]
tik jau tas mulčias spalvotas... labai sutinku su tuo, kas pavadino plastmasiniais karoliais 4u.gif

Sprigės tai puošnios wub.gif . tik tų melsvių dar neišretinai.. Perkelk tas margas iš paskutinės -- į priešpaskutinę foto, tiksliau, vietą lotuliukas.gif

QUOTE(Sraunius @ 2008 08 31, 18:50)
šitas kaimynas nieko nebijo - siundžiau šunį, mergiotę su draugais ir dziedą, nieko!

lotuliukas.gif
šratų nebandei, bet neatrodytų, kad pyktum ant kaimyno labai mirksiukas.gif

QUOTE(Sraunius @ 2008 08 31, 20:38)
Čia apie piliarožių bėdas

O apie pentinių bėdas parašysiu ryt, .jpg labai prastai matosi.

Jei laiku pirmakart, po to periodiškai naudoji fungicidus [aš 3-4 k. purškiau], tai kontruoliuojama padėtis. Vis tiek kitų augalų miltligę purški, arba amarus - tada tuo pačiu ir rūdims kliūva, ir erkutėms. [na šią vasarą apsiėjau su vienu insekticidu, ir vienu fungicidu blush2.gif ]

apie pentinius lauksim bigsmile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(immm @ 2008 08 31, 19:04)
mergaitės ax.gif , žiūriu labai gražiai pas jus akmenukai ir kt mulčas atrodo  ax.gif . O jūs ar tiesiat po jais agroplėvelę? Jei taip, tai kiap tada įkišt naują augaliuką į kompoziciją arba kaip seniam plėstis, jei ta plėvelė visur g.gif ? nežinau ar aiškiai klausimą suformulavau blush2.gif

skylę augalui išpjauna. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 31 rugpjūčio 2008 - 22:49