Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur siunčiatės filmus?

Negali buti g.gif

Pabandyk siustis is www.limewire.com basic paketa, jis nemokamas ir neturetu buti blokuojamas. Tiesa, kur naudojiesi internetu? Jei jis priklauso kokiai mokslo istaigai tik tada gali buti blokuojamas.

Atsakyti
QUOTE(Elnes @ 2005 12 17, 13:56)
Negali buti g.gif

Pabandyk siustis is www.limewire.com basic paketa, jis nemokamas ir neturetu buti blokuojamas. Tiesa, kur naudojiesi internetu? Jei jis priklauso kokiai mokslo istaigai tik tada gali buti blokuojamas.

blush2.gif na nezinau ir man neleidzia siustis ,nes jis ten mokamas
Atsakyti
http://www.limewire....loadfree2.shtml

ir tada rinkites zemiau Windows (recomended). Jus tikriausiai rinkotes ne basic, o Pro paketa g.gif . Bet dabar jau viskas turetu buti ok smile.gif Parasykit kaip sekesi.
Atsakyti
QUOTE(Elnes @ 2005 12 16, 22:57)
[url=http://www.limewire.com/english/content/home.shtml]
Apie DC++ girdejau nemazai gero, bet ir man kazkas su ja ne taip.  g.gif


O kas tau su DC++ ne taip? Aš tai dabar vien ja ir naudojuos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2005 12 18, 20:51)
O kas tau su DC++ ne taip? Aš tai dabar vien ja ir naudojuos.  ax.gif

Na as susiinstaliuoju, viskas lyg ir ok, bet neleidzia ieskotis failu g.gif
Lyg reikia savo 1Gb failu minimum tureti, na as pabandziau, bet man nepavyko blush2.gif
Jei trumpai parasytum etapais ka daryti po susiinstaliavimo, buciau dekinga:)
Atsakyti
QUOTE(Elnes @ 2005 12 18, 21:24)
Na as susiinstaliuoju, viskas lyg ir ok, bet neleidzia ieskotis failu g.gif
Lyg reikia savo 1Gb failu minimum tureti, na as pabandziau, bet man nepavyko blush2.gif
Jei trumpai parasytum etapais ka daryti po susiinstaliavimo, buciau dekinga:)


1. “Nick:” - jusu slapyvardis, “E-mail”: - jusu el. pašto adresas “Description” - apibudinimas
“Connection type” renkames is saraso.
2. Einame i “Downloads”, “Default download directory” nurodome direktorija i kuria bus atsiunciami failai. Taip pat nustatome “Unfinished downloads directory”. Cia bus laikomi dar neatsiusti failai.
3. Pasirenkame skilti “Sharing” spaudžiame Add folder, nurodome direktorija kuri bus prieinama visiems (kiti vartotojai gales siustis failus toje direktorijoje). Spaudžiame OK, nurodome kokiu pavadinimu ta direktorija bus matoma ir palaukiame kol baigs itraukinet failus. Bendras direktoriju dydis turi viršyti 1-2 GB (gal ir dar daugiau, priklauso nuo serverio), kitaip negalesite prisijungti prie serverio. Taip pat nešarinkit “Program Files”, “Windows” ar kitu tokiu panašiu direktoriju, nes gausite BAN (negalesite prisijungti). Butinai padidinkite Upload slots iki 3 arba daugiau (negalesite prisijungti). Kai viska atliksite, spaudžiate OK.




Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 12 08, 22:39)
O iš kokių serverių? Tik iš tų, prie kurių priėjimas yra, ar iš bet kokių?  g.gif

na kadangi aš turiu tako internetą, tai imu iš tako serverių..... pasirinkimas nemažas, tik paieška labai jau durna - tiesiog po šiukšles knistis kaikada tenka unsure.gif kol susirandi kažką.... o šiaip normaliai filmą per 3-5 val parsiunčia....... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elnes @ 2005 12 16, 22:57)
http://www.limewire....tent/home.shtml

Tai pati geriausia mano bandyta programa. Visi, kas bande tikrai liko patenkinti. Ji nemokama ir gana greita. Labai daug visokiausiu filmu, dainu net lietuvisku, rusisku biggrin.gif Dainas labai greitai parsiuncia ir vienu metu gali siustis labai daug. Dainoms tai superine programa.
Apie DC++ girdejau nemazai gero, bet ir man kazkas su ja ne taip.  g.gif


Susiinstaliavau šią programą (basic paketą), kai užduodu filmo pavadinimą jį surandą, tačiau neleidžia siųstis, rašo, kad neranda licencijos/leidimo jį naudoti ar kažką panašaus. Gal ką ne taip darau?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutis @ 2005 12 28, 19:21)
Susiinstaliavau šią programą (basic paketą), kai užduodu filmo pavadinimą jį surandą, tačiau neleidžia siųstis, rašo, kad neranda licencijos/leidimo jį naudoti ar kažką panašaus. Gal ką ne taip darau?


Paspausk YES ir turetu siustis
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2005 12 31, 01:26)
Paspausk YES ir turetu siustis



Kažkas kraunasi, bet greitis tai tragiškas.Kartais būna 3 kb/s, kartais 18 kb/s, bet ne daugiau. Kai siunčiu filmus iš tako ftp greitis būna 29 kb/s.
Atsakyti
FileZiila - gal žinot iškur parsisiųsti. Vaikui labai reikia, o aš neišmanau nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gorgona @ 2005 12 31, 22:51)
FileZiila  - gal žinot iškur parsisiųsti. Vaikui labai reikia, o aš neišmanau nieko schmoll.gif


Galima parsisiųsti iš čia
filezilla
Atsakyti