Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur siunčiatės filmus?

O as ten parasiau Active.Tai turi but passive?
Atsakyti
Jei nepadeda active režimas, tuomet bandyk passive režimą. Turetų padėti.
Atsakyti
Nepadejo verysad.gif
raso,kad searching,bet nieko....
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2006 02 24, 17:55)
Nepadejo  verysad.gif
raso,kad searching,bet nieko....


Dar patikrink Firewall. Gal blokuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2006 02 24, 17:14)
Na as atrodo parsisiunciau ta DC++,ir padariau viska kaip buvo parasyta,bet man nieko nesigauna.Spaudziu search ,pvz Ace age ir nieko,absoliuciai nieko neismeta,nieko nesuprantu,gal ka negerai darau.. 


Ten reikia nurodyt serverį, per kurį siūsies filmus. Kokį tu nurodei?
Gal kas žinot telekomo serverio adresą? Mano internetas telekomo. O gal nebūtinai telekomo turiu nurodyt. Paskambinau į telekomą paklaust, tai nepasakė, kažkokia tai paslaptis. Įdomu g.gif
Atsakyti
nu lyg ir nurodziau su tuo refresh pasirinkau kelis
as jauciu,kad man neprisijungia,bet nesuprantu kodel. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasaar: 24 vasario 2006 - 18:43
QUOTE(vikaliu @ 2006 02 24, 18:18)
Ten reikia nurodyt serverį, per kurį siūsies filmus. Kokį tu nurodei?
Gal kas žinot telekomo serverio adresą? Mano internetas telekomo. O gal nebūtinai telekomo turiu nurodyt. Paskambinau į telekomą paklaust, tai nepasakė, kažkokia tai paslaptis. Įdomu    g.gif


pirma prie serveriu (hubu) reikia prisijungti, o po to jau daryti paieska ir siustis.

Tako serveriu adresai:
"kinomanai" - dc.takas.lt:4114
"daininkai "- dc.takas.lt:4113
"Kiti" - dc.takas.lt:4115
Atsakyti
O gal tai susije su tuo,kad mano internetas kaip ir nelietuviskas,nes ne Lietuvoj gyvenam. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2006 02 24, 18:45)
O gal tai susije su tuo,kad mano internetas kaip ir nelietuviskas,nes ne Lietuvoj gyvenam.  g.gif


g.gif , bet kad ten viso pasaulio serveriai yra, nesuprantu g.gif
Atsakyti
Šiandien bandau siųstis filmą ; kilo toks klausimėlis blush2.gif blush2.gif blush2.gif , jei išjungsiu kompiuterį, tai nutrūks ir siuntimas; (kazaa, emule) kaip to išvengti? Ar įmanoma? Ar paskui vėl viską nuo pradžių ? g.gif
Atsakyti
QUOTE
undefinedŠiandien bandau siųstis filmą ; kilo toks klausimėlis    , jei išjungsiu kompiuterį, tai nutrūks ir siuntimas; (kazaa, emule) kaip to išvengti? Ar įmanoma? Ar paskui vėl viską nuo pradžių ?


Deja, to isvengti niekaip nepavyks, jei kompiuteri isjungsi, bet kai vel isijungsi kompa ir prisijungsi prie interneto ir tu paciu kazos ar emules, siuntimas vyks toliau nuo tos vietos kurioje buvo nutrauktas, neprarasi ne vieno bito bigsmile.gif , is naujo visko siustis tikrai nereikes lotuliukas.gif
sekmes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Minna @ 2006 02 27, 22:46)
Deja, to isvengti niekaip nepavyks, jei kompiuteri isjungsi, bet kai vel isijungsi kompa ir prisijungsi prie interneto ir tu paciu kazos ar emules, siuntimas vyks toliau  nuo tos vietos kurioje buvo nutrauktas, neprarasi ne vieno bito  bigsmile.gif ,  is naujo visko siustis tikrai nereikes  lotuliukas.gif
sekmes  thumbup.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif drinks_cheers.gif ačiū labai smile.gif
Atsakyti