Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur siunčiatės filmus?

Vauga, O koks pas tave interneto greitis?
Atsakyti
na jis ten toks judantis, vakar vidurkis mazdaug buvo 27,28 KiB, o siandien va siunciuosi - 3 KiB... blink.gif
Atsakyti
parsisiuskit BEAR CHARE panasiai kaip e mule,tik kad greiciau masto ir sukasi
o kazaa tai grybu grybas virusu karalyste .,kompo lauzymas thumbup.gif
Atsakyti
Kas turite filmą "Kristaus kančia" ( "The Passion of Christ") rusų kalba? Labai prireikė... smile.gif. Kažkada man jį įrašė į CD, bet vakar norėjau duoti draugams pasižiūrėti - ogi jame garso nėra doh.gif. O jau pažadėjusi, kad duosiu peržiūrai... taigi padėkite suktis iš situacijos 4u.gif
Atsakyti
Kokere, o gal ten tiesiog kokio kodeko (nežinau kaip tas daiktas žmonių kalba vadinas unsure.gif ) trūksta? Va pas mane irgi buvo filmų, kuriuos tik klausyt tepavykdavo lotuliukas.gif Bet susidedi reikiamus kodekus ir atsiranda ir vaizdas ir garsas.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 03 18, 10:51)
Kokere, o gal ten tiesiog kokio kodeko (nežinau kaip tas daiktas žmonių kalba vadinas  unsure.gif ) trūksta? Va pas mane irgi buvo filmų, kuriuos tik klausyt tepavykdavo  lotuliukas.gif Bet susidedi reikiamus kodekus ir atsiranda ir vaizdas ir garsas.

Na ne, nes bandžiau ir ant savo DVDgrotuvo, kuris viską "sukramto".
Atsakyti
Mda turėt tai aš turiu tą filmą kažkokiu keistu rusišku įgarsinimu, tik kaip man jį tau perplukdyt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 03 18, 14:12)
Mda turėt tai aš turiu tą filmą kažkokiu keistu rusišku įgarsinimu, tik kaip man jį tau perplukdyt...  g.gif

Tiek to, ačiū smile.gif Jau radau dvd-ripą, kur super vaizdas ir garsas. taigi dabar jį ir siunčiuosiu smile.gif
Atsakyti
labai fainai kiek daug suzinojau thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(.vilma. @ 2006 03 18, 17:56)
labai fainai kiek daug suzinojau  thumbup.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Tai jau taip, Vilma thumbup.gif Čia tiesiog informacijos ir patarimų lobynai bigsmile.gif
Atsakyti
www.bape3.ru
http://www.marketrea...ge=2&order=desc
Atsakyti
Kas pagelbės man prisijungti prie Tako dsl FTP? rašo, kad slaptažodis netinka... kurį ten vesti? ar tą, kuris yra mano ID (tada ar su 8 arbe 8 prieš tel Nr.), ar tą, kuriuo užsiregistravau mano take? Kažkaip nepriima nė vieno schmoll.gif
Atsakyti