Įkraunama...
Įkraunama...

Pelėsis

O gal kuri žinot, kaip tuos pelėsius iš gumos išimt, ar galima nusipirkt naujus ir pasikeist? Mano brangusis, kai manęs nebuvo, skalbdavo, bet niekada gumų neišvalydavo ir dar palikdavo dureles uždarytas doh.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu bėdą. Pelyja indų džiovyklės metalinės lentynos (na tos, skirtos puodukams suvožt, lėkštėm)... Nespėju brūžint cry.gif O plaut nėr taip paprasta, kas kart nušveist kiekvieną metalinę "siją" (nežinau kaip tiksliau paaiškint).
Ką Jūs darot, o gal pas Jus tokios bėdos nėra? Tada klausimas - kodėl? Gal aš sau pritaikyčiau.
Jau nebežinau kas ten pas mane negerai. Naktį palieku ir dureles atviras, kad bent biškiuką ta drėgmė išeitų, bet naudos lygiai nulis.
Ką daryt? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2005 11 16, 14:41)
Sveikos, turiu bėdą. Pelyja indų džiovyklės metalinės lentynos (na tos, skirtos puodukams suvožt, lėkštėm)... Nespėju brūžint  cry.gif O plaut nėr taip paprasta, kas kart nušveist kiekvieną metalinę "siją" (nežinau kaip tiksliau paaiškint).
Ką Jūs darot, o gal pas Jus tokios bėdos nėra? Tada klausimas - kodėl? Gal aš sau pritaikyčiau.
Jau nebežinau kas ten pas mane negerai. Naktį palieku ir dureles atviras, kad bent biškiuką ta drėgmė išeitų, bet naudos lygiai nulis.
Ką daryt? cry.gif



pelesi ant sienu naikina ACE tirpalu, gal padetu ir siuo atveju?
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 18, 16:07)
pelesi ant sienu naikina ACE tirpalu, gal padetu ir siuo atveju?

Koks tai tirpalas specialiai pelėsiui, ar tik šiaip ir pelėsiui ir kur jį galima nusipirkti, nes ir pas mane ir ant sienų ir indų džiovykloj yra pelėsio.
Atsakyti
Tirpalas"KNAUF"firmos,pirkau statybiniu medziagu parduotuvej kainavo apie17lt.uztenka ilgam.Maciau ir "SENUKUOSE"dazu skyriuj kitos firmos ir pigesni.
Atsakyti
Hi ! yra toks HG Mauld spray (pelėsio šalintojas) 0,5L 18lt bet super veiksmingas
smile.gif
Atsakyti
na, jus ziurekit,kad tie tirpalai jums dziovintuviu nesugadintu. O tai pazeis koki apsaugini sluoksni ir iskart apie nauja svajotumet wink.gif
Atsakyti
Pas mane vonioje, kampuziuose, ten kur prie sienos vonia pristumta pelesis atsirado, tai ACE padejo, dabar balta balta rolleyes.gif
Dabar atsirado irgi indu dziovykloj. Bet ar tos priemones aprasytos nekenkia laminuotoms plokstems? O kaip kvapas? g.gif
Atsakyti
Pas mus ir pelyja. Jau numaniau kad taip bus prieš užsisaknat spintelę, nes apačia byuvo uždara, sakė atviras apačias daro tik lenkai, taupumo sumetimais ir užgarantavo, kad nepelys, bet deja... Tai aš išplovus indus visada išvalau apačią, kad nebūtų vandens ten, o ir vienas dureles laikau atidaras, kad drėgmė išgaruotų...
O dėl tų valiklių, tai aš bijau eksperimentuot, ne tik dėl džiovyklės sugadinimo, bet ir dėl to, kad ten gi bus dedamos lėkštės, kurios gi naudojamos maistui
Atsakyti
Man ta priemone nieko nesugadino,ploviau net dazytas sienas ir nei dazai nubluko,nei ka.Ten ant indelio parasyta kokiems pavirsiams skirta.
Atsakyti
o kažin kaip nuo tapetų nuvalyti tą palėsį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 01 12, 12:18)
o kažin kaip nuo tapetų nuvalyti tą palėsį g.gif

Tapetus nuplesti ir ismesti, ir dar siena nugramdyti, nes grybelio sporos i ja isiskverbia - mat jis, kaip girdeti teko, tapetu klijais maitinasi.As nupurskiau ta nuplesta vieta techniniu spiritu, nes kokiu chemiju miegamajam nenorejau vartoti, leidau paveikti ir po to gerai isvedinau.Pranyko niekadejas, ir jokios specfirmos kviesti neprireike.
Atsakyti