Įkraunama...
Įkraunama...

Pelėsis

Labutis mielosios,
Ir mane si problema kamuoja...Ech, kaip isnaikinti ta bjaurasti. Gal yra dar geresniu budu.Pasidalinkit patirtim. Purskalas padejo tik savaitei verysad.gif
Butas kampinis, pelyja per siule
Atsakyti
reškias drėgmė patenka,nepelys tik tada kai bus pilnai užhermetintas, arba peršala , perpužiama vieta wink.gif
QUOTE(Alonso @ 2006 12 02, 02:40)
Labutis mielosios,
Ir mane si problema kamuoja...Ech,  kaip isnaikinti ta bjaurasti. Gal yra dar geresniu budu.Pasidalinkit patirtim. Purskalas padejo tik savaitei  verysad.gif
Butas kampinis, pelyja per siule

Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2006 10 29, 12:07)
puikiai pelesi naikina skystas chloras, be to senukuose yra butent nuo pelesiu vokiska priemone, kaina apie astuoni lt. pati bandziau puikiai issivale thumbup.gif


nesuprantu - jsi mums nieko nepadejo..... verysad.gif neplinta, bet.....vietomis pabalo, o kitur matosi tokie taskiukai pelesio.....cia virtuvej.....
o miegamajame mes nusveitem siena su ace...paskui ant virsaus uzpurskem to chimel spray......pokolkas thumbup.gif



QUOTE(Alonso @ 2006 12 02, 00:40)
Ir mane si problema kamuoja...Ech,  kaip isnaikinti ta bjaurasti. Gal yra dar geresniu budu.Pasidalinkit patirtim. Purskalas padejo tik savaitei  verysad.gif
Butas kampinis, pelyja per siule


tiesa...prie viso to, mes issikvietem meistrus, kad siules sutvarkytu.....kaip minejau kvapas din go, niekas nepelyja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(CaCalialia @ 2006 10 30, 12:14)
Mane nervina vonioje vis atsirandantis tamsus apnašas plytelių tarpeliuose aplink vonią. Tai nepanašu į paprastą purvą, todėl ieškau kuom išnaikinti tą koloniją, bet kvepėti viešuoju tualetu nenoriu. lotuliukas.gif



per telika rode, pelesi esanti tarp plyteliu vonioje, valyti su bet kokia dantu pasta ir sepeteliu-pati isbandziau -puiku
Atsakyti
schmoll.gif sveikos,
mane ir gi tokia pat problemele uzpuole tie pelesiai g.gif
me sir gi nomuojam butuka tai reikes pirkti garu surinktuva, ir visokiu purskalu nuo tu pelesiu, tik idomu kaip cia rasti, jug as ne LT gyvenu thumbup.gif
parasysiu kaip man sekesi, nes rytoj varau i parduotuves ieskoti priemoniu
Atsakyti
Mano geriausia priemone atrasta Airijoj yra Dettol (Mould & Mildew Remover), tad manau, kad Londone ir rastum. Jau dvi savaites tfu tfu tfu tu brudu nesimato! Ir graziai nuvalo sienas. Semes kovojant!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monada: 12 gruodžio 2006 - 22:35
o aš buvau pirkusi kažkokią brangią priemonę nuo pelėsių, bet galiausiai nusprendžiau, kad geriausia yra baliklis Ace - ar ten ar ten tos pačios chlorkės. ir paskui giminaitis apdailininkas pritarė, kad tai gera ir pigi priemonė. thumbup.gif
Atsakyti
pas mus pelesnis nuo plastikiniu langu
ar verta pirkti dremes surinktuva? ir kokios firmos? kokios kainos?
nes kaip suprantu pelesio valymas tai laikinas panaikinimas
ar gal kokia firma kuri tokias paslaugas teikia
Atsakyti
Na o mes bandėm ir Ace ir kitas priemones: purškalą vokišką nuo pelėsių, skystį vokišką, ir gruntavom ten parašytą taip pat prieš plėsį ir tapetam klijus naudojom būtent kad būtų prieš jį ir... po pusmečio atsinaujino doh.gif
Atsakyti
jei priežasties nepanaikinsi, tai vėl atsinaujins. dažna priežastis šalta siena, ant kurios kondensuojasi garai.
Atsakyti
Per teliką rodė tokius buto vėdintuvus, kuriuos įmontuoja į sieną. Pelėsis atsiranda dėl to, kad buvo ventiliacinė sistema labai prasta.
Atsakyti
Turim namuose augintini - pelesi. Apsigyveno jis pas mus pries du metus, kai isistatem plastikinius langus. Pernai vasara darem viso buto (kampinis doh.gif ) remonta. Darbuotojai del pelesio ismuse visus sienos kampus, apipurske "pinofleksu", uzbetonavo...Ir ka? Negana to, kad jis vel atsinaujino, tai dar ir atsorado prie palangiu, langu kampuose doh.gif Zinom, kad yra kazkoks skystis, bet ji reikia naudoti pries remonta. GAL KAS ZINO, KAS TAI PER SKYSTIS? Be to, pas sdarugus irig buvo pelesis, tai is seniunijos jiems ispurske is lauko puses siena, ir pelesis dingo. Bet jie gyvena I aukste, o mes V.
Atsakyti