Įkraunama...
Įkraunama...

Pelėsis

Cia keletas geru straipsniu apie pelesi ir kaip ji naikint:

i_kova_su_pelesiais

pelesis

Esme,kad reikia naikint priezasti....
Tai sienose, as suprantu kad reikia siules sienu tvarkyt ir pan.
O va,kai isimeta i skalbenkes gumas pelesis.. KA DARYT???? g.gif
Atsakyti
Kadangi mano vyras statibininkas tai biki ir as numanau apie tokius dalykus 4u.gif
Seip tai pirmiausiai pelesi reike nusveisti,nuskusti tada istepti tokiu speceliu tepalu nuo pelesiau arba tinka ir stiklo vanduo ir tada jau apdaila 4u.gif gal kam pravers mano zinios 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Blue_rose @ 2008 10 23, 15:30)
Cia keletas geru straipsniu apie pelesi ir kaip ji naikint:

i_kova_su_pelesiais

pelesis

Esme,kad reikia naikint priezasti....
Tai sienose, as suprantu kad reikia siules sienu tvarkyt ir pan.
O va,kai isimeta i skalbenkes gumas pelesis.. KA DARYT????  g.gif

o kai pelesis isimeta i skalbenkes gumas tai visu pirma reike gerai isvalyti ir toj patalpoj kur stovi skalbenke vadinasi nera geros ventiliacijos reike keisti skalbimo masinos vieta 4u.gif arba deti geresne ventiliacija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestyyte: 23 spalio 2008 - 20:06
QUOTE(Nenuorama @ 2008 02 16, 00:28)
Tuomet turiu paprasta patarima: yra dregmes blokatoriai - tepami teptuku arba specialiu piltuveliu pagalba mpregnuojamas betonas. Jei po to ir kas atsitiks, tai tik pas ta pati Jusu kaimyna arba kaimynus aplink. I Jusu siena dregme nebesigers ir neperdregs. Vadinasi ir pelesiui nebebus preteksto plestis. Jei pelesis kampuose ir namas senas iskart nudauzykite sienos kampa apacioje.  Paziurekite ar nera kartais plysio tarp laukines ir pertvarines sienos. Manau tada zinosite ka daryti. Jei ne rasykit  mirksiukas.gif

Pas mus pelesis darosi nuo lubu kampe( gyvenam virutiniame aukste, sienos yra lauko). Manem kad kiauras stogas, ji sutvarkeme, taciau lubu kampas ir sienos dregsata toliau. Gal galit patarti ka daryti tokiu atveju? Isdauzyti sienos kampa? Ir kas tada g.gif ? Ir dar labai prasau parasyti pav. tu dregmes blokatoriu apie kuriuos snekejote. Labai aciu.
Atsakyti
sveikutes. gal kuri sinote meistriukus Kaune kurie galetu isnaikinti pelesi ir suremontuoti kambari?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorenza: 04 lapkričio 2008 - 15:00
QUOTE(Iste @ 2008 11 02, 22:13)
sveikutes. gal kuri sinote meistriukus Kaune kurie galetu isnaikinti pelesi ir suremontuoti kambari?

Dėl pelėsio tai žinok sunku- kovojam jau kelinti metai, užsandarino sienų plyšius, dar kažkuo sieną patepliojo. Vistiek drėksta tarpai-sienų kampuose drėgna. Ankstesniam poste aprašyta mano bėda.
Šiandien buvo iš savivaldybės poniutė- žinot ką pasakė- arba namą renovuoti arba keisti butą. Kažkokia kova su vėjo malūnais.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 11 07, 13:27)
Dėl pelėsio tai žinok sunku- kovojam jau kelinti metai, užsandarino sienų plyšius, dar kažkuo sieną patepliojo. Vistiek drėksta tarpai-sienų kampuose drėgna. Ankstesniam poste aprašyta mano bėda.
Šiandien buvo iš savivaldybės poniutė- žinot ką pasakė- arba namą renovuoti arba keisti butą. Kažkokia kova su vėjo malūnais.

ir as radau savo bute si "dziaugsmeli".Keliu i virsu temuke,gal kas dar tures kokiu patarimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijora @ 2008 12 08, 12:25)
ir as radau savo bute si "dziaugsmeli".Keliu i virsu temuke,gal kas dar tures kokiu patarimu g.gif

mum buvo, apšiltinom tą sieną...nebeliko...dabar kampiuke mažas palei langą jau vėl atsirado, ten kur kita siena doh.gif nfik doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 12 08, 16:18)
mum buvo, apšiltinom tą sieną...nebeliko...dabar kampiuke mažas palei langą jau vėl atsirado, ten kur kita siena doh.gif nfik doh.gif  doh.gif  doh.gif

o po kiek laiko(menesiu,metu) vel atsirado?
Atsakyti
Mes nusipirkom drėgmės surinktuvą. Ūžia jis. Tas man nelabai patinka.
Ir rezultato dar nematyt. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(NYLE MA @ 2008 12 08, 18:04)
Mes nusipirkom drėgmės surinktuvą. Ūžia jis. Tas man nelabai patinka.
Ir rezultato dar nematyt.  verysad.gif

taip taip,girdejau apie toki...tik kiek zinau,nepigus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 12 08, 15:18)
mum buvo, apšiltinom tą sieną...nebeliko...dabar kampiuke mažas palei langą jau vėl atsirado, ten kur kita siena doh.gif nfik doh.gif  doh.gif  doh.gif

pas mus tai vonioj, ties lubom ir sienos susikirtimu lenda, nei pasiekti neina, nes tam kampe vonia doh.gif

QUOTE(NYLE MA @ 2008 12 08, 17:04)
Mes nusipirkom drėgmės surinktuvą. Ūžia jis. Tas man nelabai patinka.
Ir rezultato dar nematyt.  verysad.gif

pas mus irgi uzia jis, siek tiek surenka, bet menkniekis, vasara atidarom langa, bet ziema doh.gif sakes
Atsakyti