Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

Aš nemėgstu, tiksliau visai nesidažau blakstienų, jei prieš tai jų neužriečiu su rietikliu. Bet tai užima ir laiko ir gal nelabai gerai blakstienoms (kaip ir plaukų sukimas kiekvieną dieną). Neseniai išgirdau, kad blakstienas taip pat galima chemiškai "sušukuoti". Suintrigavo bigsmile.gif Bet įdomu, gal kas jau bandėt? Kokie įspūdžiai? Ar ilgai laikosi, ar efektyvu?
Atsakyti
Aš dariausi. Jei parašytumėt mailą galėčiau foto atsiųsti. Dariau Vilniuje, Soliteroj ar Soliferoj. Kaina 70 Lt, papuoliau ant akcijos, tai su blakstienų dažymu ar 40 kainavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2008 08 28, 12:13)
Aš dariausi. Jei parašytumėt mailą galėčiau foto atsiųsti. Dariau Vilniuje, Soliteroj ar Soliferoj. Kaina 70 Lt, papuoliau ant akcijos, tai su blakstienų dažymu ar 40 kainavo  ax.gif


na va, pagaliau išbandžiusių atsirado ax.gif

į až įmečiau savo adresiuką, tai labai lauksiu nuotraukų bigsmile.gif
Atsakyti
Idomej cia , noreciau ir as tas nuotraukytes pamatyt bigsmile.gif ir kazin ar labai blakstienom kenkia g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2008 08 28, 13:31)
Idomej cia , noreciau ir as tas nuotraukytes pamatyt  bigsmile.gif  ir kazin ar labai blakstienom kenkia  g.gif

taip kaip ir plaukams. juk blakstienos tie patys plaukai smile.gif tik tiek, kad blakstienos greičiau ir atauga. Jos "gyvenimo trukmė" berods 60 dienų. taigi po 1,5 mėn iškrenta senosios blakstienos ir atauga naujosios, taigi buvusios "šukuosenos" nebelieka biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, įmečiau nuotraukėlę. Dėl kenkimo, kaip man aiškino, kad blakstienos visos pasikeičia per 2 mėnesius (po 2 mėn nuo šiandien visos bus kitos smile.gif ) Tai gal nieko baisaus. Aš pati nepastebėjau, kad būtų išretėjusios ar dar kaip pažeistos. Reziume - patariu pabandyti. Pati tikrai nesidarysiu vos joms išsitiesus, bet įdomu gi nors kiek pasikeisti ax.gif

Beje, rietiklis - žnyplytės laiko užrietimą apie 1-2 val...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillly: 29 rugpjūčio 2008 - 09:16
Neblogas dalykas mano manymu tas cheminis blakstienų rietimas. Norėčiau visai pasidaryti jį, bet kažkaip gaila tų blakstienų. rolleyes.gif

O dėl to blakstienų rietiklio, tai jaučiu reikės įsigyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jkrista @ 2008 08 20, 11:46)
Aš nemėgstu, tiksliau visai nesidažau blakstienų, jei prieš tai jų neužriečiu su rietikliu. Bet tai užima ir laiko ir gal nelabai gerai blakstienoms (kaip ir plaukų sukimas kiekvieną dieną). Neseniai išgirdau, kad blakstienas taip pat galima chemiškai "sušukuoti". Suintrigavo  bigsmile.gif  Bet įdomu, gal kas jau bandėt? Kokie įspūdžiai? Ar ilgai laikosi, ar efektyvu?


Siaip labai nemaloni procedura. Nei tau paciai nei tas ka daro. (zinoma jei apie ta pacia kalbama, kur uzdeda prilimpancius tokius lankscius pagaliukus, uzlipina blakstienas ant ju ir tada tepa ivairiais chemikalais).
Tai mokinausi koledze prie visu kitu dalyku susijusiu su grozio proceduromis. Siaip nera tai labai efektinga, nors turetu efektas laikytis tiek kiek ir blakstienu nudazymas. Beto kaip ir isivaizduojate, chemija, taigi laabai kenkia blakstienoms ax.gif

P.S. Mazai tuo salonu uzsiima, nes procesas pats gan ilgas, apie 40 min, efekto kaip ir nera didelio, o kaina gaunasi gan brangi (nes laikas - pinigai). Taigi daug kas del to neatlieka.
Siaip nepatarciau. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Renatulyte @ 2009 03 12, 20:43

Beje, pati irgi esu uzsirietus. Esu labai patenkinta, nes nedazytos [cool.gif
blakstienytes ne tik ilgesnes, bet ir tankesnes atrodo  bigsmile.gif
[/B]


Na tai tikrai nera tiesa, nes uzrieciama tik tai kas turima. Vadinasi jos nei pailgeja, nei patankeja. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta23: 12 kovo 2009 - 19:59
QUOTE(lotta23 @ 2009 03 12, 21:02)
Siaip labai nemaloni procedura. Nei tau paciai nei tas ka daro. (zinoma jei apie ta pacia kalbama, kur uzdeda prilimpancius tokius lankscius pagaliukus, uzlipina blakstienas ant ju ir tada tepa ivairiais chemikalais).
Tai mokinausi koledze prie visu kitu dalyku susijusiu su grozio proceduromis. Siaip nera tai labai efektinga, nors turetu efektas laikytis tiek kiek ir blakstienu nudazymas. Beto kaip ir isivaizduojate, chemija, taigi laabai kenkia blakstienoms  ax.gif

P.S. Mazai tuo salonu uzsiima, nes procesas pats gan ilgas, apie 40 min, efekto kaip ir nera didelio, o kaina gaunasi gan brangi (nes laikas - pinigai). Taigi daug kas del to neatlieka.
Siaip nepatarciau.  schmoll.gif
[
Na tai tikrai nera tiesa, nes uzrieciama tik tai kas turima. Vadinasi jos nei pailgeja, nei patankeja.  rolleyes.gif


Visiskai su jumis nesutinku. Man asmeniskai tai buvo atradimas is didziosios raides. Turbute nesate pati maciusi blakstienu visiskai tiesiu ir kurios 'ziuri' i apacia ir kai ziuri i zmogu tiesiai pries save, pirmiausiai matai savo blakstienas. taigi, jei neturite ka riesti, tai zinoma, efekto gal ir nelabai bus, bet mano atveju - tai kaip lelyte buvau.
beje, nera procedura baisiai nemaloni, normali procedura, sedi ir tiek uzsimerkus, nematau cia kazko labai nemalonaus tame, gal kiek pavargsti pusiau sedom buti, bet tai menkniekis.
dar kitas dalykas del laikymosi. pirma karta uzrietus laikesi apie mnesi, o antra ir trecia - pora menesiu laisvai atlaikydavo. Cheminis dazymas pora menesiu tikrai nelaiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2009 03 12, 22:02)
Na tai tikrai nera tiesa, nes uzrieciama tik tai kas turima. Vadinasi jos nei pailgeja, nei patankeja.  rolleyes.gif


Renatulytė rašė, kad ATRODO, o ne, kad ištikrųjų patankėja ar pailgėja. mirksiukas.gif
Atsakyti
buwau ir ash dariusi ta chemini blakstienoms, menesi atrodziau kaip barbe, mano pacios blakstienos gana tiesios o uzriestos tikrai atrode tankesnes. antra menesi kiek silpniau uzriestos, bet ne taip kaip iprastai atrode. Labai buwau patenkinta ir dabar pasitaikius progai wel tai darysiu. thumbup.gif
turiu blakstienu rietikli, ir kaip besistengtum su jo pagalba tokio efekto niekada nebus... be to, mano blakstienos juo uzriestos laikosi wos pora walandu... g.gif
na, o del proceduros nemalonumo irgi nesutinku, nera ten taip baisu, gal tik ishsedet sunku uzsimerkus tiek daug laiko, bet nieko labai nemalonaus ten nera.
Atsakyti
Agnieshulia,

kur rieteisi? kiek mokejai ? smile.gif

Atsakyti