Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

QUOTE(Sunreja @ 2011 01 24, 23:18)
Kiek mokejot?  smile.gif


50 lt:)
Atsakyti
sveikos paneles mane taip pat labai domina gal zinote kur Alytuje atlieka tokia procedura?aciu uz atsakyma:)
Atsakyti

Man vakar uzriete blakstienas kolege tai super thumbup.gif Na nera jos pas mane ilgos, bet kadangi akys siauros ir vokai uzkrite, o blakstienos tiesios... Tai dabar akis atrodo didesne israiskingesne. Labai lengva dazytis tusu thumbup.gif
Atsakyti
alytuj?smile.gif
Atsakyti
na paneles gal kuri zinot?smile.gif
Atsakyti
Man buvo padare chemini blakstienu uzrietima, tai nieko gero nelabai kas matesi, teko vistiek su rietikliu riest ir su juo kelias sekundes palaikius zymiai labiau matosi negu buvo po cheminio uzrietimo schmoll.gif
Atsakyti
Siandien Peleneje stebejom alia kitoki blakstienu uzrietima, kaina to seanso kiek kanda (250lt) bet aiskino kad ne tik blakstienas uzriecia, bet uzpildo kazkuo, kad jos daug storesnes atrodo ir laikosi ne maziau kaip 3 menesiai, tuo labai abejuoju, bet tam vyrui net papriestarauti neisejo, kad pas kiekviena skirtingai tos blakstienos keiciasi doh.gif
O siaip laukiu savo rinkinuko blakstienoms riesti (koki nete radau), ir pirmiausiai ant saves isbandysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
kur tą rinkinuką radot ?
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2011 03 06, 11:29)
kur tą rinkinuką radot ?

ebay blush2.gif nes LT viskas labai brangu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 06, 16:05)
ebay  blush2.gif  nes LT viskas labai brangu  doh.gif


Kas per rinkinukas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 06, 21:11)
Kas per rinkinukas?  4u.gif

va Sitas 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 03 06, 20:22)

bigsmile.gif

O kaip juo naudotis? 4u.gif
Atsakyti