Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

QUOTE(Čiliukė! @ 2011 11 26, 00:31)
Sveikutės merginos, reikia naudoti šituos http://www.beautyexp...t-Kit-PF263.htm, tai niekada ir nepersiries jos, o bus idealiai pakeltos nuo šaknų ir ne per daug užsuktos, kaip kad skaičiau daugumai panelių buvo padaryta. Man asmeniškai, irgi taip padarė pirmąjį kartą. smile.gif.
Va kaip su šitais dirba http://www.youtube.c...h?v=2awxNQzk1ZM

as tokius pat suktukus turiu ir naudoju, jie tikrai superiniai smile.gif
Atsakyti
As kasdiena pati rieciu, ir pagalvojau, kad chemiskai riesti turbut net maziau kenktu gal... ateityje manau tikrai reiks ta pasidaryt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 27 lapkričio 2011 - 18:16
QUOTE(amber123 @ 2011 11 27, 19:12)
As kasdiena pati rieciu, ir pagalvojau, kad chemiskai riesti turbut net maziau kenktu gal... ateityje manau tikrai reiks ta pasidaryt  bigsmile.gif

o tu jauti kad kenktų? Aš jau apie 8metus riečiu kasdien, net jei nesidažau, tai nors blakstienas pasiriečiu, nes pas mane jos tiesios labai. Bet nepastebėjau, kad no rietimo jos taptų prastesnės.
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 11 27, 19:29)
o tu jauti kad kenktų? Aš jau apie 8metus riečiu kasdien, net jei nesidažau, tai nors blakstienas pasiriečiu, nes pas mane jos tiesios labai. Bet nepastebėjau, kad no rietimo jos taptų prastesnės.



geras klausimas biggrin.gif nu zinok buvo tarpais, kad pabyredavo taip normaliai.. bet gal tam jau buvo laikas... net nzn.. karts nuo karto reguliariai ricina patrinu saknis, tas tai tikrai padeda.. bet butent saknis reik.. bet logiskai mastant, tai turetu kenkt tas rietimas kasdienis.. nes blaktiena ,,lauzai''. Svarbu keist rietikli, kad tos gumos nebutu susideveja
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 10 28, 10:05)
Na bent man pirma siule nusidazyti blakstes, o paskui riesti  smile.gif

Visiskai nelogiskas pasiulymas, nes blakstienos po cheminio rietimo smarkiai pasvieseja
Atsakyti
QUOTE(_ogele_ @ 2011 11 27, 23:22)
Visiskai nelogiskas pasiulymas, nes blakstienos po cheminio rietimo smarkiai pasvieseja

Tikrai nepastebejau sito reiskinio smile.gif
Atsakyti
aš prieš porą savaičių užsiriečiau ir ką žinau. abejoju, ar darysiu dar kartą. privalumas tik vienas, be tušo, kai esu nesidažiusi, akys tikrai atrodo atviresnės, bet jeigu noriu ryškesnio efekto, tai turiu dažyti su tušu, o tada ir pagrindinė nesąmonė prasideda- pakankamai idiotiškai atrodo užriestos ir dar padažytos - tokios stačios blakstienos. Ir dažosi kvailai. Gal čia tik man taip. bet kai dažydavausi tik su tušu - man ir taip jos pakankamai pasikeldavo.
Atsakyti
Sveikos, mergaites, gal kuri grazinote savo blakstienas INDRA salone (Kaune)?Gundausi uzrietimo procedurai, taciau nelabai randu, kur nueiti sad.gif
Atsakyti
Pernai metais šią procedūrą dariausi kelis kartus. Pirmą kartą gavosi labai gražiai, ir juodos ir riestos(kai natūraliai šviesios ir tiesios kaip stagariukai). efektas išsilaikė kažkur 1,5 mėn. Tačiau antrą kartą kai dariausi, tai tik kokias 3 savaites verysad.gif

net nežinau kame reikalas g.gif pirmą kartą kai dariausi buvo žiema, o antras kartas buvo prieš vasarą. gal kad organizmas po žiemos pasilpęs... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 11 27, 22:28)
Tikrai nepastebejau sito reiskinio smile.gif

Reiskia, pasiseke biggrin.gif
as kai pamaciau savo blakstienas, iskart paprasiau nudazyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _ogele_: 04 gruodžio 2011 - 00:19
QUOTE(Promile @ 2011 12 03, 16:10)
Pernai metais šią procedūrą dariausi kelis kartus. Pirmą kartą gavosi labai gražiai, ir juodos ir riestos(kai natūraliai šviesios ir tiesios kaip stagariukai). efektas išsilaikė kažkur 1,5 mėn. Tačiau antrą kartą kai dariausi, tai tik kokias 3 savaites  verysad.gif

Tai čia dar nieko. Aš kai pastarąjį kartą dariausi, man blakstienos išvis beveik neužsirietė ir likau labai nusivylusi kosmetologės darbo rezultatu. Kadangi žinau, kad čia irgi užsuka kosmetologių, norėčiau paklausti, dėl ko taip nutiko? Gal buvo parinkti netinkami "bigudukai"?
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2011 12 09, 13:34)
Tai čia dar nieko. Aš kai pastarąjį kartą dariausi, man blakstienos išvis beveik neužsirietė ir likau labai nusivylusi kosmetologės darbo rezultatu. Kadangi žinau, kad čia irgi užsuka kosmetologių, norėčiau paklausti, dėl ko taip nutiko? Gal buvo parinkti netinkami "bigudukai"?

Daug variantu - bigudukai per dideli, per trumpai palaikyta priemone, galbut negerai nuriebalintos blakstienos, arba dar geriau - menesines blush2.gif , tas deja irgi turi ziauria itaka, per menesines geriau nereikia doh.gif
Atsakyti