Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

QUOTE(Grantee @ 2012 05 18, 08:07)
Įkyrėsiu aš jums  biggrin.gif  o tai su tais suktukais nepasikelia nuo šaknų? klijų nelabai noriu nes kai tik sau riečiuosi , bent tie,kur turiu šiuo metu, greita išdžiūna.. o tada tepi tepi tuos klijus ir paskui tą chemiją ant tų klijų ir nieko nesigauna  biggrin.gif 

su suktukais, kaip įsivaizduoju, patys galai blakstienų labai užriesti gaunasi,ar ne?  4u.gif

Taip, su suktukais kazkur nuo blakstienu viduriuko riestai gaunasi,
pvz http://www.youtube.c...h?v=vFRRFTCLsB8
o su padukais nuo saknu labiau
http://www.gizmodiva...r-bold-eyes.php
Atsakyti
Sveikos merginos,

Prašau Jūsų visų pagalbos, labai noriu užrieti savo blakstienas, tačiau niekur nerandu, kur Vilniuje su silikoniniais padukais jas riestų ? Mano labai trumpos buvau su suktukais užsirietusi, bet manau, kad su tais padukais būtų kur kas gražiau ... tik niekur nerandu ... Gal galit ka rekomenduoti kas tikrai gražiai, atsakingai, kruopščiai, su silikoniniais padukais ir proto ribose kaina yra Vilniuje riečia blakstienas ? Iš anksto dėkoju smile.gif labai laukiu Jūsų rekomendacijų ! smile.gif
Atsakyti
Labas, as viena karta chemiskai rieciau blakstienas Marijampoleje, efektas nepadazius beveik nesimato, o padazius tusu labiau pasiriete gaunasi. Mano lukesciai buvo - kad uzsiriestu ir nereiketu dazyti tusu, deja, ar del per didelio biguduko, ar kad mano plaukai aplamai sunkiai raitymui pasiduoda, rezultatu ne visiskai patenkinta. O kad blakstienas pazeidzia, tai jauciasi, nes anksciau gal per menesi karta pastebedavau ant veido, o po rietimo kokia savaite-dvi kas ryta ant skruosto ar dekolte rasdavau viena-dvi blakstienas. Bet ziurint i akis, nesimate, kad ju taip sparciai mazejo smile.gif
Noreciau pabandyti dar karta, gal maziausiu suktuku ir pasiduotu rietimui...
Gal yra merginu, bandziusiu Marijampoleje?
Atsakyti
Dariausi rietima Kaune Ausros g.20, pas Ausra. Likau labai patenkinta. Mano blaktienos ne tai, kad tiesios, bet net zemyn palinke. Tai pirmas 10min negalejau atsiziuret i savo riestas blakstienas... Labai grazu buvo biggrin.gif
Atsakyti
Labai rekomenduoju pameginti su silikono pagalvelem ... efektas nepalyginamai gražesnis, nei su suktukais smile.gif pries pora dienu pati pasidariau Vilniuje pas tikrai labai puikia meistre likau labai patenkinta dabar visa vasara dziaugsiuosi savo riestom blakstutem wub.gif ačiū meistrei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agmita @ 2012 06 16, 17:52)
Labai rekomenduoju pameginti su silikono pagalvelem ... efektas nepalyginamai gražesnis, nei su suktukais  smile.gif  pries pora dienu pati pasidariau Vilniuje pas tikrai labai puikia meistre likau labai patenkinta dabar visa vasara dziaugsiuosi savo riestom blakstutem  wub.gif ačiū meistrei smile.gif


tiktais kad kaina skiraisi, rietimas 40 - 50 kainuoja, o si procedura apie kuria kalbate Yumi-lashes ~ 200 lt g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agmita @ 2012 06 16, 17:52)
Labai rekomenduoju pameginti su silikono pagalvelem ... efektas nepalyginamai gražesnis, nei su suktukais  smile.gif  pries pora dienu pati pasidariau Vilniuje pas tikrai labai puikia meistre likau labai patenkinta dabar visa vasara dziaugsiuosi savo riestom blakstutem  wub.gif ačiū meistrei smile.gif

labai smagu, kad patiko rolleyes.gif
QUOTE(meskuciuke @ 2012 06 16, 18:08)
tiktais kad kaina skiraisi, rietimas 40 - 50 kainuoja, o si procedura apie kuria kalbate Yumi-lashes ~ 200 lt  g.gif   ax.gif

paskaitykit mano posta auksciau, skirtumas tai, kad rieciama ne su vienkartiniais lipniais suktukais, o su silikoniniais padukais, efektas tikrai skiriasi, o kaina ta pati kaip iprasto rietimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 16 birželio 2012 - 17:54
agmita,gal duot kontaktusi ir kie ksumokejai? smile.gif as irgi noriu
Atsakyti
O yra bandziusiu Vilniuj uzrietima silikono padeliais uz padoria kaina? Ziuriu, kosmedijoj 180 schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 07 13, 10:10)
O yra bandziusiu Vilniuj uzrietima silikono padeliais uz padoria kaina? Ziuriu, kosmedijoj 180  schmoll.gif

Yra bandziusiu uz padoria kaina smile.gif
QUOTE(Agmita @ 2012 06 16, 17:52)
Labai rekomenduoju pameginti su silikono pagalvelem ... efektas nepalyginamai gražesnis, nei su suktukais  smile.gif  pries pora dienu pati pasidariau Vilniuje pas tikrai labai puikia meistre likau labai patenkinta dabar visa vasara dziaugsiuosi savo riestom blakstutem  wub.gif ačiū meistrei smile.gif
Atsakyti
MAMKOS PAPROTINKIT g.gif AR ILGALAIKIS BLAKSTIENŲ UŽRIETIMAS SU KOLAGENU YRA TAS PATS CHEMINIS BLAKSTIENŲ UŽRIETIMAS, APIE KURĮ ŠIOJE TEMOJE VISOS IR KALBAT, AR ČIA KAŽKAS KITO?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 07 17, 20:34)
MAMKOS PAPROTINKIT g.gif AR ILGALAIKIS BLAKSTIENŲ UŽRIETIMAS SU KOLAGENU YRA TAS PATS CHEMINIS BLAKSTIENŲ UŽRIETIMAS, APIE KURĮ ŠIOJE TEMOJE VISOS IR KALBAT, AR ČIA KAŽKAS KITO?? g.gif

Kazkas kito 4u.gif Ilgalaikis blakstienu rietimas - tiesiog uzrietimas 2 men ant bigudi ar ant silikoniniu paduku, kuris kainuoja nedaug, o su kolagenu , tai jau Yumi lashes , kai pacios blakstienos apvelkamos keratino sluoksniu, nuo kurio jos atrodo storos ir ilgos ( aisku, jei gerai padaro blush2.gif ), laiko irgi apie 2 men, kaina triguba , jei ne daugiau, bet reikia atsizvelgti i tai, kad meistres priemones ne uz dyka gauna 4u.gif Siaip as esu uz paprasta chemini rietima. laiko 2-3 men, uztenka vienintelio tuso sluoksnio. kad blakstienos butu kaip is reklamos , pigu ir efektyvu, o kolagenines blakstienos toms, kurios visai nesidazo, bent as taip manau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 17 liepos 2012 - 21:34