Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

QUOTE(serpent @ 2013 05 08, 10:06)
Aš pas Sandrą nuolat lankausi, tiek depiliacijai, tiek blakstienų rietimui  smile.gif  jau gal kokius 7-8 kartus buvau.

smile.gif tikiuosi ir man patiks, labai nemėgstu ieškoti naujų meistrių, turiu savo kirpėją jau 4 m.ir nekeisiu, na nebent ji pati kur dings biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2013 05 08, 09:40)
Labas. išbandžiau ir aš cheminį rietimą, likau patenkinta, atveria akis, nemaniau,kad tiek blakstienų turiu ir tokias ilgas dar  biggrin.gif ir išsilaike 4,5 mėn. kažkur, tik matyt buvo netinkamas dydis suktukų, nes susivėlusios kai kurios blakstienos gavosi, bet per laiką išsitiesino. Tikrai blakstienos nenutrupėjo, niekas joms nenutiko, liko tokios pat kaip ir buvo, tik tiesios žinoma  biggrin.gif Dabar užsirašiau pas Sandrą iš Jaunystes kodo (tik dirba kitur), na žiūrėsim kaip gausis  smile.gif



Gal galėtumėte parašyti, kokiame salone dirba ji, arba kaip butu galima susisiekti? smile.gif
4u.gif
Atsakyti
Labas, aš jau po rietimo pas Sandrą, tai esu patenkinta, gražiai padarė. Dirba Krėvės pr. 81
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2013 05 10, 14:02)
Labas, aš jau po rietimo pas Sandrą, tai esu patenkinta, gražiai padarė. Dirba Krėvės pr. 81


O ji daro ant suktukų ar ant silikoninių padukų? Gal galima būtų kontaktą gauti bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas esate darę centre blakstienų rietimą? smile.gif kiek laiko trunka ši procedūra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agmita @ 2012 06 07, 23:24)
Sveikos merginos,

Prašau Jūsų visų pagalbos, labai noriu užrieti savo blakstienas, tačiau niekur nerandu, kur Vilniuje su silikoniniais padukais jas riestų ? Mano labai trumpos buvau su suktukais užsirietusi, bet manau, kad su tais padukais būtų kur kas gražiau ... tik niekur nerandu ... Gal galit ka rekomenduoti kas tikrai gražiai, atsakingai, kruopščiai, su silikoniniais padukais ir proto ribose kaina yra Vilniuje riečia blakstienas ? Iš anksto dėkoju smile.gif labai laukiu Jūsų rekomendacijų ! smile.gif

copy-paste klausimas smile.gif tik ieskau Klaipedoje. O jei dar ir pietiniam rajone - tobula. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, buvau ir as pas Sandra smile.gif dariausi pirma karta, labai maloniai viska paaiskino, ir siaip labai maloni smile.gif
Padare tikrai graziai, esu laaaabai patenkinta, eisiu ir vel smile.gif ax.gif
Atsakyti
Merginos, Vilniuje gera meistre patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Libela @ 2013 06 01, 09:17)
Merginos, Vilniuje gera meistre patarkit 4u.gif


Sveikos,
prisijungiu prie paieškų..Domina užrietimas ir dažymas..smile.gif Parekomenduokit..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2013 06 26, 21:41)
Sveikos,
prisijungiu prie paieškų..Domina užrietimas ir dažymas..smile.gif Parekomenduokit..smile.gif


Radau akcija, gal kas darėtės su šiom priemonėm..?smile.gif verta čia bandyti ar nlb? 4u.gif
http://masinis.lt/vi...mpaign=Birzelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patrakusi: 27 birželio 2013 - 10:54
Sveikutes, ka rekomenduotumet klaipedoje? Aciu 4u.gif
Atsakyti
As esu darius pora kartu rietima, viskuo likau patenkinta, ir tai tikrai patogumas vaziuojant i kokia kelione, ax.gif tik vienas didelis ir man pagrindinis minusas sitos proceduros - tas laikas kada vienos blakstienos dar yra uzsirietusios, o kitos jau ataugineja tiesios. Is viso tas procesas trunka 3 menesius - pirmaji menesi grazios riestos blakstienos, apie tusa galima pamirsti nes jos jei dar chemiskai padazytos tai ir taip ryskios, o likusieji du menesiai vargio vakariene, paprastai padazyt neiseina nes blakstienos styro i skirtingas puses, tiesiosios ziuri i apacia, riestosios i virsu. Bandant uzriest, tiesiosios uzsiriecia nepakankamai, o riestosios jau per daug, isvis susisuka i voleli... Na zodziu po menesiuko pabuvimo grazia, likusieji du toks atkentejimas. doh.gif
Tad nors ir labai butu smagu tureti nuolat riestas blakstienas ir nevargt kas ryta su rietikliu, manau pasiliksiu sia procedura tiems atvejams kai ji tikrai bus labai reikalinga kazkokiam trumpam laikotarpiui. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 26 liepos 2013 - 23:48