Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

skirtumas truputi matosi, tik labiau matosi tai, kad blakstienos chemishkai padazytos, o uzrietimas tik truputeli matosi, tikriausiai del to, kad trumputes blakstienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2008 08 28, 12:13)
Aš dariausi. Jei parašytumėt mailą galėčiau foto atsiųsti. Dariau Vilniuje, Soliteroj ar Soliferoj. Kaina 70 Lt, papuoliau ant akcijos, tai su blakstienų dažymu ar 40 kainavo  ax.gif


sveika.gal kada bandei prisiaugint blakstienas? tai dabar labai populiaru g.gif . idomu kaip tai atrodo ir kaip jas priaugina?ir dar idomu kaip jas uzriecia? aciu
Atsakyti
QUOTE(ramunyte-saulyte @ 2009 11 21, 00:56)
sveika.gal kada bandei prisiaugint blakstienas? tai dabar labai populiaru g.gif . idomu kaip tai atrodo ir kaip jas priaugina?ir dar idomu kaip jas uzriecia? aciu

priaugint blakstienas galima kokio nori ilgio, sutwarkytos graziai atrodo, bet kad taip butu kasdien reikia priziureti. jei neishshukuotos, tai atrodo nekaip, machiau pati. be to, kai priaugintos blakstienos pradeda ishkritineti irgi waizdas nelabai koks... shiaip plachiau apie priauginima galima pasiskaityt temoje priaugintos blakstienos... mirksiukas.gif
o kaip uzriechia aprashe priesh tai Renatulyte, tai irgi gali pasiskaityt. galiu dar karta pasikartoti, uzrietimas nereikalauja tiek prieziuros kiek priauginimas, o jei blakstienos ne trumpos, tai atrodo ne kiek ne blogiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 11 17, 16:58)
o cia taip pat ir  po cheminio rietimo ar tik cheminiu budu dazytos? saip sios merginos pacios blakstienos labai trumpos.. ax.gif

taip jos pariestos ir padazytos chemiskai. specialiai parinkau pavyzdeli su trumpom blakstienom, kd matytusi, kd po visko jos atrodo ne tik ryskesnes, bt ir truputi ilgesnes
Atsakyti
o Kaune kur riecia? unsure.gif
Atsakyti
pameginkit per google ivest wink.gif arba galiu duot kontaktus. Parasykit man i AZ 4u.gif
Atsakyti
nu kadangi as labai sia procedura susidomejau, o tema matau visai apmire, tai keliu ja i virsu 4u.gif taigi mergaites truksta jusu pasisakymu, ispudziu, kazkaip visos nutylot rolleyes.gif ir dar buciau labai dekinga, jeigu kas parasytu tikslu adresiuka to minetojo salono, kur si procedura atliekama smile.gif

didelis dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveika,

Kadangi pati domejausi ir veliau isbandziau, galiu pasakyti, kad nera del ko gaisti laika domintis ir reikia pabandyti - patiks, pakartosit, nepatiks, nekartosit, nera cia jau tokia atsakinga procedura

Mano pacios atsiliepimai tokie - rezultatas tikrai buvo - akivaizdziai riestesnes blakstienos, o kadangi dar padaze chemiskai, tai menesi tuso net nenaudojau, nes efekto pakako.
Bet:
1. mano blakstienos ilgos, todel uzriestos remesi i vokus ir del to negalejau normaliai akiu atmerkti, sioks toks diskomfortas tai jausti
2. blakstienos buvo uzriestos nevienodai - viena akis graziai, o kita - blakstienos taip uzriestos, kad vos ne ratas gavosi (mano kukliomis ziniomis, turbut reikejo didesnio skersmens suktuku ant mano ilgio blakstienu), gal net siek tiek chemiskai pakenktos, nes kai kurios susiraite/susisukiojo visiskai netvarkingai. Bet, manau, kad smulkmena, kitakart pasakysiu, kad buvo tokia problema ir gal pavyks geriau.

Man didziausia baime buvo, kad ar nepakenks savosioms blakstienoms. Esme tokia, kad net jei ir pakenks, po poros menesiu ataugs naujos. Praejo 2 men., uzrietimas nuaugo, blakstienos tokios, kokios buvo.

Pabandyti reikia smile.gif

QUOTE(raganiukste25 @ 2010 01 10, 10:21)
nu kadangi as labai sia procedura susidomejau, o tema matau visai apmire, tai keliu ja i virsu  4u.gif  taigi mergaites truksta jusu pasisakymu, ispudziu, kazkaip visos nutylot  rolleyes.gif  ir dar buciau labai dekinga, jeigu kas parasytu tikslu adresiuka to minetojo salono, kur si procedura atliekama  smile.gif

didelis dekui  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(empa @ 2010 01 10, 21:19)
Sveika,

Kadangi pati domejausi ir veliau isbandziau, galiu pasakyti, kad nera del ko gaisti laika domintis ir reikia pabandyti - patiks, pakartosit, nepatiks, nekartosit, nera cia jau tokia atsakinga procedura



didelis dekui uz ats 4u.gif o gal galetum isduot,kuriam salone dareisi,jei gu tu is VLN? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunyte-saulyte @ 2009 11 21, 00:56)
sveika.gal kada bandei prisiaugint blakstienas? tai dabar labai populiaru g.gif . idomu kaip tai atrodo ir kaip jas priaugina?ir dar idomu kaip jas uzriecia? aciu

BET AKYTĖS TURI BŪTI NELABAI JAUTRIOS.
IR JEI NORĖSITE JAS PATRINTI-BLAKSTIENOS GALI IŠKRISTI-TRINTI TIK VOKĄ GALIMA...
Atsakyti
smile.gif as padazau blakstienas, su pirstu pakelus palaukau kol tusas uzdziusta ir gaunasi riestos.
g.gif tie cheminiai dazymai, rietimai gal ir puse velnio, bet g.gif man kazkaip butu baisu jei i akis ta chemija patektu
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 01 11, 13:16)
didelis dekui uz ats  4u.gif  o gal galetum isduot,kuriam salone dareisi,jei gu tu is VLN?  ax.gif

VLN, pas Renatulyte is SM
Papildyta:
QUOTE(RUNA69 @ 2010 01 11, 15:16)
BET AKYTĖS TURI BŪTI NELABAI JAUTRIOS.
IR JEI NORĖSITE JAS PATRINTI-BLAKSTIENOS GALI IŠKRISTI-TRINTI TIK VOKĄ GALIMA...

jei turi galvoje chemini rietima, tai tikrai nieko panasaus nepastebejau. Sakau, nera ta procedura tokia jau rimta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 15, 23:39)
smile.gif as padazau blakstienas, su pirstu pakelus palaukau kol tusas uzdziusta ir gaunasi riestos.
g.gif  tie cheminiai dazymai, rietimai gal ir puse velnio, bet  g.gif man kazkaip butu baisu jei i akis ta chemija patektu

as irgi taip darau smile.gif tik visa diena nesilaiko..
Atsakyti