Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

Reikalinga pagalba...
Gal kas galite rekomenduoti dizainere ar imone, kuri galetu kokybiskai dekoruoti nestandartini langa su balkonu kuris uzima puse sienos... Nes nezinau nuo ko pradeti... blink.gif
Ir i ka kreiptis...
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 08 31, 00:56)


Sitie man super, kazkaip jaukiai atrodo virtuveleje ax.gif

QUOTE(astisius @ 2008 09 07, 18:53)
4u.gif Mano vaikų kambario romanetės, štai tokios, ant stoglangių dar nieko nedėjau, mąstau....


Labai grazu, taip zaisminga vaiku kambaryje , liux thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Gaminuosi užuolaidas su įkaltais žiedais. Kadangi darausi pati, be jokio spec. žiedų įkalimui skirto įtaiso, tai žiedai plastmasiniai. Flizeliną jau paklijavau. klijavau tokį, kokį man tam tikslui pardavė Audinių imperijoj. Tik jau dabar man keistas jausmas, kad jis minkštesnis nei tose užuolaidose, kurias mums pasiuvo siuvėja g.gif Įdomu, ar tas flizelinas būna skirtingas? Ar čia man taip tik atrodo, nes užuolaidų audinys skirtingas? g.gif

Įdomu, gal kas žinote, o kaip gi tokias užuolaidas su plastmasiniais žiedais reikia skalbti? Jau į "automatinę", matyt tikrai nebus galima dėt? Išsilakstys? O ir tą flizelininė viršutinė juosta išsikraipys man atrodo? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2008 09 10, 00:19)
Įdomu, gal kas žinote, o kaip gi tokias užuolaidas su plastmasiniais žiedais reikia skalbti? Jau į "automatinę", matyt tikrai nebus galima dėt? Išsilakstys? O ir tą flizelininė viršutinė juosta išsikraipys man atrodo?  g.gif  blink.gif

niekas niekur neišlaksto smile.gif nžn kokį tau ten flizeliną pardavė, bet žiedam yra speciali paklijavimo juosta.. tokia gan standi žilkinė rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes. Gal aks nors patarsite kur galima butu uzsisakyti kokybiskas ir grazias romanetes, ir ne tik i vaiku kambari???
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2008 09 10, 01:19)
4u.gif Gaminuosi užuolaidas su įkaltais žiedais. Kadangi darausi pati, be jokio spec. žiedų įkalimui skirto įtaiso, tai žiedai plastmasiniai. Flizeliną jau paklijavau. klijavau tokį, kokį man tam tikslui pardavė Audinių imperijoj. Tik jau dabar man keistas jausmas, kad jis minkštesnis nei tose užuolaidose, kurias mums pasiuvo siuvėja  g.gif  Įdomu, ar tas flizelinas būna skirtingas? Ar čia man taip tik atrodo, nes užuolaidų audinys  skirtingas?  g.gif

Įdomu, gal kas žinote, o kaip gi tokias užuolaidas su plastmasiniais žiedais reikia skalbti? Jau į "automatinę", matyt tikrai nebus galima dėt? Išsilakstys? O ir tą flizelininė viršutinė juosta išsikraipys man atrodo?  g.gif  blink.gif

Mes darbe neklijojam,o presisiuvam spec.juosta 10cm plociu ir tiek mirksiukas.gif

O su flizelinu ,po skelbimu buna problemu,vaizdas tai nekoks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke+3 @ 2008 09 10, 09:02)
Sveikutes. Gal aks nors patarsite kur galima butu uzsisakyti kokybiskas ir grazias romanetes, ir ne tik i vaiku kambari???

butu gerai, kad pradzioj pasakytumet kokiam mieste domina?
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2008 09 11, 15:40)
Mes darbe neklijojam,o presisiuvam spec.juosta 10cm plociu ir tiek  mirksiukas.gif

O su flizelinu ,po skelbimu buna problemu,vaizdas tai nekoks  schmoll.gif



Aciu jau nusipirkau ta juosta mirksiukas.gif kaip ir tu ir akvilyte raset. Dabar jau itariu, kad is jos bus sunku iskirpt skyles ziedams lotuliukas.gif oj, nu as cia prisizaisiu... lotuliukas.gif uztat kita karta jau viska zinosiu cool.gif
Atsakyti
Labukas,

gal galetumete parekomenduoti nebrangu uzuolaidu salona ar parduotuve Vilniuje - mums reikia karnizo ir uzsakyciau uzuolaidas ten pat.
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2008 09 11, 17:37)
. Dabar jau itariu, kad is jos bus sunku iskirpt skyles ziedams  lotuliukas.gif

na man pir6tai pradeda skaudėt nuo kokio dvidešimto žiedo... iki tol tai ten nieko sunkaus biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
gal kas pažystate kokį meistrą katras gamina roletus pigiau nei parduotuvėse blush2.gif
Meisro ieškau Vilniuje 4u.gif
Į AŽ blush2.gif
Atsakyti
sveikutės , neseniai persikėlėm į namą bet va turiu galvos skausmą ką užkabinti ant trapecinių langų roletų negamina o ir dieninių ir naktinių užuolaidų kabint nesinori
Atsakyti