Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

QUOTE(pasi @ 2008 11 17, 17:17)
Sveikos uzuolaidu zinoves,
noriu jusu pagalbos, dukrciu kambariukuose turiu dideles palanges iki 50 cm, todel nenoreciau ju uzdengti uzuolaidomis kurios kabinasi prie sienos, kazkur skaiciau apie priklijuojamas uozolaidas prie lango remo, gal galetumete dar karta pakomentuotiplaciau:
1. Ar prie dienininiu uzuolaidu galima prisiuti juostele suklostavimui ir po to priklijuoti prie tos lipnios juostos?
2. Bet kaip tada darinesis langas? Pas mane plastikiniai langai, varstomoji dalis 80 cm, nevarstoma 1,40
3. O naktinems  - kaip supratau, galima butu panaudoti roletus tvirtinamus prie stiklo

Prasau nuomones, nes labai nesinori tokiu giliu palangiu uzdengti uzuolaidomis, bet ir tas variantas, kad be dieniniu man netinka, nes nesu "pliku" langu gerbeja  smile.gif

Is anksto dekui  4u.gif



Del lango atsidarinejimo nezinau kaip yra, bet jeigu desite roletus prie stiklo, tuomet nelabai bus vietos kur uzuolaidas klijuoti, nes roletu dezute islenda uz lango remo. Reikia kazka kitaip galvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2008 11 17, 15:49)
Žanetuk labai labai jaukūs irr gražūs namučiai :mirksiukas o kiek pas jus kambarių ax.gif


ACIU mamusiuka mirksiukas.gif
kada jus jau keliates isnaujus namucius?
Papildyta:
QUOTE(pasi @ 2008 11 17, 17:17)
Sveikos uzuolaidu zinoves,
noriu jusu pagalbos, dukrciu kambariukuose turiu dideles palanges iki 50 cm, todel nenoreciau ju uzdengti uzuolaidomis kurios kabinasi prie sienos, kazkur skaiciau apie priklijuojamas uozolaidas prie lango remo, gal galetumete dar karta pakomentuotiplaciau:
1. Ar prie dienininiu uzuolaidu galima prisiuti juostele suklostavimui ir po to priklijuoti prie tos lipnios juostos?
2. Bet kaip tada darinesis langas? Pas mane plastikiniai langai, varstomoji dalis 80 cm, nevarstoma 1,40
3. O naktinems  - kaip supratau, galima butu panaudoti roletus tvirtinamus prie stiklo

Prasau nuomones, nes labai nesinori tokiu giliu palangiu uzdengti uzuolaidomis, bet ir tas variantas, kad be dieniniu man netinka, nes nesu "pliku" langu gerbeja  smile.gif

Is anksto dekui  4u.gif


jei nori klijuoti dienine prie remo, nebus kur tvirtinti roletu; o jei ir yra koks naujas variantas apie kuri man dar neteko girdeti, tai mano nuomone, prilipintas prie stiklo roletas + dienine = "buterbrodas" g.gif
jei dienine klijuoji - naktine gali kabinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 11 17, 17:29)
stiklo roletas + dienine = "buterbrodas"  g.gif


Va čia "buterbrodas", bet labai netgi skaniai atrodantis biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 11 17, 16:49)
Va čia "buterbrodas", bet labai netgi skaniai atrodantis biggrin.gif

man atrodo kalba ejo apie roletus ir dar uzuolaidas klijuojamas ant lango g.gif

realiai tai padaryt 5manoma.. gi tai k1 klijuojam ant rėmo galima priklijuot ant roleto kasetės g.gif tik čia jau labai reiktų sužaist su viršutine užuolaidos dalim kad kuo mažiau į akis kristų kasetė g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 11 17, 18:1)
ir dar uzuolaidas klijuojamas ant lango  g.gif



Aš tai supratau, kad kalba eina apie tradiciškai kabinamas dienines užuolaidas g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2008 11 17, 17:15)
Merginos, o kur sena tema doh.gif ? Noreciau panarsyti ax.gif


http://www.supermama...?...3022&st=588

QUOTE(pasi @ 2008 11 17, 17:17)
Sveikos uzuolaidu zinoves,
noriu jusu pagalbos, dukrciu kambariukuose turiu dideles palanges iki 50 cm, todel nenoreciau ju uzdengti uzuolaidomis kurios kabinasi prie sienos, kazkur skaiciau apie priklijuojamas uozolaidas prie lango remo, gal galetumete dar karta pakomentuotiplaciau:
1. Ar prie dienininiu uzuolaidu galima prisiuti juostele suklostavimui ir po to priklijuoti prie tos lipnios juostos?
2. Bet kaip tada darinesis langas? Pas mane plastikiniai langai, varstomoji dalis 80 cm, nevarstoma 1,40
3. O naktinems  - kaip supratau, galima butu panaudoti roletus tvirtinamus prie stiklo

Prasau nuomones, nes labai nesinori tokiu giliu palangiu uzdengti uzuolaidomis, bet ir tas variantas, kad be dieniniu man netinka, nes nesu "pliku" langu gerbeja  smile.gif

Is anksto dekui  4u.gif


perskaicius pagalvojau, kad cia visai tiktu tas variantas, apie kuri buvo kalbeta rodos praeitoj temoj apie roletus su dviem kasetem -viena is virsaus, kita is apacios, kur naudojamos dvi medziagos - dienine ir naktine ax.gif deja, nesu spece, tiesiog pamenu uzstrigo, nes isgirdau pirma karta... man rodos Nerukanti rase apie si varianta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 11 16, 23:43)
ikelsiu ir as keleta savo siutu "shedevru"  biggrin.gif

Šaunių sprendimų sugalvojai nestandartiniams langams. Valgomojo ir svetainės įdomi naktinių medžiaga. O labiausiai man patiko miegamojo variantas 4u.gif Šaunuolė auksarankė 4u.gif

QUOTE(laimutte @ 2008 11 17, 13:24)
Papildyta:
Laaaabai patiko dieniniu uzuolaidu audinys thumbup.gif  thumbup.gif  Jei ne paslaptis - kur ir uz kiek pirkote ax.gif ?

Parašysiu į AŽ

QUOTE(Gardenija @ 2008 11 17, 17:49)
Va čia "buterbrodas", bet labai netgi skaniai atrodantis biggrin.gif
user posted image

thumbup.gif Čia superinis variantas man labai gražu. Ir spalvos gražios ir derinys įdomus.
Beje, sykį mačiau viename bute, kas man labai patiko: ten buvo svetainė su didele vitrina kartu su virtuve, kuriame standartinis mažas langas. Tai ten svetainėj kabėjo klasikinės lengvo audinio spalvotos margos naktinės (+ klasikinės dieninės) pilno ilgio, šluojančios žemę, ir parištos prie sienos o virtuviniam langui tas pats variantas tik trumpos - kiek ilgesnes už virtuvinį langą. Atrodė labai gražiai. bigsmile.gif

QUOTE(rositina @ 2008 11 17, 22:03)
http://www.supermama...?...3022&st=588
perskaicius pagalvojau, kad cia visai tiktu tas variantas, apie kuri buvo kalbeta rodos praeitoj temoj apie roletus su dviem kasetem -viena is virsaus, kita is apacios, kur naudojamos dvi medziagos - dienine ir naktine  ax.gif deja, nesu spece, tiesiog pamenu uzstrigo, nes isgirdau pirma karta... man rodos Nerukanti rase apie si varianta  ax.gif

Taip, būna kažkoks toks variantas.

O pas jus tik palangės plačios ar pats langas giliai "sėdi", tarsi nišoj? Nes mačiau vieną tokį įdomų variantą: užuolaidos ant tokių metalinių bėgelių buvo kabinamos pačioj lango nišoj. Ten dar idėja buvo tą, kad neuždengt užuolaidom tobulą sieną mirksiukas.gif Atrodė thumbup.gif . Ten buvo vien dieninės, tiesa kiek tankesnės, raštuotos. O dieną jas iš viso galima atitraukt į šonus, jei ta dieninė iš 2 dalių. Jei neaiškiai parašiau, arba jei ką sudomino, bet nesupratot esmės - pamėginsiu pabraižyt iš atminties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 11 17, 16:49)
Va čia "buterbrodas", bet labai netgi skaniai atrodantis biggrin.gif
user posted image

man čia labai gražu wub.gif norėčiau tokios svetainės ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 11 17, 17:49)
Va čia "buterbrodas", bet labai netgi skaniai atrodantis biggrin.gif
user posted image


oj sito as buterbrodu tikrai nepavadinciau bigsmile.gif Cia labai grazu thumbup.gif
Kaip akvilyte ir sake, as kalbejau apie roletus ir dienine klijuojamus prie lango (abu variantai kartu); as kaip tik siuliau viena lango rubo dali kabinti tradiciniu budu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu rositinai uz nuoroda i sena tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 11 17, 23:18)
oj sito as buterbrodu tikrai nepavadinciau  bigsmile.gif Cia labai grazu  thumbup.gif
Kaip akvilyte ir sake, as kalbejau apie roletus ir dienine klijuojamus prie lango (abu variantai kartu); as kaip tik siuliau viena lango rubo dali kabinti tradiciniu budu  mirksiukas.gif

Ne taip supratau, persiprašau smile.gif
Atsakyti
Dekui visoms auksarankems patarejoms 4u.gif del, kaip cia viena mama parase "buterbrodo" - dieniniu uzuolaidu ir roletu ar kazko panasaus, kad nereiktu uzdengti nisos, ta prasme giliai stovincio lango ir galeciau isaugoti ta erdve savo dukriuku "reikaliukams".
Bandysiu ka nors konstruoti, o kai sukonstruosiu butinai parodysiu, bet tik ne taip greitai, gal po Kaledu ax.gif
Atsakyti