Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

[Niu ka, pasinaudojau Teo paslaugomis - pasiuvo romanetes smile.gif
Nugis liuks thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gyde @ 2008 12 20, 23:48)
originalu  taciau ar praktiska, idomu kokiomis tecnologijomis tai atliekate?  Mama liks patenkinta tokia kaledine dovana.



technologija labai paprasta, kaip ir piesimas ant silko. ir praktiska, nes silko dazai neissiplauna. Rytoj nuotraukele ikelsiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

noriu jūsų patarimo. Pasiuvo man siuvėja užuolaidas ir nežinau, ar ji blogai pamatavo, ar mes blogai viena kitą supratom, bet jos yra per ilgos (kažkur apie 2 cm guli ant grindų) cray.gif Užuolaidos su žiedais, tai kaip ir iš viršaus jau neišeis patrumpinti, o apačioje juostelė su svoriu, kad gražiai kristų užuolaidos. Tai kaip jas dabar patrumpinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(loretikas @ 2008 12 23, 11:04)
Sveikos,

noriu jūsų patarimo. Pasiuvo man siuvėja užuolaidas ir nežinau, ar ji blogai pamatavo, ar mes blogai viena kitą supratom, bet jos yra per ilgos (kažkur apie 2 cm guli ant grindų)  cray.gif  Užuolaidos su žiedais, tai kaip ir iš viršaus jau neišeis patrumpinti, o apačioje juostelė su svoriu, kad gražiai kristų užuolaidos. Tai kaip jas dabar patrumpinti?  g.gif

jei yra galimybe pakelti karniza 2 cm aukstyn.
Atsakyti
QUOTE(loretikas @ 2008 12 23, 09:04)
o apačioje juostelė su svoriu, kad gražiai kristų užuolaidos.

kirpt iš apačios ir iš naujo prisiūt tą svorį.. arba jei yra kur perkabint karnizą aukščiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 12 23, 12:20)
kirpt  iš apačios ir iš naujo prisiūt tą svorį.. arba jei yra kur perkabint karnizą aukščiau  rolleyes.gif


O tai kaip atrodys tas sujungimas apačioje? Jo gi nepaslėpsi, tai ir matysis
cry.gif
O karnizo pakelti aukščiau neišeis, nes tuomet užuolaidos lies lubas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(loretikas @ 2008 12 23, 11:40)
O tai kaip atrodys tas sujungimas apačioje? Jo gi nepaslėpsi, tai ir matysis 
cry.gif
O karnizo pakelti aukščiau neišeis, nes tuomet užuolaidos lies lubas  verysad.gif

Palik kaip yra. Kai kas specialiai taip daro. Gal isskalbus susitrauks g.gif Arba jei turi dar audinio galima prisiuti papildoma juosta ir imituoti 10 cm plocio palenkima. Man tas palenkimas daug graziau nei ta svinine siule.
Atsakyti
Aš pvz vienam kambaryje net 20 cm. apačioje palikau, tyčia, man labai gražu kai taip sukritę ant grindų, kai atsibos nukirpsiu 4u.gif Po švenčių pabandysiu įkelti savo užuolaidas, kurias savo jėgomis su anyta pasisiuvome, tik žiedus įdėti pati nedrįsau, norėjau, kad bangos gražiai sugultų, tai tą darbą salono darbuotojos už simbolinę kainą atliko per valandikę.
Atsakyti
merginos,
ar brangus malonumas yra austrijietes, lyginant su kitais uzuolaidu tipais??
Man daug ju reiks, bijau nusisvaigt doh.gif . Kiek apytikriai kainuotu vienam standartiniui langui? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriena: 23 gruodžio 2008 - 14:00
Kalbėjau su siuvėja, tai ji sako, kad kirps prie viršaus (t.y. prie žiedų juostos) ir darys sujungimą, nes apačioje nori, kad liktų ta švininė juostelė. Kaip manote, ar labai jau matysis? Nes siuvėja sako, kad neturėtų matytis... Ar rizikuoti? unsure.gif
Atsakyti
Merginos,niekaip neapsisprendziu ka kabinti virtuvei doh.gif .Virtuvei langas yra kartu su durim,isejimas i terasa,gaunasi nemazas langas.Todel noriu paklaust patarimo,kas butu praktiskiau,ar romanetes,ar roletai g.gif gal kas zinote ar kainos labai skiriasi romaneciu ir rolutei?Labai dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
o sakykit jei pas mane virs lango mazdaug 7 cm tai taip suprantu romanetes teks pamirsti? o ka kito deti du langai yra vienas saliono kitas virtuves, vyras kalbina roletus ir dienines uzuolaidas bet ar ne atgyvenes reikalas cia , a? biggrin.gif
Atsakyti