Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

QUOTE(Lejla @ 2008 08 26, 21:27)
Nerukanti, aciu labai uz greita ir issamu atsakyma  4u.gif


sunglasses2.gif

---
Beje, mergytės, buvau žadėjusi jums šiandien gauti foto roleto su dviem audinukais. Deja, kaip ir reikėjo tikėtis doh.gif (laikas pradėti Bilobil'ą). Dabar iki pirmadienio išvažiuoju, na o tada jau trūks-plyš įdėsiu jums kokį pavyzduką. Nepykit labai! angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerukanti: 27 rugpjūčio 2008 - 09:42
pagaliau uzsisakiau ir as roletus savo naujajam kambareliui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 20, 14:36)
o aš šiandien pagaliau pribaigiau sūnaus kambarį  biggrin.gif suvarsčiau romanietkas... tik apačioj normalaus svorio dar neįdėjau tai nenutempia normaliai  doh.gif

labai grazu - ir romanetes, ir pats kambarelis, kiek matosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 08 27, 11:35)
Beje, mergytės, buvau žadėjusi jums šiandien gauti foto roleto su dviem audinukais. Deja, kaip ir reikėjo tikėtis  doh.gif (laikas pradėti Bilobil'ą). Dabar iki pirmadienio išvažiuoju, na o tada jau trūks-plyš įdėsiu jums kokį pavyzduką. Nepykit labai!  angel_sadangel.gif


irnesakyk.gif baika, isgyvensim iki pirmadienio rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(katiliukas @ 2008 08 28, 11:51)
pagaliau uzsisakiau ir as roletus savo naujajam kambareliui  rolleyes.gif


O kur jei ne paslaptis? ax.gif
Kazkaip tu firmu daug, bet va info apie kokybe skurdoka unsure.gif Kazin ar ilgai reiktu laukt rezultato galutinio, vienoj viecikej buvau, sake per tris dienas padaro g.gif Bet va nepatiko man ten ir nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2008 08 25, 08:09)
Pasisiuvau tokias miegamojo naktines, norėjau roletų ir dieninių užuolaidų, bet dabar nesigailiu, kad pasidariau taip, daug jaukiau. wub.gif

labai grazios uzuolaidos? kur siuvo?
Atsakyti
Norejau patarimo, pas mus name kambariuose roletai, miegamajame, virtuveje ir vonioje zaliuzes.VAlgomajame irgi buvo zaliuzes, bet dabar jau nebenoriu ju, norisi daugiau jaukumo, tad neapsisprendziu ka rinktis??? VAlgomasis yra kartu su virtuve....
Atsakyti
Na, pas mus valgomasis taip pat kartu su virtuve ax.gif .Pasirinkome šampano spalvos roletus. Ne tik puikiai apsaugo nuo saulės, bet ir suteikia šiltą, švelnų įspūdį thumbup.gif . Galiukai yra it nėrinuoti, šviesiai rusvos spalvytės. Man gražu. Aišku-turite rinktis pagal savo poreikius. Būtina žiūrėti ar roletai arba romantės tinkami šiai patalpai. Pvž.: pas mus vonioje negalėjo pritaisyti roletų nes langas per toli nuo sieos beto nusilupusi kažkokia juostelė ax.gif . Šiaip manau reiktų derinti prie sienų kadangi kai viskas atsispindi lauke taigi gražiau atrodo ne kampuotai pvž.: spintelės kampuotos o romantės sakykim, tokios ratuku apkirptos doh.gif .Man tai nei šis nei tas doh.gif


Tai tiek mano nereikšmingos nuomonės ax.gif . Tikiuosi-padėjau pasirinkti smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 30 rugpjūčio 2008 - 23:57
turiu stoglangiams zaliuzes fakro firmos 118/78(matmenys patikslinsiu) 2vnt.gal kam reikia???kaina sutartine i az
Atsakyti
Mergaites 4u.gif Patarkite: ar galima tvirtinti romanetes mehanizma prie gipsokartoniu lubu g.gif Medziaga sunkoka g.gif Patakite, prasom, nes pati uzsakinejau mechanizma ir siuvau, tai nelabai atitaikau mechanizmo ilgi doh.gif , tai iseina tik prie lubu tvirtinti. Tai nezianu dabar ar nenukris mano lubos lotuliukas.gif
Atsakyti