Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

QUOTE(labutis @ 2009 01 25, 16:53)
Dekui dar karteli Teo uz patarimus, labai malonu kai kazkas atsiliepia i tavo klausima  4u.gif  Atrodo dabar viskas aisku, belieka sulaukti mums baldu, jau sia sav. turetume gauti, o tada uzuolaidas derinsim  4u.gif Dekui dar karta  ax.gif

o kaip tokiam langui kuris yra zemejantis isimatuot uzuolaidas
Papildyta:
QUOTE(mefista @ 2009 01 25, 17:56)
o kaip tokiam langui kuris yra zemejantis isimatuot uzuolaidas

Atsakyti
QUOTE(mefista @ 2009 01 25, 17:59)
o kaip tokiam langui kuris yra zemejantis isimatuot uzuolaidas
Papildyta:


Ismatavimo budu biggrin.gif
Ta prasme pamatuoti visas krastines ir viskas.
Karnizo ilgis turi buti kaip virsutine (pasvirus krastine), o uzuolaidos plotis kaip apatine krastine.
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2009 01 23, 18:45)
Noreciau prasyti jusu patarimo del siu vaiku kambariuose esanciu langu 

Galima ir vertikalias žaliuzes dėt ax.gif
Atsakyti
Del vertikaliu zaliuziu - zinojau kad galima jas deti, bet sita varianta buvau pasilkus kaip blogiausia, jei nebutu galeje uzuolaidu pakabinti doh.gif kazkaip tos zaliuzes man nelabai, ypac i vaikuciu kambarius ax.gif
Beje del to ismatavimo, zinot ir man paliko neaisku blush2.gif jeigu uzuolaidos butu tokio pat plocio kaip ir karnizas tai viskas aisku, matuojam visas krastines is vsio. Bet taigi visada uzuolaidu reikia platesniu nei karnizo, kad susidarytu bangeles pakabinus doh.gif Pvz. karnizas 1 metro plocio, uzuolaidos reikes apie 1,5m taigi kaip cia gaunasi blush2.gif
Atsakyti
jei nori, kad gražios bangelės būtų tai karnizo plotį, t.y. 1 m. daugink iš 2,5. vadinasi tau užuolaidos reikės 2,5 m.
Atsakyti
QUOTE(paryziete @ 2009 01 26, 09:49)
jei nori, kad gražios bangelės būtų tai  karnizo plotį, t.y. 1 m. daugink iš 2,5. vadinasi tau užuolaidos reikės 2,5 m.


Dauginti reikia ne karnizo ilgi, o uzuolaidos ploti (t.y. apatine krastine). Po to medziaga visvien virsuje kirpsis kampu ir ji bus ilgesne. Taigi jeigu norite uzuolaidos, kad medziagos butu 2.5 karto daugiau nei lango, tuomet reikia dauginti lango ploti is 2.5. Nors kiek matau pas jus langai nedideli, tai kaip beskaiciuotumete skirtumas nelabai jausis smile.gif
Atsakyti
Kažkada žadėjau įdeti savo virtuvės roletus ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(elenele @ 2009 01 26, 12:56)
Kažkada žadėjau įdeti savo virtuvės roletus ax.gif

user posted image

Atrodo gerai, o kur užsakinėjote ir kaip skaičiuoja kainą ar pagal bėginį, ar kvadratinį metrą?
Atsakyti
QUOTE(Ramista @ 2009 01 26, 16:57)
Atrodo gerai, o kur užsakinėjote ir kaip skaičiuoja kainą ar pagal bėginį, ar kvadratinį metrą?


Is Dexteros. Medziagos man atrodo kvadratais, o kreipianciosios beginiais g.gif
Atsakyti
QUOTE(elenele @ 2009 01 26, 10:56)
Kažkada žadėjau įdeti savo virtuvės roletus ax.gif


O kodel darete roletu kasetes rudos spalvos? blush2.gif ax.gif Kai lango remas baltas - man labiau patiktu balta kasete 4u.gif Bet pati roletu medziaga man patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2009 01 22, 22:32)
O per kiek laiko visos firmos mazdaug pagamina roletus?


Aš užsisakinėjau čia.
Tai padarė per kelias dienas ir dar nuolaidėlę davė thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites labai noreciau jusu pagalbos 4u.gif gal kuri nors turite pasidare namuose sirmas su gamykliniu mechanizmu ax.gif mane domintu pacio mechanizmo storis (aukstis) ir to sliauzeklio plotis, prie kurio tvirtinasi sirmos medziaga. Koks butu viso mechanizmo aukstis, nes matuoju kiek medziagytes reikia ir nezinau kiek atmesti g.gif na tikiuosi supratote ka nors biggrin.gif
Atsakyti