Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

[quote=geraszmogus,2009 02 05, 09:02]
Pas mus virtuveje romanete- ax.gif

Aš irgi mastau ką čia daryti su virtuvės langu..... roletas aišku patogiausia, bet, kad jau pabodę, norėjau meidnių žaliuzių, bet kad lango bus neįmanoma atidaryti, o va šitos romanetės labai gražiai atorod, o kaip jūs langą atidarote, ar nekliudo?
Atsakyti
QUOTE(Ramista @ 2009 02 05, 11:54)
Gan patikima firma yra ISVETA, manau, kad ir Kaune turi būti jų filialas. Šiuo metu užsisakiau roletus Klaipėdoje,pas juos dar vyksta akcija, tai kai kuriems neblogiems audiniams taikoma nemaža nuolaida.


LAURESTOJE šiuo metu nuolaida visiems audiniams, ir ne tik roletų audiniams, bet ir apskritai visiems gaminiams su visais mechanizmais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerukanti: 05 vasario 2009 - 10:27
Kai ji pasikelia visa (nuotraukoje čia sukelta ne iki galo)- ji tepla ant 25 cm. sienos virš lango- ir langai gerai atsidaro... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangaus_asara @ 2009 02 05, 00:14)
Sveiki,

Gal dar kokiu patikimu firmu zinote be dexteros Kaune is kuriu galima butu uzsisakyti roletus. nes labai jau nenorime vel uzsirauti ant saraskino kontoros smile.gif


Sveiki, galiu drasiai rekomenduoti Evera, labai greita ir kokybiskai padare, patare kokias medziagas pasirinkti ir tikrai lankstus kainoje - mums labai aktualu ypac kai langai buvo 205 cm. 4u.gif
o Dexteroje, tai siulo nuolaida jei iskarto grynais mokesi lyg 15%.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IKkatuks: 05 vasario 2009 - 11:20
QUOTE(papliauška @ 2009 02 04, 20:36)
Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie užuolaidas siūlomas turguje, gal kas pirkote

Esu pirkusi gariūnuose. Viskas thumbup.gif .
Atsakyti
Pas mane langai nišoje, tad ir romanetes atkrenta..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 02 04, 20:02)
Šiandien parveš mano širmas  wub.gif  wub.gif


Prasom pasirodyti kai pakabinsit 4u.gif is kur uzsisakinejote, nes as irgi planuoju sirmas darytis, bet vis blaskausi, nezinau pas ka geresni atsiliepimai rolleyes.gif
Atsakyti
As esu girdejusi ne is vieno zmogaus,kad gariunuose yra labai didelis uzuolaidu pasirinkimas thumbup.gif , is ten ir as zadu pirkti ax.gif
Kadangi planuoju, neuzilgo jas pirkti, gal galetumete man rekomenduoti, kad kokia gera uzuolaidu siuveja, nesinori nusipirkusi medziaga, kad ji ilgai kampe tunotu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Natusia @ 2009 02 05, 09:22)
Gariunuose pries kelis metus pirkau audini uzuolaidoms. Nu labai fainas. Mokejau 42 Lt uz metra. Kaune uzuolaidu salone Savanorių gatveje ir Urmo bazeje maciau tokias pat po 91lt ir 80 lt uz metra. Zodziu as gal ne i tema, bet jei mamos noretumete pirkti audini uzuolaidoms, nevenkite pasidairyti Gariunu turgavietej. As siom uzuolaidom lig siol labai patenkinta. smile.gif  Tiesa, tokias pat maciau ir vienam klasikinio stiliaus viesbuty smile.gif

drinks_cheers.gif mano norimos u=uolaidos gari8nuose kainuoja 75lt/m o kaune bazėj 99 wink.gif
o dėl kokybės tai ten tos pačios užuolaidos.. vežamos iš ten pat... aišku ten kur užsakinėja salonai tai gariunai tokių neveža nes pas juos tiesiog nepirktų....

nors aš tai tokias laikinas pasisiuvus svetainėj.. tai pirkau irgi gariūnuose bet ne uzuolaidinių skyriuj.. šiaip nusipirkau patikusį audinį... po 6lt/m cool.gif o kažkur 2ia ma2iau tokio principo audin5 uzuolaidoms po 35lt/m... ale aš neišranki irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 05 vasario 2009 - 18:04
Merginos kaip manote kas tiktų balkone šešių metrų ilgio, plastikiniai langai žeminti be palangės?
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2009 02 05, 15:40)
Prasom pasirodyti kai pakabinsit  4u.gif  is kur uzsisakinejote, nes as irgi planuoju sirmas darytis, bet vis blaskausi, nezinau pas ka geresni atsiliepimai  rolleyes.gif

Aha be rytojaus nieko nebus verysad.gif Ryt pasimaivysiu ax.gif

QUOTE(Ingese @ 2009 02 05, 18:18)
Merginos kaip manote kas tiktų balkone šešių metrų ilgio, plastikiniai langai žeminti be palangės?

kIEK SKAIČIAU VITRININIAMS LANGAMS IDEALIAI TINKA ŠIRMOS ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paryziete @ 2009 02 05, 16:34)
Pas mane langai nišoje, tad ir romanetes atkrenta.....  verysad.gif

jai nera nisa gili ,galima ir ant nisos romanete deti,o ne i nisa
Atsakyti