Įkraunama...
Įkraunama...

Reteineris nuėmus breketus

Neuzilgo man nuims breketus. Gydytoja siulo tik iprasta reteinerine plokstele. Kadangi dirbu su klientais - negaliu svepluoti. Ir tokios ploksteles is principo nenoriu. Zinau kad kartais dedama fiksuojama vielute. Ar ji tinkama ir virsuj ir apaciai? Ar visais atvejais galima ja deti? Gal kas tokia turite? Koks gydytojas ja idejo? Dar internete radau informacijos apie All wire retainer - kaip iprasta plokstele galima issiimti, bet visa tik is vielutes. Ar esate apie tokia girdeje? Kokia mazdaug butu kaina, jei tokia zinote ar esate naudoje?
Butu puiku gauti atsakymus i siuos klausimus.... Yra sansu ar ne?
Atsakyti
Man rodos ta vielute klijuoja visiems ir dar kartu reikia nesiot plokstele. Bet gi galima rinktis ne tik ploksteles, man gydytoja leis rinktis imt ploksteles ar kapas (tokias skaidrias, maunas and dantu, kaip balinimui)
Atsakyti
O ka ten per viela palieka po breketu ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 08 22, 22:59)
O ka ten per viela palieka po breketu ? blink.gif

Galinei dantu pusei daznai po breketu nuemimo klijuoja tokia vielute ant 6 dantu.
Atsakyti
nuemus briketus, man liepe nesioti plokstele,pagamino spec man.bet tik naktimis!!
Atsakyti
šiaip plokštelės yra geriau nei kapos... juk estetiškai nesvarbu, jas reik nešioti tik naktį... o plokštelės labiau sutvirtina esamą dantų padėtį. biggrin.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

gal kas po ortodontinio gydymo naudojate nenuimamą reteinerį, t.y. tokią metalinę ploną vielutę, pritvirtintą prie dantų.
Atsakyti
Kol kas nešioju kapą. Nelabai man ji tetrukdo, beveik nešvepluoju. Tik nepatogu, kad reikia išsiimti prieš valgant, o paskui bėgt į tuliką švariai švariai valyt dantukų, kad vėl ją būtų galima užsidėt... Bet šiaip nemaišo...
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2009 01 23, 16:36)
Kol kas nešioju kapą. Nelabai man ji tetrukdo, beveik nešvepluoju. Tik nepatogu, kad reikia išsiimti prieš valgant, o paskui bėgt į tuliką švariai švariai valyt dantukų, kad vėl ją būtų galima užsidėt... Bet šiaip nemaišo...


Aš dabar nešioju plokštelę (jau metai) ir man toliau siūlo užsidėti nenuimamą reteinerį dar 5 metams. Norėjau sužinoti gal dar kas nors nešioja tikį reteinerį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktory @ 2008 09 20, 19:37)
šiaip plokštelės yra geriau nei kapos... juk estetiškai nesvarbu, jas reik nešioti tik naktį... o plokštelės labiau sutvirtina esamą dantų padėtį.  biggrin.gif

priklauso kaip paziuresiu, as rinksiuos kapas kadangi noriu balintis dantis, tai kadangi tik nakti reikia detis ta kapa tai kodel prie to pacio nenusibalinus?
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 01 28, 18:11)
priklauso kaip paziuresiu, as rinksiuos kapas kadangi noriu balintis dantis, tai kadangi tik nakti reikia detis ta kapa tai kodel prie to pacio nenusibalinus?


hmm...niu šiaip balinimui skirtos kapos yra šiek tiek kitokios...pagrindinis skirtumas, kad jos yra, taip liaudiškai tariant, laisvesnės iš priekinės danties pusės, t.y. jose sudaromi rezervuarai, į kuriuos dedama bainamoji želė; o štai retencinės kapos apgaubia dantis kuo tampriau, kad jie būtų sutvirtinti po ortodontinio gydymo, tai ir nebeliks vietos, kur tą balinamąją želė patalpinti g.gif
Atsakyti
Man uždėjo tą vielutę, ji paklijuojama tokia kaip plomba. Nešioju jau 5 metus ir galvoju gal jau laikas ją "nuklijuoti" g.gif gal kas jau esat ją nusiėmę? Ar užtenka tų penkių metų, kad dantys nebevaikščiotų?
Atsakyti