Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

aciu fleshi uz atsakyma... gera ideja keliu aukstu tortas thumbup.gif rodos, skaiciau, bet viskas greit uzsimirsta... tiesa, kaip manote, ar tas tortas tinkamas antrai dienai??? g.gif pirma diena ir taip visko ten sociai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingina: 30 rugpjūčio 2008 - 18:03
QUOTE(mazutex @ 2008 08 30, 10:44)
Sveikos,norejau paklausti kur Kaune galima pasidaryti netikra santuokos liudijima?Aciu smile.gif



QUOTE(IngaKo @ 2008 08 30, 10:54)
mazutex, as padirbta liudijima darysiu taip - nuskanuosiu savo ir pakeisiu vardus ir pavardes bei datas ir antspauda smile.gif



QUOTE(mazutex @ 2008 08 30, 12:44)
As irgi taip noriu padaryti,tik neissiaiskinu kaip istaisyti. blush2.gif


einat į paint programą imat kvadračiuką kairiąjame šone ir apibrėžiate ką norite išpjauti, išpjaunate ir panašų gabaliuką išpjaunate tą geltonąją vietą kur nėra nieko parašyta ir įkopijuojate į išpjautą pavardės vietą, jaučiu neiaškai parašiau, bet kas nors kiek dirbote su paintu tai tikrai greit įsikirsit
QUOTE(ingina @ 2008 08 30, 13:17)
skirta Naktibaldai:

tavo pilna dezute, tai bandau kreptis viesai... tikiuosi, moderatoriai, nesupyks...  g.gif

"sveika  smile.gif dar turiu viena klausimeli... tikiuosi, neikyresiu  4u.gif
del to torto. ketinu daryti du tortus 44 asmenim, bet porai butu vienas gabaliukas. tik kaip daryti su tais, kurie yra po viena? beje, gabaliuku juk ir lieka, ar ne? nes tortas - 12 gabaliuku...

beje, kadangi jau turi patirties, gal gali paaiskinti, kaip ta torta sulipdyti, ant ko ji reiktu deti? ar tiesiog graziai gabaliukus sudelioti nesutvirtinus? bet tada jie greit pasislenka...  g.gif "

aciu uz atsakymus ir kitoms svociutems  4u.gif

flesi jau atsakė, o aš nevirtinau niekaip, nes dėžutėje buvo 3 saldainiai tai visai tvirtai laikėsi rolleyes.gif

QUOTE(ingina @ 2008 08 30, 19:03)
aciu fleshi uz atsakyma... gera ideja keliu aukstu tortas  thumbup.gif rodos, skaiciau, bet viskas greit uzsimirsta... tiesa, kaip manote, ar tas tortas tinkamas antrai dienai???  g.gif pirma diena ir taip visko ten sociai  smile.gif

antra diena mano manymu geriau būna laisvesnė , kažin ar pahmielingiems bus įdomu pasižadėjimai 4u.gif
Atsakyti
Naktibalda, aciu uz paaiskinima, kaip tik taip ka tik ir pasidariau liudijima 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, jau kai po piršliavimo, tai jaučiuosi kieta lotuliukas.gif ir vis knieti dar paskaitinėti (ateity mažiausiai 2 vestuvės laukia) blush2.gif

QUOTE(Ljn @ 2008 08 29, 12:54)
Merginos gal užsakynėsit balandžius gal žinot kiek kainuotu pigiausi su atvezimu i rotuse. siandien is keturiu kontaktu tik vieniems pavyko prisiskambinti kaina 70lt gal yra kur pigiau?
bučiau labai dekinga Jums

Pamenu mano draugė už 25 lt nupirko aleksoto turguj, tiesa prieš kokius 3 metus ax.gif

QUOTE(mazutex @ 2008 08 30, 09:44)
Sveikos,norejau paklausti kur Kaune galima pasidaryti netikra santuokos liudijima?Aciu smile.gif


Galiu parduoti tarybinį ax.gif

QUOTE(swelnute @ 2008 08 30, 18:00)
suzinojau ka reiskia posakis "nieko burnoje neturejau..."

lotuliukas.gif aš tą patyriau, kai pirmą kartą piršliavom, tai dabar gamtoj kol buvom MB sakau pavalgykim, bo paskui neatlaikysim (aš buvau nuo 4 ryto pasiruošime) Jei ne red bulis, kuris suteikia sparnus, būčiau iki salės nedatraukus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisė @ 2008 08 30, 15:54)
Flesi, kurioj vietoj darei tą torčiuką - prie stalo ar šokių metu? Ar svečiai pasižadėjimą patys galvojo?

torčiuką dariau prie stalo, per pirmą sėdimą po komendantų rinkimo, taip visi apšilo, susipažino, atsipalaidavo.
Kažkas klausė ar palikt antrai dienai? g.gif nežinau, man antroji diena paprastai atrodo, kad "nebelstų niekas galvos" visi nori kažkaip lengviau pabendraut, neorganizuotai ax.gif
Atsakyti
O kažin ar nebus torto su pasižadėjimais per daug pirmam užsėdimui, jei jau suplanavau:
1. Piršlių sveikinimas
2. Židinys ir padėka tėvams
3.Jaunųjų diplomai ir sveikinimų knygos siuntimas
4. Gandro laiškas ir vardų rinkimas berniukui ir mergaitei (sveikinimų knygą ir vardus noriu daryti pradžioj, kad visi svečiai spėtų parašyti, kol dar akys neužpiltos
Juk dar dainos, valgymai, gėrimai. Noriu, kad liaudis biški pabendrautų g.gif
Atsakyti
Aciu naktibalda uz paaiskinima,bandysiu kazkaip,gal pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisė @ 2008 08 31, 11:46)
O kažin ar nebus torto su pasižadėjimais per daug pirmam užsėdimui, jei jau suplanavau:
1. Piršlių sveikinimas
2. Židinys ir padėka tėvams
3.Jaunųjų diplomai ir sveikinimų knygos siuntimas
4. Gandro laiškas ir vardų rinkimas berniukui ir mergaitei (sveikinimų knygą ir vardus noriu daryti pradžioj, kad visi svečiai spėtų parašyti, kol dar akys neužpiltos
Juk dar dainos, valgymai, gėrimai. Noriu, kad liaudis biški pabendrautų  g.gif

atrodo, kad per daug cool.gif iš esmės gi nebūtina tą tortą daryt jeigu jis nelimpa, tai ir įdomu nebus, kai daroma dėl to, kad kažkas darė mirksiukas.gif susidėliok maždaug laiką, kad išeitų "išstojimai" lkas 15 min., kad žmonės pavalgyt ir išgert turėtų kada ax.gif
I uzsėdimas -pas mane buvo taip:
1. piršlio kalba "ko čia susirinkom", netikras santuokos liudijimas (ilgiausių metų)
2 . komendantų rinkimas
3. tortas susipažinimui su loterija
II užsėdimas:
1. Židinio uždegimas,
2. vardų rinkimas....
Atsakyti
QUOTE(vitta @ 2008 08 31, 00:34)
Jei ne red bulis, kuris suteikia sparnus, būčiau iki salės nedatraukus  lotuliukas.gif

blink.gif blink.gif kai paskaitau,tai baisu pasidaro,ka reiskia pirmas kartas blush2.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
merginos,o jei griztam apie septinta,tai kiek tu uzsedimu gali buti 2 ar 3 g.gif

ir dar,jei zidinys dvyliktai valandai,tai ji dvylikta ir reik inest,ar pirma nuimt vainikeli,o tada zidinys blush2.gif oi kaip man sunku schmoll.gif
Atsakyti
Manau, kad pirma vainikeli nuimt, po to zidinys.
As neplanouju uzsedimais. Darausi programele trumpa ir pagal situacija ziuresiu, kada pasireikst. Cia taip is praktikos sakau. Pirma karta kai pirslaivom, niekas pagal plana nesigavo, labai sunki liaudis buvo, sunku usrinkt i kruva buvo.
Papildyta:
Ir nebutina juk lygiai 12 val viska daryt. Vanikeli kad ir kokia 11 val galima nuimt, zidini 11.30
Atsakyti
sos skubiai reikia konsultacijs. vienas is jaunuju teveliu yra mires kada geriausia ji pagerbti tylos minute??
Atsakyti
QUOTE(plyta @ 2008 08 31, 16:12)
sos skubiai reikia konsultacijs. vienas is jaunuju teveliu yra mires kada geriausia ji pagerbti tylos minute??

Čia jau buvo diskutuota apie tai mirksiukas.gif Tik susėdus už stalo ir perskaičius santuokos liudijimą.
Atsakyti