Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

QUOTE(Aii @ 2008 09 03, 17:29)

Ko tikrai neverta daryti, tai ilgu kalbu visur kur ir skaitymu is papkiu  biggrin.gif  Sveciams su pirsliu palikom labai gera ispudi, kad viska vedem neisikniaube i popierius. Nedarykit simta metu zinomu dalyku, geriau nustebinti savo sugalvotais  Mums viskas pavyko puikiai, nes visos atrakcijos ir idejos buvo sugalvotos musu. sekmes kuryboje ir pirsliavime 4u.gif

gerai tau kalbet,kai jau po visko ax.gif as tik pagalvoju,tai kinkos dreba blush2.gif zodziai galvoj pintis pradeda,kad tik neprisviltu pirmas blynas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
ir dar,kazkuri mergina trilitrini centu buvo darius,nu niekaip nerandu kas,isnagrinejau visas temas ax.gif gal zinot kiek ten telpa tu pinigu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti



QUOTE(Kisė @ 2008 09 03, 19:32)
O gal dar kas nors gali pasakyti, kas per žaidimas yra problemos-sprendimai ir iš kur aną gaut  g.gif


šito ieškojau ir SOS pagalbos šaukiausi nieks nežino, verysad.gif
Atsakyti
Sveikos svočiutės,
Labai įdėmiai skaičiau šią temą, bet niekaip negaliu atrasti (nors prieš kelias dienas buvau radus) teksto, kur yra rašoma, kaip jaunikiui vestuvių įkarštyje atsiunčiamas siuntinys, atseit iš Afrikos, su negriuku viduje....
please, jeigu kuri turite...prašau atsiųskite skubiai į až...arba čia parašykite...
Bučiau labai dekinga...
Atsakyti
karsta.gif nu ir darbymetis naktimis blink.gif
gerai, kad jau galas arti tease.gif nes stogas važiuoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimute @ 2008 09 03, 22:00)
gerai tau kalbet,kai jau po visko ax.gif as tik pagalvoju,tai kinkos dreba blush2.gif zodziai galvoj pintis pradeda,kad tik neprisviltu pirmas blynas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
ir dar,kazkuri mergina trilitrini centu buvo darius,nu niekaip nerandu kas,isnagrinejau visas temas ax.gif gal zinot kiek ten telpa tu pinigu 4u.gif  4u.gif

69 litai berods

To žaidimo "Problemos ir sprendimai" tekstus sukūrė SM mamytė agnemonas, vakar kaip tik man atsiuntė į el. paštą, tai kam reikia galit parašyt jai arba man, permesiu į meilą.
Papildyta:
QUOTE(Kisė @ 2008 09 03, 11:37)
Na aplėkiau tris kart visą parduotuvę "Pas Stanislovą" - neradau tų akinukų verysad.gif  sakiau, reik Kaune pažiūrėt Tomas Philips pardėj, nes labai panašaus stiliaus, o dar reik  "Balionų šalis" aplėkt. Na lekiu jau iš Klaipėdos Kaunan - dar laikraštį reik prišviest

"Balionų šalis" akropolyje tikrai yra, bet dar nepirkau, labiau noriu tų akinukų, kur tipo akis didina, bet niekur tokių nerandu, ir jei nerasiu greit, tai imsiu tuos su nosim ir ūsais
Atsakyti
QUOTE(Kisė @ 2008 09 03, 19:32)
Ermute, jei nori rimto kažko, tai turiu tokį: "Gražiai atrodai su baltu nuotakos rūbu ir rūtų vauinikėliu, tačiau atėjo momentas, kai reiks atsisveikinti su savo jaunyste (aš gal sakyčiau, mergyste). Rūtų vainikėlis daugiau nebežaliuos, nuo šiandien - tu jau moteris ir šildysi savo ištikimybe šeimos židinį ir auginsi gražiausias žemėje gėles - vaikus."


nea, tokius pati turiu, aš nenoriu tokių cool.gif gal yra kažkas link "plauk, vainikeli, nešk mano jaunystės dieneles... ir pan. biggrin.gif " nu kažką tokio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2008 09 03, 19:17)
4u.gif Seniai matytos...jau koks porą dienų  4u.gif  tai va, "apsiturėjau" jaunuosius svečiuose, tai manieji pareiškė pageidavimą, kad vainikėlį 12 valandą išplukdytume upe ant putoplasto širdies...viskas ok, bet kokį velnią reiks pasakyt tokiu momentu?  g.gif  gal kam kyla minčių? man tik užvest ant kelio taip sakant....  ax.gif

Prabėga dienos,
ištirpsta metai-
Sudie mergyste,sudie mana...
Pražysta žvaigždės...aš šiandieną
pražystu moterim,mama,žmona...
Atsakyti
Labas rytas svočiutės biggrin.gif
QUOTE(Aii @ 2008 09 03, 16:29)
1) Tikrai gerai atrodo. paskui kepaliukus galima sveciam ideti namo wink.gif prie visu kitu idejimu.

2) Ko tikrai neverta daryti, tai ilgu kalbu visur kur ir skaitymu is papkiu  biggrin.gif  Sveciams su pirsliu palikom labai gera ispudi, kad viska vedem neisikniaube i popierius. Nedarykit simta metu zinomu dalyku, geriau nustebinti savo sugalvotais  Mums viskas pavyko puikiai, nes visos atrakcijos ir idejos buvo sugalvotos musu. sekmes kuryboje ir pirsliavime 4u.gif

1) Per šias vestuves, jauniko mama užsakė nediduką apvalų juodos duonos kepaliuką. Mes jį bažnyčioj pasišventinom. Tada su juo jau sutiko tėvai prie salės, o šventintos duonelės pasidalinom, dabar pas mane lininiame maišelyje džiūsta gabaliukas ax.gif
2) Aš jau kaip ir buvau minėjusi kažkur anksčiau papkių su kalbom neddarėm, o visą, taip pavadinkim, repertuarą atspausdinau ant tokios pačios spalvos kaip ir mano suknelė kortelių (pusinis A4 formatas), labai estetišai atrodo,o be to ir patogu, praėjo etapas, kortelę į šoną. Ir akių nebado baltas lapas. Visokių ten eilėraščių nesiruošiau, kalbėjau daug maž savai žodžiais, o kad į lankas nenusikalbėčiau, žvilgteldavau į savo žaliąją špargalkę (tokios spalvos mano suknelė buvo) ax.gif



QUOTE(Kisė @ 2008 09 03, 18:32)
O gal dar kas nors gali pasakyti, kas per žaidimas yra problemos-sprendimai ir iš kur aną gaut  g.gif

MB kažkokį panašų nupirko balionų šaly, tik jis toks gal kiek grubus vadinasi Pone, ką daryt? Nors mums jo neprireikė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2008 09 04, 09:07)
pražystu moterim,mama,žmona...

Man tokie patys baisiausi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2008 09 04, 09:07)
Prabėga dienos,
ištirpsta metai-
Sudie mergyste,sudie mana...
Pražysta žvaigždės...aš šiandieną
pražystu moterim,mama,žmona...


4u.gif dėkui už pastangas ... smile.gif regsim kažką ax.gif

QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 09 04, 09:53)
Man tokie patys baisiausi...  blush2.gif


biggrin.gif biggrin.gif ale ir tokių baisumų reik.... tongue.gif juk ant bajerio vainikėlis neišplauks... (klausimas - ar bėr tas vainikėlis...., tada ir ant bajerio galima tongue.gif biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2008 09 04, 10:17)
ale ir tokių baisumų reik....  tongue.gif 

Man čia jau per baisiai lotuliukas.gif
Ko gero, tokioj vietoj savais žodžiais ką nors pasakyčiau, jaunieji tegu plukdo vanikėlį, svečiams galima kokias žvakeles plaukiančias irgi duot- tamsoj bus gražu. Tegu sugalvoja visi po norą, palinkėjimą jauniesiems ir tegu jis "plaukia" pas juos. Nu kažką panašaus daryčiau gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 09 04, 10:22)
svečiams galima kokias žvakeles plaukiančias irgi duot- tamsoj bus gražu. Tegu sugalvoja visi po norą, palinkėjimą jauniesiems ir tegu jis "plaukia" pas juos. Nu kažką panašaus daryčiau gal  g.gif


man baisoka su tom žvakutėm..jos tokios nepatikimos atrodo doh.gif tai žadu padaryt mažesnes širdeles iš putoplasto ir priklijuot ten žvakutes - šaškes. Tadum visom pamergėms iduot jas tegu plukdo (kiekviena savo) irgi sakant tipo kažką kad vykitės jaunosios vainikėlį, mažu ir jūs kažkada ištekėsit biggrin.gif nu nžn...kažkaip taip..nemėgstu ir aš tų eilių, man jos toooookia nuobodybė per visas vestuves būdavo, nesulaukdavau kada piršliai baigs čiulbėt cool.gif tai pati bandysiu kažkaip kitaip nertis iš kailio ax.gif vdrug pavyks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ermute: 04 rugsėjo 2008 - 09:34