Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

VYRŲ SEKSUALUMO EVOLIUCIJA:

10 - Noriu kažko, niekaip nesuprantu ko.
12 - Noriu... Merginos?
14 - Noriu bet kokios merginos.
16 - Noriu būtent tos, nes ji duoda.
20 - Noriu tos, kuri neduoda.
25 - Noriu būtent tos, nes ji geresne už kitas.
30 - Noriu štai tos moters, nors ji kažkieno žmona.
35 - Noriu visų, išskyrus savo žmoną.
40 - Noriu štai tos 16-metės kvailutės.
45 - Noriu vienišos kaimynės - ji kažin ar atsisakys.
50 - Nieko nenoriu, atsibodo, bet reikia...
55 – Noriu?
60 - Noriu bet kokios moters, bet jau neišeina. Reikia apsimesti, kad vis dar noriu...
70 - Ačiū Dievui, jau nereikia apsimetinėti.
75 - Atsimenu, kad norėjau tos moters!
80 - Atsimenu, kad norėjau, o ko- nepamenu.

biggrin.gif
Atsakyti
o kas cia per zaidimas "agrastai ir braskytes"? g.gif
cia daznai paminimas kad labai smagus bet kaip ji zaisti nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 09 25, 23:13)
Ar rinkote kas nors per vestuves gaisrininką? Ką sakote? (apie komendantų rinkimus kalbu)  g.gif

Taip rinkom ir rinksim. fainu medaliu nusipirkau, pasiutu. As sakysiu : jusu pareiga bus gesinti aistras pamergiu ir kitu moteru jei kartais jos nuvyks pas kitus
Papildyta:
QUOTE(Nijoliux @ 2008 09 25, 22:50)
Gerai, jums, kad vyrai prisideda  bigsmile.gif
Maniškis sakė eina tik parašo padėt, nesirūpino nei pasiruošimais, nei šnekėt ruošiasi, nei scenarijum domisi  verysad.gif Susiderinau su muzikantais, teks man kartu su jais frontą laikyt  unsure.gif tikiuosi, kad įkauš ir pamirš savo kvailus principus, juolab kad čia jo seserį tuokiam  unsure.gif

Man irgi pagrinde liko tik scenarijus, dabar prie jo ir sėsiu, nes viskas labai padrika, jaunieji ne visai standartinė pora, tai reik daug perkurti, pritaikyti būtent jų šventei.

Taigi einu kibti į bjauriausią darbelį  unsure.gif o jau kaip miego noriu, šian belaukdama kol manikiūras nudžius užmigt kirpykloj sugebėjau  doh.gif
Papildyta:
Užmiršau gi ko norėjau dar paklaust  doh.gif

Kokius žodžius sakot, kai jaunuosius siunčiat už centus apsipirkt romantiškui vakarui?

Ir galvoju, ką reikėtų pasakyt, užsakiau tokią jiems nemažą dėžę-dovaną, pilną helio balionų, kurią jie atidarys po to, kai tėvai sutiks su duona ir druska, prieš įeinant į vilą. Visi balionai išskris aukštyn, paprašiau, kad tik 2 širdis pritvirtintų ant virvučių, kurias jie nukirps ir paleis į orą kartu, sugalvoję norą. Tik va neturiu minčių, ką čia jiems nors vienu sakiniu gražaus pasakyt?  g.gif

neliudek, manasis ir taip sake visa men. o dabar kai jau reik startuot , sako tai duok ir man kazka paskaityti smile.gif thumbup.gif as is kart jam atspauzdinau jo zodzius pas jaunaji, nes renkasi atskirai, ir kai pas mus atvyks ir liepiau pasiskaityti ka sakyti. Taip kad viskas bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingosa @ 2008 09 26, 08:50)
antra diena neišeina iš galvos mintis,kad važiuoti pakeisti tą suknutę, nes sijonas su lanku, kol matavaus,atrodo tiko ir patiko,šiaip ji labai graži man,tik va galvoju,ar bus man patogu su tokiu sijonu,juk faktas,kad vienoj vietoj nesėdėsiu  g.gif

tu tik nepanikuok,jei ji tau patinka ir gerai jauteisi,tai mesk is galvos visas mintis,jei gerai jautiesi ,tai ir patogu bus mirksiukas.gif as ir kol issirinkau,tai doh.gif bet as visada zinojau,kad ilgos nepirksiu,tai nusipirkau is priekio trumpesne,o i gala ilgeja,kokios norejau rolleyes.gif
Papildyta:
visoms startuojancioms didziausios sekmes,laikysiu kumscius ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Žinokit merginos iškilo man toks klausimas blink.gif Jeigu mes su vyru tik civilinėj tuokėmės, ar bažnyčioj galėsim būt liudininkais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linele179 @ 2008 09 26, 11:56)
Žinokit merginos iškilo man toks klausimas blink.gif Jeigu mes su vyru tik civilinėj tuokėmės, ar bažnyčioj galėsim būt liudininkais? g.gif


Tikrai galesit, juk pirsliais nebutinai vyras su zmona turi eiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linele179 @ 2008 09 26, 11:56)
Žinokit merginos iškilo man toks klausimas blink.gif Jeigu mes su vyru tik civilinėj tuokėmės, ar bažnyčioj galėsim būt liudininkais? g.gif

O koks kieno reikalas? O jei jūs iš viso nevedę būtumėt?
Atsakyti
Sveikutes, svociutes!
Turiu i jus prasyma: gal kas atsimenate arba turite po ranka zodzius, kuriuos reikia sakyti iteikiant angelus tevams? kazkas panasaus kaip jusu vaikas buvo angelas vienu sparnu, dabar jie jau dviese g.gif
ir dar: gal kas zinote, kur gauti dideli zaislini buteli Klaipedoje? Noriu i ji sudeti vaiko isrinktus vardus 4u.gif ACIU!!!
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 09 25, 22:50)
Kokius žodžius sakot, kai jaunuosius siunčiat už centus apsipirkt romantiškui vakarui?

Ir galvoju, ką reikėtų pasakyt, užsakiau tokią jiems nemažą dėžę-dovaną, pilną helio balionų, kurią jie atidarys po to, kai tėvai sutiks su duona ir druska, prieš įeinant į vilą. Visi balionai išskris aukštyn, paprašiau, kad tik 2 širdis pritvirtintų ant virvučių, kurias jie nukirps ir paleis į orą kartu, sugalvoję norą. Tik va neturiu minčių, ką čia jiems nors vienu sakiniu gražaus pasakyt?  g.gif

Pakartoju klausimus blush2.gif Bet ats jau galiu ir nespėt perskaityt, ryt vos po penkių išjudu į trasą unsure.gif

QUOTE(Daiva St. @ 2008 09 26, 15:56)
Sveikutes, svociutes!
Turiu i jus prasyma: gal kas atsimenate arba turite po ranka zodzius, kuriuos reikia sakyti iteikiant angelus tevams? kazkas panasaus kaip jusu vaikas buvo angelas vienu sparnu, dabar jie jau dviese g.gif
ir dar: gal kas zinote, kur gauti dideli zaislini buteli Klaipedoje? Noriu i ji sudeti vaiko isrinktus vardus 4u.gif ACIU!!!

Ar ne apie tuos kalbi:
Visi esame angelai tik su vienu sparnu. Norėdami skristi, privalome apsikabinti. (L. Krescenzo)
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 09 26, 21:05)
Pakartoju klausimus  blush2.gif Bet ats jau galiu ir nespėt perskaityt, ryt vos po penkių išjudu į trasą  unsure.gif
Ar ne apie tuos kalbi:
Visi esame angelai tik su vienu sparnu. Norėdami skristi, privalome apsikabinti. (L. Krescenzo)


Labai tau aciu, ju ir ieskojau thumbup.gif deja, kad tuo paciu negaliu padeti atsakydama i tavo klausimus 4u.gif Bet tikiu, kad viskas bus liuks drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 09 26, 15:10)
O koks kieno reikalas? O jei jūs iš viso nevedę būtumėt?

Tai ir aš taip galvoju. Tik man labai jau interesna, ko jis nori su mumim susitikti iki vestuvių ir pakalbėti. Dėl pinigų? g.gif Bet kiek žinau juos moka prieš ceremoniją unsure.gif
Dar turiu tokią idėją, duodu jūsų teismui. Iš patirties žinau, kiek yra tekę būti vestuvėse, jaunuosius labai nuliūdina tokie svečiai, kurie nelaukia, kol visi atsikels nuo stalo, o stojasi bet kada ir eina parūkyti, ar sisiuko blink.gif Mano draugė, kai tuokėsi, net raudojo dėl to, kaip jai jie sugadino nuotaiką unsure.gif Tai aš sakiau paimsiu savo vaiko kelis pampersiukus biggrin.gif ir nupirksiu plastmasines soskutes. Kai kuris vienas jau stosis eit parūkyt, aš jam pasiųlysiu vietoj to soskutę, kad dar kokias min. pakentėtų, o jei stos nuo stalo sisiuko, pasiųlysiu nuėjus pampersiuką įsidėtį lotuliukas.gif Manau viena tokia dovanėlė ir norinčių pakilt ne laiku daugiau neatsiras tongue.gif
Atsakyti
Nu vo, dabar jau ir aš ajnu babkių kalt ax.gif
Atsakyti