Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

Mergaites, kiek zaidimuku reiketu paruost kol su jaunimu vazinesim ? O kiek salej ? O salej gal jau cia labiau muzikantu rupestis ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2008 08 26, 10:09)
Mergaites, kiek zaidimuku reiketu paruost kol su jaunimu vazinesim ? O kiek salej ? O salej gal jau cia labiau muzikantu rupestis ? g.gif

Mes suspėjom sužaisti tik vieną žaidimą gamtoje, nes lyjo lietus. O žaidėm tą, kurio labjausiai nenorėjau, bet piršlys užsispyrė, kad čia pats juokingiausias. Pamergėlėms nepavydžiu,,, doh.gif Nupirkom dvi pompas balionams pūsti, pabroliai tarp kelių turėjo jas spaudinėti, o pamergės pasilenkusios laikė tuos ilguosius balionus, kad nenuslystų. Davėm pūsti minutę laiko ir laimėjo, kas sugebėjo pripūsti ilgiausią. Juoko aišku buvo iki ašarų...
Salėje irgi tik vieną žaidimą, nes nebuvo laiko daugiau žaisti.
Atsakyti
Sveikos visos svočiutės smile.gif
Mano pasirodymas įvyks rugsėjo 20 diena. Jau perskaičiau 3 paskutines temas, scenarijaus vaizdą maždaug susidariau . Tik iškilo klausimas iš kur jūs traukiate žodžius visus, pvz. išlydint iš namų, susėdus prie stalo ir t.t.
Atsakyti
Aš tai praktiškai iš tų pačių scenarijų ir išsirinkau man tinkamus žodžius,kai ką asmeniškai nuo savęs pridėsiu asmeniškai jauniesiems rolleyes.gif
o man va toks klausimėlis iškilo - visi popieriniai "gaminiai" pas mane kol kas grynai kabo-jaunųjų diplomai, įsipareigojimai viens kitam, visi tie piršlių įsakymai ir patarimai jauniesiems ir t.t. - kaip juos pateikti???pasidaryt pasidariau, bet tiesiog imt ir perskaityt visa tai??bet ar nenuobodu?? galvoju, jei ir perskaityt, tai kokiuose tarpuose ir tada kuom užbaigt tokį ale monologą, kad būtų išbaigtas reikalas???
Atsakyti
QUOTE(Proza @ 2008 08 26, 14:01)
  Juoko aišku buvo iki ašarų...

g.gif kas juokėsi? pačios pamergės? būdama pamergės vietoje nei už ką nesutikčiau taip iš savęs tyčiotis schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės,
galiausiai ir aš po visų piršliavimų galiu ramiai prisėsti prie kompo biggrin.gif Ačiū skyreliui už idėjas, pagalbą ir atsakymus į klausimus. Viskas praėjo gan sklandžiai, išskyrus muzikanus, kuriuos, kaip jau kažkas buvo užsiminęs, taip pat įtraukčiau į juodus sąrašus. Dėl muzikos priekaištų neturiu, ale dėl kišimosi į piršlių darbą ir neleidimą kalbėti jau patyliu. Tai įsivaizduokit, pagal planą tik susėdus už stalo norėjom Ilgiausių metų, tas ne, juos 12, sakau mums dvyliktą reikės kitos dainos, tai pareiškė, kad lauke balso neplėšys. Tai galiausiai ilgiausių metų dainavom be muzikantų. Maniau MB eis muštis (nors šiaip jis labai ramus ir kantrus).Ką keisčiau kitą kartą: pasiruoščiau daugiau žaidimų gamtoje, nes salėje nesužaidėm nei vieno. Tai va, sako, kad svečiai ir jaunieji labai patenkinti liko, tikiuosi, kad čia kalbėjo ne mandagumas blush2.gif .
Papildyta:
QUOTE(Ingosa @ 2008 08 26, 14:09)
o man va toks klausimėlis iškilo - visi popieriniai "gaminiai" pas mane kol kas grynai kabo-jaunųjų diplomai, įsipareigojimai viens kitam, visi tie piršlių įsakymai ir patarimai jauniesiems ir t.t. - kaip juos pateikti???pasidaryt pasidariau, bet tiesiog imt ir perskaityt visa tai??bet ar nenuobodu?? galvoju, jei ir perskaityt, tai kokiuose tarpuose ir tada kuom užbaigt  tokį ale monologą, kad būtų išbaigtas reikalas???

aš skaičiau tarpuose, svrbiausiai skaityti nemonotoniškai mirksiukas.gif
Būsimo vaikelio laišą taip suskėliau, kad visi pradėjo jaunųjų klausinėti, ar tikrai ji jau laukiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos svociukes,

Aciu uz pagalba visoms!!

Mes jau +- ussideliojom scenariju, tik tinkamus zodzius dar i tinkamas vietas reiks susideliot, ir daugmaz siandien suderint su jaunaisiais pacia dienotvarke ir ko jie nori, ko ne.

As tik vieno dalyko niekaip nebegaliu rasti, kazkur ar SM, ar kur kitur buvau radus tosta su praleistais zodziais, kur visi sveciai vardina budvardzius, ir juos is eiles irasai i toste trukstamas vietas, ir taip gaunasi linskmas tostas. Tik neissisaugojo kazkaip jo ir niekaip neberandu... Gal kuri turit kazka panasaus?

O dar galiu pasiulyt toki linksma zaidima ar lauke, ar patalpoj nesvarbu - sveciai sustoja i ratuka ir iskelia i virsu rankas. Tada jie su pirsliu pagalba ir prieziura turi taip susikibti rankomis, kad ne vienas nelaikytu salia stovincio zmogaus rankos (tiesiog kiekvienas iskeles rankas i virsu ciumpa kieno nors is priekio ranka, tik ne salia stovincio). Kai jau visi susikabina, jie turi neatleisdami ranku issipainioti ir sustoti i grazu ratuka - tai visada imanoma (tik buna kad vieni stovi priekiu, kiti nugara i rata), tik rekomenduoju pries naudojant pasibandyti su keletu pazistamu, kad tikrai gautusi!
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2008 08 26, 19:22)
As tik vieno dalyko niekaip nebegaliu rasti, kazkur ar SM, ar kur kitur buvau radus tosta su praleistais zodziais, kur visi sveciai vardina budvardzius, ir juos is

prašom mirksiukas.gif
Svečiams sakyti BŪDVARDŽIUS, kurie šauna į galvą žiūrint į jaunuosius, o jums rašyti tuos būdvardžius i tekstą tuščiais tarpais ir po to perskaityti.


Šį _________________ ir ________________ vakarą, kai _________________ danguje įsižiebė

______________ žvaigždės, prie šio ____________________ stalo šioje __________________salėje

susirinko _________________ damos ir _____________ ponai, kad pagerbtų ir pasveikintų mūsų

_________________ jaunuosius.

Linkime mūsų _____________ jaunavedžiams _____________ meilės, ____________ šypsenų,

_____________draugų, ____________laimės ir _______________vaikučių.

Šių _______________ vestuvių metu mes ______________ juoksimės, _____________ išdykausime,

šoksime, valgysim, gėrsim į mūsų _____________ jaunavedžių sveikatą. Tebunie ši diena kaip ir visas

jaunosios šeimos gyvenimas ____________________, _____________________, __________________

ir ___________________.

Atsakyti
Aš tai vis skaitau šią temą ir pavydžiu dar tom kuriom dar ta diena tik iššaus rolleyes.gif
Atrodo tiek ilgai laukiau aš tos šventės, o ji ėmė ir praėjo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 08 26, 20:05)
Aš tai vis skaitau šią temą ir pavydžiu dar tom kuriom dar ta diena tik iššaus  rolleyes.gif 
Atrodo tiek ilgai laukiau aš tos šventės, o ji ėmė ir praėjo unsure.gif

O aš jau lėtai, bet užtikriantai pradedu panikuoti unsure.gif Šventė artėja, o aš dar kaip ir nieko neturiu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 08 26, 22:11)
O aš jau lėtai, bet užtikriantai pradedu panikuoti  unsure.gif  Šventė artėja, o aš dar kaip ir nieko neturiu. doh.gif

nieko baisaus 4u.gif , aš nieko dar neturėjau nors iki šventės buvę likę tik dvi savaitės, buvo panika juoda bet susiėmėm ir viską pasidarėm, scenarijų dar paskutinę naktį taisiau doh.gif , taip kad įkvėpk 3 kartus ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 26, 22:16)
nieko baisaus  4u.gif , aš nieko dar neturėjau nors iki šventės buvę likę tik dvi savaitės, buvo panika juoda bet susiėmėm ir viską pasidarėm, scenarijų dar paskutinę naktį taisiau  doh.gif , taip kad įkvėpk 3 kartus ir viskas bus gerai  mirksiukas.gif

Ačiū už paguodą 4u.gif Manau, kad susitvarkysiu, bet kai pradedu galvoti, kiek visko dar nepadaryta, tai plaukai šiaušiasi blush2.gif
Atsakyti