Įkraunama...
Įkraunama...

laikini plasmasiniai vainikeliai

noreciau paklaust kas turejo laikinus plasmasinius vainikelius,kiek jie atlaike?ir dar kaip jie atrode,ar daug prasciau negu nuolaitiniai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikada: 23 rugpjūčio 2008 - 19:16
Maniškių išvaizda buvo ne ką blogesnė nei nuolatinių. Nešiojau ~2,5 mėn. Bet juos galima nešioti ir metus, ir daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 23, 23:43)
Maniškių išvaizda buvo ne ką blogesnė nei nuolatinių. Nešiojau ~2,5 mėn. Bet juos galima nešioti ir metus, ir daugiau.

o tai jie tokie tvirti ir galima normaliai valgyt,nebijodam a kad atsicementuos?
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 25, 19:13)
o tai jie tokie tvirti ir galima normaliai valgyt,nebijodam a kad atsicementuos?

Jau kažkur kitoj temoj rašiau, kad mane įspėjo, jog gali atsicementuoti, lūžti, tai stengiausi pasaugot ir nieko nenutiko ax.gif
Atsakyti
Kadangi man du laikinus uždėjo dar prieš klijuojant breketus (berods tik ant laikinų ir įmanoma priklijuoti), o po nuėmimo nepuoliau iš karto tvarkytis dantų, tai maniškiai uždėti jau apie 5 metus wink.gif Spalva belekokia, ypač po dantų balinimo atrodo kraupiai tie du laikini, bet jie krūminiai ir rudenį jau susitvarkysiu pilnai. O tai, per kiek laiko atsiklijuos, priklauso nuo to, su kuom priklijuoti. Jeigu cementuota buvo laikinai, tada gali kad ir kitą dieną nušokti ką nors kietesnio kandant, jeigu nuolatinai (darant antspaudus nuolatiniams juos nupjaus, o ne paprastau nuims), gali atlaikyt tiek pat, kiek ir man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2008 08 25, 22:32)
Kadangi man du laikinus uždėjo dar prieš klijuojant breketus (berods tik ant laikinų ir įmanoma priklijuoti), o po nuėmimo nepuoliau iš karto tvarkytis dantų, tai maniškiai uždėti jau apie 5 metus wink.gif Spalva belekokia, ypač po dantų balinimo atrodo kraupiai tie du laikini, bet jie krūminiai ir rudenį jau susitvarkysiu pilnai. O tai, per kiek laiko atsiklijuos, priklauso nuo to, su kuom priklijuoti. Jeigu cementuota buvo laikinai, tada gali kad ir kitą dieną nušokti ką nors kietesnio kandant, jeigu nuolatinai (darant antspaudus nuolatiniams juos nupjaus, o ne paprastau nuims), gali atlaikyt tiek pat, kiek ir man blush2.gif


O, nusiraminau as dabar, nes turiu irgi du laikinus apie 1.5-2metus, tai vis galvojau kaip sutaupyti pinigu, kad pakeisti kuo greiciau, tai galesiu ir neskubeti, nes jie pas mane visai gerai laikosi thumbup.gif
aciu fukuotukaf 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2008 08 25, 23:32)
Kadangi man du laikinus uždėjo dar prieš klijuojant breketus (berods tik ant laikinų ir įmanoma priklijuoti), o po nuėmimo nepuoliau iš karto tvarkytis dantų, tai maniškiai uždėti jau apie 5 metus wink.gif Spalva belekokia, ypač po dantų balinimo atrodo kraupiai tie du laikini, bet jie krūminiai ir rudenį jau susitvarkysiu pilnai. O tai, per kiek laiko atsiklijuos, priklauso nuo to, su kuom priklijuoti. Jeigu cementuota buvo laikinai, tada gali kad ir kitą dieną nušokti ką nors kietesnio kandant, jeigu nuolatinai (darant antspaudus nuolatiniams juos nupjaus, o ne paprastau nuims), gali atlaikyt tiek pat, kiek ir man blush2.gif

na jei laikini ,tai manau kad cementuota irgi laikinai g.gif tai reikes pasaugoti iki rytojaus,nes rytoj pas gydytoja smile.gif bet pasake kazkodel tik viena padarys o po savaites kita ,kodel iskart nedaro dvieju...dar pasake kad vainikelis kazkoks labai geras ir tvirtas su auksu
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 26, 12:43)
na jei laikini ,tai manau kad cementuota irgi laikinai  g.gif

Ilgesniam laikui matyt cementuoja kaip nuolatinius, o paskui nupjauna ax.gif
QUOTE
dar pasake kad vainikelis kazkoks labai geras ir tvirtas su auksu

Man atrodo, kad tvirtumas ne nuo aukso priklauso unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 26 rugpjūčio 2008 - 17:57
QUOTE(Sophi @ 2008 08 26, 19:56)
Ilgesniam laikui matyt cementuoja kaip nuolatinius, o paskui nupjauna ax.gif

Man atrodo, kad tvirtumas ne nuo aukso priklauso unsure.gif

man siaip irgi taip atrodo,ir dar kazkaip man auksas vistiek su metalu asocijuojasi,bijau kad man dar priekinius padarys kad nebusiu patenkinta,ka manot ar gerai tokie vainikeliai,gal kas zino?
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 26, 19:20)
man siaip irgi taip atrodo,ir dar kazkaip man auksas vistiek su metalu asocijuojasi,bijau kad man dar priekinius padarys kad nebusiu patenkinta,ka manot ar gerai tokie vainikeliai,gal kas zino?

Man sakė dės porcelianinius, bet gal dar su kokiom priemaišom jie standartiškai eina. Detaliau rugsėjį-spalį galėsiu papasakot, kai pačiai dės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 26, 19:20)
man siaip irgi taip atrodo,ir dar kazkaip man auksas vistiek su metalu asocijuojasi,bijau kad man dar priekinius padarys kad nebusiu patenkinta,ka manot ar gerai tokie vainikeliai,gal kas zino?

QUOTE(fukuotukaf @ 2008 08 26, 19:24)
Man sakė dės porcelianinius, bet gal dar su kokiom priemaišom jie standartiškai eina. Detaliau rugsėjį-spalį galėsiu papasakot, kai pačiai dės  bigsmile.gif

Čia priklauso nuo situacijos - prieky pavieniams vainikėliams geriausia bemetalė keramika. Brangiau, bet gražiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 26, 20:40)
Čia priklauso nuo situacijos - prieky pavieniams vainikėliams geriausia bemetalė keramika. Brangiau, bet gražiau ax.gif

tai as jiems ir pasakiau kad man yra svarbu grozis ir tvirtumas,kodel jie nori su auksu,nezinau,tik pasake tvirciau.bet su auksu jau skaitysis metalo keramika?
Atsakyti