Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

pasidalinkit patirtim,ka dovanojate aukletojoms kaledu proga.norime ją pasveikinti su Kaledomis,o minčių nelabai.
Atsakyti
Dovanokit čekį apsipirkti kosmetikos ar kitokioj parduotuvėj. Nusipirks ką norės. Mano draugė dirba auklėtoja, tai kiekvieną proga parsigabena namo tokių unikalių dalykų, kad doh.gif doh.gif doh.gif Kaip sakoma, dovanotam arkliui... Bet kai visas butas užgriozdintas nenaudojamom ir prie interjero netinkančiom vazom, žvakidėm, paveikslais ir pan., tai geriau jau išvis nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū už patarimą.manau ir kiti mano dukros klasiokų tėveliai tam pritars.
Atsakyti
aukletoja, mokytoja- visu pirma moteris, o daugumai manau patiktu gauti kazka SAU, o ne seimai tongue.gif
musu klase kazkada dovanojo didelius grazius zaislus ant egles; fena (nes jai reikejo); visokiu dalykiuku i vonia ir pan., smile.gif
Atsakyti
Auklėtojoms gerai dovanoti tai, kas priklausytų tik jai.Pvz.: įvairūs čekiai apsipirkti parduotuvėse, graviruotą parkerį, čekį grožio procedūroms ( kad ir apsilankymas kirpykloje ar masažo seansas)...Žodžiu, yra ką dovanoti.Nes tos žvakidės ir knygos jau atsibodo... ax.gif Turiu jų gal 5 žvakes, dovanotas..Jau užtenka. smile.gif
Atsakyti
Tas tai tiesa,kad geriausia dovanot ceki drinks_cheers.gif mano mama aukletoja jau daug metu dirba,tai patikekit,kiek visokiu nereikalingu daiktu prikaupe doh.gif teko atiduot kai kuriuos,nes neturejo paskirties daiktai schmoll.gif o cekis i kosmetologijos salona ar masaziuka pasidaryt koki relaxini,tai tikrai super dovana thumbup.gif nu pacios isivaizduokit,kad esat aukletojos ir ko noretumet,kad jums padovanotu,aisku normos ribose biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nenumaldomai artėja mano gimtadienis. Prieš kelis metus pastebėjau, kad yra nemažai akcijų žmonėms, kurie tą dieną švenčia savo gimtadienius. Tarkime kažkur gali perpus pigiau pažaisti boulingą ar nuspirkti abonentą į soliariumą ar pan. Galime pasidalinti siūlomais pasiūlymais. Dėkui smile.gif
Atsakyti
Žinau, kad per savo gimtadienį Omnitel abonentas Omnitel tinkle gali kalbėti bei siųsti sms ir mms nemokamai. Daugiau nežinau.
Atsakyti
Nors aš ir ne Omnitel abonentas, bet dėkui ir už tiek, kam nors pravers smile.gif
Atsakyti
Labas! Arteja vyro gimtadienis, sueis 33-eji... Vyrukas paciame jegu zydejime biggrin.gif ! Gal turit kokiu ideju, kaip smagiau, smaiksciau pasveikint, vis delto Kristaus amzius mirksiukas.gif ?
Atsakyti
Pasiskaiciau nuostabiu ideju kitose temose, bet vis ne tas... O mano sutuoktinis pradejo barzda augint, sako, nusiskus per gimtadieni lotuliukas.gif ! Vis atrakcija, beveik kaip Zvagulis per savo 40- meti doh.gif !
Atsakyti
Perskaičiau visas švenčių temas, bet nieko neradau kas liečia 18 gimtadienį, mane labai domina ne dovanos, o kažkokie siurprizai ir t.t.
Ką išaunaus škrėtėt aštuoniolikmečiams? smile.gif
Atsakyti