Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

Kur klaipedoje galima rasti aksesuaru automobiliui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhiema @ 2004 03 15, 10:23)
aha, maniskiui irgi viskas tinka kas su kompais ir dar viskas su susije su Ferari... ale kad kainos tu Ferari  blink.gif nu bet ko nepadarysi del savo meiles  laugh.gif Siaip vyras labai patenkintas chalatu (vaiksto dabar kaip koks Soprano  laugh.gif )


pasivazinejima Ferrariu ir as padovanojau, nes jam aceit nieko nereik, nebent naujos masinos biggrin.gif
o mamai padovanojom zurnalo metine prenumerata. Kiek zinau labai dziaugiasi 4u.gif
Atsakyti
sveikos... susiduriau su problemele ka padovanojus draugui gimtadienio proga... laiko nebedaug,,, nzn ka padovanojus tokio originalaus ir ne banaulaus, kaip tie visi kvepalai, ir t.t.
noriu staigmeneles... gal kokiu zvakiu, vyno, ziedlapiuir dar kazko.. tik ko, gal ka patartumet man smile.gif?
Atsakyti
Mano sesė draugui gimtadieniui darė tokią dovaną. Čia tiks tokiems draugams, kai dar negyveni kartu ax.gif . Nupirko patalynę ir nunešė kažkur (jei reiks galiu tiksliai išsiaiškinti kur) kad padarytų tokius lipdukus, nu panašius kaip ant maikučių klijuoja. Buvo 3 kokių 15 cm. skersmens apskritimai tipo antspaudai, ant vieno buvo parašyta: Tu pats gražiausias, ant kito - tu pats seksualiausias, ir ant trečio - tu pats geriausias. O ketvirtas "antspaudas", toks didelis, ant kurio parašyta BET UŽIMTAS smile.gif
Atsakyti
Labaj prasau pagalbos!!! Liko 2 sawaiteles iki mano labaj mylimos paneles 19-ojo gimtadienio..Ir as niekaip nesugalwoju ka galeciau padowanoti sia proga... verysad.gif A kas galetu ka pasiulyti? Jei tajp, please parasykit!!!!
Atsakyti
Aš nebesuku galvos ką dovanoti draugėms, padarau pati - auskarus, apyrankę ar karolius.
Atsakyti
gelbekit dabar mene smile.gif mano draugo gimtadienis kita penktadieni smile.gif jis is tu kur viska turi o jei neturi tai gali nusipirkti smile.gif o tai mane varo i nevilti nes reikia sukti makaule ir sugalvot kazka ziauriai orginalaus kad jis butu laimingas ir nustebintas smile.gif ir kad tai nebutu dar viena dovana numesta i kampa.. aciu visom is anksto!!!
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2007 04 26, 18:50)
Mano sesė draugui gimtadieniui darė tokią dovaną. Čia tiks tokiems draugams, kai dar negyveni kartu ax.gif . Nupirko patalynę ir nunešė kažkur (jei reiks galiu tiksliai išsiaiškinti kur) kad padarytų tokius lipdukus, nu panašius kaip ant maikučių klijuoja. Buvo 3 kokių 15 cm. skersmens apskritimai tipo antspaudai, ant vieno buvo parašyta: Tu pats  gražiausias, ant kito - tu pats seksualiausias, ir ant trečio - tu pats geriausias. O ketvirtas "antspaudas", toks didelis, ant kurio parašyta BET UŽIMTAS smile.gif


super ideja thumbup.gif reikes butinai panaudot smile.gif
Atsakyti
Sveiki.Mano broliui vasario 4d 18metu ir nezinau ka padovanoti.Gal patartumet ka padovanoti,tokia proga
Atsakyti
QUOTE(akvileis @ 2008 01 25, 21:08)
Sveiki.Mano broliui vasario 4d 18metu ir nezinau ka padovanoti.Gal patartumet ka padovanoti,tokia proga


Jei labai myli ir puikiai pažįsti brolį, padaryk foto nuotraukų jo albumą nuo pat vaikystės iki "beveik" pilnametystės, surašyk geriausius prisiminimus, bajerius bigsmile.gif dovanos tokios niekada nepamirštų wub.gif
Atsakyti
O gal dovanos gavejui smile.gif patinka keraminiai gaminiai? Mano zmonai tai labai thumbup.gif . Todel gimtadienio proga draugai padovanojo vaza-gele is cia. Tai atsidziaugt negalejo. Dar paskui ir as gavau raudona vaza-zuvi. Tai dar turim ir aromatine zvakide tu paciu zmoniu gamybos tongue.gif . Lietuvoje gamina, nereik del kokybes pergyvent. Ne Kinija kokia tai. Ir dizaino poziuriu labai grazus gaminiai. Originalus tokie. Zodziu mums labai patiko. Gal ir dar kam nors patiks.

Atsiprasau uz reklama. Bet gal kam dings galvos skausmas kokia dovana rinktis g.gif .
Atsakyti
Prasau pagalbos smile.gif su vienu draugu esame pazistami daugiau nei menesi, bet realiai dar nesimateme...zadame susitikti, o po savaites jo 22-asis gimtadienis. noreciau pasveinti, bet nezinau ka padovanoti...gal ka patarsite? doh.gif
Atsakyti