Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

mes esam i remelius is 10 lt kupiuru sudeje milijona - vienetuka uzlenki ir viena po kita kupiuras kisi ir gaunasi tas milijonas.. po to esam po 1 lt puodyne pilna dovanoje.. o daugiau nzn.. truksta ir man daugiau ideju verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2009 06 25, 12:44)
mes esam i remelius is 10 lt kupiuru sudeje milijona - vienetuka uzlenki ir viena po kita kupiuras kisi ir gaunasi tas milijonas..  po to esam po 1 lt puodyne pilna dovanoje.. o daugiau nzn.. truksta ir man daugiau ideju  verysad.gif  verysad.gif

aha man ta ideja su milijonu patiko, esu kazkada macius, bet as noriu daugiau pinigeliu dovanoti, tai gautusi ne milijonas o milijardas tada jau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 06 25, 15:01)
aha man ta ideja su milijonu patiko, esu kazkada macius, bet as noriu daugiau pinigeliu dovanoti, tai gautusi ne milijonas o milijardas tada jau  lotuliukas.gif




Galima po 20 lt lankstyt, tada gautusi ne milijonas o kitokia sumaarba po 50 lt,

mums vestuvem draugai padovanojo po 20 lt dviem eilem sulankstytus 400 000 thumbup.gif
Atsakyti
Galima Senukuose nupirkti nedideli seifa už kokį 130 Lt., o į jį jau įdėti dovanojamus pinigus. Seifas vietoj vokelio. Ir dovana bus didele ir sunkoka ir vis ne paprastas vokelis.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Neilgai laukus bus draugės gimtadienis, norėtųsi jai padovanoti vaikiną-lėlę rolleyes.gif su visais privalumais..na, kad būtų juokingas biggrin.gif norėtųsi, kad būtų nemažas, tik nežinau, ar jį siūti, ar dar ką... iš balionų nesinori, nes ilgai nelaikys, o siūti išties daug darbo g.gif gerai būtų, kad ir ta lėlė kokią funkciją atliktų, ar ko nors į vidų prikišta būtų, na, kad ne vien lėlė :} gal per didelis ir neįgyvendinamas sumanymas, tačiau gal ką nors panašaus teko daryti ir yra pasiūlymų. smile.gif ax.gif
Atsakyti
Ekskursija
Gera nuotaika
Atsakyti
oi kaip nekenciu pinigu dovanoti... patinka kiekvienam zmogui kazka nuosirdaus ir grazaus, kad ir smulkaus nupirkti ...
Atsakyti
QUOTE(mama Diana @ 2009 10 09, 15:41)
radau labai nestandartine dovana http://www_dovanucen...ijos-p-320.html , tik gaila, kad Klaipedoje... verysad.gif


Aš tokiom nesąmonėm netikiu biggrin.gif Už 100 litų ir aš kompe galiu apipavidalinti nuotrauką ir sakyt, kad čia mano aura nufotkinta... Nežinau, kaip kitos mano, bet aš skeptiška šiuo atveju g.gif
Atsakyti
Dariau tokią dovaną, kai negalėjau skirti daug lėšų tam .
Medžiui reikia apie 20 lt. O jei nori, kad būtų vertingesnė dovana galima nupirkt pvz auskariukus ar ką kitą ir pakabint ant kaspino smile.gif

user posted image

Svarbiausia, tai ,kad kiekvienas gali padaryt šią dovaną smile.gif Juk darytos dovanos visda mielesnės.
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2009 10 30, 13:27)
Dariau tokią dovaną, kai negalėjau skirti daug lėšų tam .
Medžiui reikia apie 20 lt. O jei nori, kad būtų vertingesnė dovana galima nupirkt pvz auskariukus  ar ką kitą ir pakabint ant kaspino smile.gif

Svarbiausia, tai ,kad kiekvienas gali padaryt šią dovaną smile.gif Juk darytos dovanos visda mielesnės.


O ką naudojot kamienui? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 13 lapkričio 2009 - 09:32
QUOTE(kamius @ 2009 10 30, 13:27)
Dariau tokią dovaną, kai negalėjau skirti daug lėšų tam .
Medžiui reikia apie 20 lt. O jei nori, kad būtų vertingesnė dovana galima nupirkt pvz auskariukus  ar ką kitą ir pakabint ant kaspino smile.gif

Svarbiausia, tai ,kad kiekvienas gali padaryt šią dovaną smile.gif Juk darytos dovanos visda mielesnės.


man labai patiko, tik gal butu gerai kaip nors supakuot, nes kazkaip per gatve nestis tai nelabai, dar kas apspjaudys fear.gif doh.gif fool.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 10 30, 13:58)
O ką naudojot kamienui?  bigsmile.gif



Tokius pagaliukus medinius , kaip dantų krapštukai tik ilhi. man rodos iešmukai vadinas čia smile.gif bet galima improvizuot, tiesiog ką namie turėjau tą ir naudojau smile.gif
Atsakyti