Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

Dovanoti reikia tokia dovana draugei,kokia pati noretum gauti.Gavau nuo drauges kovo8 proga viena kaukes procedura.Labai tuo dziaugiausi
Atsakyti
Na, man irgi smagu ka nors is kosmetikos gauti (tik svarbu, kad zinotu, ko as noriu). O paskui ir knyga kokia man reikalinga smagu gauti... ir is drabuzeliu ka nors smagu...ir ka nors is smilkalu ar is aramaterapijos....
Atsakyti
noreciau jai toki nupirkti. wink.gif
sestadieni buvome Pas Juoza Palangoje HBH'se, ten stovi isdrostas is medzio arklys.Tai ji visa laika , kol mes pietavome, prabuvo kieme ir "prasnekejo ", jodinejo su tuo arkliu. nuo 6 metu priima vaikus i gamtininku stoti , tai nebedaug liko laukti.ten yra arkliu..
Atsakyti
As savo krikstadukrei penkeriu metu proga padovanaojau auskariukus auksinius rinkeles mazytes,kaina nedidele , 36 lt,dar pagraviruotos graziai.Labai patiko,nes sese vaiksciojo su auksinem,o ji tik sidabrines turejau.
Atsakyti
Na as kosmetikos tai nenoreciau biggrin.gif gal kokio menisko ar labai stilingo niekucio?!
MOTERYS, NIEKADA NEDOVANOKIT VYRAMS KOSMETIKOS, JIE TO NEKENCIA protest.gif
Atsakyti
QUOTE (VP tetis @ 2004 03 14, 15:13)
Na as kosmetikos tai nenoreciau biggrin.gif gal kokio menisko ar labai stilingo niekucio?!
MOTERYS, NIEKADA NEDOVANOKIT VYRAMS KOSMETIKOS, JIE TO NEKENCIA protest.gif

TAI DABAR JAU NEISSISUKSI SAKYK KA DOVANOT..MANO VYRISKIS pYpKIU KOLEKCJA TURI...TOKIU DOVANU KAIp DRABUZIAI ApSKRITAI NEpRIpAZYSTA...TUALETINIUS VANDENIS pERKA pATS ARBA AS JAM pERKU BET TIK VIENUS JIS MEGSTA...IS KANCELIARINIU pREKIU JAU KRUVOS NAMIE GULI...TAI KA pADOVANOTI... wink.gif
Atsakyti
optimaliausia iseitis - dovanu cekis, banalu, bet labai gerai, kai nera ka sugalvoti. Dabar daugumoj parduotuviu galima dovanu ceki ispirki, o paskui tegu pats jubiliatas pajunta malonuma ir pasirenka kas jam prie dusios..
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 03 14, 15:19)
QUOTE (VP tetis @ 2004 03 14, 15:13)
Na as kosmetikos tai nenoreciau biggrin.gif gal kokio menisko ar labai stilingo niekucio?!
MOTERYS, NIEKADA NEDOVANOKIT VYRAMS KOSMETIKOS, JIE TO NEKENCIA protest.gif

TAI DABAR JAU NEISSISUKSI SAKYK KA DOVANOT..MANO VYRISKIS pYpKIU KOLEKCJA TURI...TOKIU DOVANU KAIp DRABUZIAI ApSKRITAI NEpRIpAZYSTA...TUALETINIUS VANDENIS pERKA pATS ARBA AS JAM pERKU BET TIK VIENUS JIS MEGSTA...IS KANCELIARINIU pREKIU JAU KRUVOS NAMIE GULI...TAI KA pADOVANOTI... wink.gif

Nu ir neissisukinesiu biggrin.gif aisku daug nuo pinigeliu sumos priklauso, nuo uzimamu pareigu (bedarbiui ir cekis is maximos tiks), pomegiu ir net zalingu iprociu. Nieko nezinodamas, siulyciau i "DORADO" uzlekt. Labai jau originaliu dalykeliu rasi. Jei Tavo vyras pvz. dviratininkas, gali laikrodi- dvirati dovanot (ten tokiu daug). Aisku peleniniu Jusu namuose apstu?! O tai ten ju ivairiu, labai kokybisku rastum. Jei parasytum apie vyra daugiau, tai daugiau pasiulyciau gossip.gif DARAUSI PANASUS I MOTERIS
Atsakyti
TAI, KAD LAIKRODZIU KRUVOS PRIDOVANOTOS, O JEI TAU NESUNKU TAI PASAKYK MAN KO NIEKADA NESITIKI GAUTI IS ZMONOS DOVANU, O LABAI NORETUM, KAD JI TAU TAI PADOVANOTU.... AR YRA TOKS DAIKTAS, AR DAR KAS... wink.gif
Atsakyti
Aha, as tai labai noriu i teatra, opera, ar baleta nueit! Bet zinau, kad pats niekaip nesusiruosiu Jos nusivest, tai ir laukiu butent tokios dovanos. Ji numano, as zinau! Bet ar jubilijatui patiks,- NEZINAU! g.gif
Atsakyti
enigma, tik tu zinai savo vyro silpnybes ir pomegius, tik tu pati gali nuspresti kas ji prazdziugintu...
pavyzdziui maniskis labai apsidziaugtu, gaves kompiuteriniu zaidimu ar vaira su pedalais (tiems patiems zaidimams)...dar apsidziaugtu valtimi ar meskere (nors proga pazvejoti jam karta du per metus, bet taip akys ziba zveju skyriuje...
dar labai nudziugtu gaves apatinio trikotazo, nes supleses kojines- linkes jas ismesti...
laabai nudziugtu gaves futbolo ar krepsinio kamuoli, nes zaidzia kaip patrakes - ypac futbola megsta...
ir t.t.t...
mano sesers vyras va norejo naujo albumo kolekcinems monetoms...

o mano tetis niekada nmesako , ko jam reikia- na jam nieko ir netruksta, va tada ir problema.... kai zmogus be labai didelio pomegio ir su visais patenkintais poreikiais... g.gif
Atsakyti
aha, maniskiui irgi viskas tinka kas su kompais ir dar viskas su susije su Ferari... ale kad kainos tu Ferari blink.gif nu bet ko nepadarysi del savo meiles laugh.gif Siaip vyras labai patenkintas chalatu (vaiksto dabar kaip koks Soprano laugh.gif )
Atsakyti