Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nertų virvučių menas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
~saulyte~
Man ir labai patiko sis salikas. Kai vakar pamaciau tas nuotraukas, kazkaip pirmiausia atkreipiau demesi i tasyte, o vat siandien akyse sukasi salikas. doh.gif Labai norisi jis nusinerti.Bet taip baisu ji pradeti nerti, nes atrodo tiek laiko jis atims... g.gif
sunnyday
Aga man irgi tas salikas is galvos neiseina smile.gif vis galvoju kaip cia ka nors sumastyti kad butu galima ji greitai pasidaryt biggrin.gif
sunnyday
Va radau! Su juo salikas greitai pasidarytu bigsmile.gif Tik kad saliko savikaina biski didele butu g.gif

mezgimo fabrikelis
~saulyte~
QUOTE(sunnyday @ 2008 11 14, 00:34)
Va radau! Su juo salikas greitai pasidarytu  bigsmile.gif Tik kad saliko savikaina biski didele butu  g.gif

mezgimo fabrikelis
*

Vat dabar aisku kaip zmones sukuria tokius didelius darbus. doh.gif O meginau isivaizduoti kiek laiko reikia issedeti,kad toki salika nunerti.
Bet is kitos puses, sis nerimo budas speju nera ilgesnis nei frivolite - nerimas su seivute... g.gif
Elika
Na, gal labai ilgai netruktu tas salikas, ale, virvutes gali buti labai plonos neriant su ta maza nerimo lele g.gif tai jau reiketu ir tu virvuciu daugiau g.gif
Elika
keliatas grozybiu akims paganyti ax.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image
~saulyte~
Oi,Elika, kaip tu mus gundai... doh.gif As jau sapnuoti pradejau ta salikiuka. doh.gif
Elika
o as jau sugalvojau kaip batu rasteliu galiukus padaryti ax.gif sukau galva gal pora savaiciu, net sapnavau blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet sumasciau lotuliukas.gif tik dabar reikia laiko rast, kad padaryti viska ir pasirodysiu ax.gif
Elika
keliatas paveiksleliu is neto, temelei pagyvinti ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Bjauruska
Sveikos smile.gif
Cia radau viena puslapiuka, manau ir jus sudomins smile.gif Nerimas vielute As jau svajoju apie apnertus karolius... ax.gif
Elika
nuorodele tai labai gera thumbup.gif dabar man isaiskejo visiskai, kaip ten karoliukus patalpina biggrin.gif
Elika
pasirodau su savo virvute ax.gif
user posted image
~saulyte~
QUOTE(Elika @ 2008 12 02, 21:11)
pasirodau su savo virvute  ax.gif

Kokia faina virvute. O ka is jos darysi? Ir is kokiu siulu ji?
Elika
aciu 4u.gif

reikia prisesti ir dar viena virvute nunert ir padarysiu batu raistelius duktereciai ax.gif o siulliukau.. pirkau tokius storesnius nei vadinami irisiniai. o pavadinimo va, ir nezinau. eisiu as ju dar nusipirkt, kitokiu spalvyciu, tada pasiteirausiu, nes sitie siuliukai, kur pirkau, buvo be popierelio.
sagdo
Sveikos virveliautojos smile.gif ,uzsuku vis pas jus pasizvalgyti jusu groziu,grazus jusu darbeliai thumbup.gif ,as ir tikiuosi greitu laiku isbandysiu sita technika ir prisijungti prie jusu,tik bijau kad iki nauju teks pasitenkinti tik jusu darbeliais,nes laikas taip bega,kad net dar angeliu kai nenerti mirksiukas.gif
Elika
Lauksim prisijungiancios 4u.gif
sagdo
ir as nekantrauju bigsmile.gif ,bet tik dvi rankas turiu ax.gif
Elika
oi, su tom rankom, tai vargas... doh.gif galetu ir man kas dar kokias dvi poras iteikt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
~saulyte~
Pas Kaledu seneli uzsiprasiau kaledoms virveliu nerimo aparatelio. biggrin.gif Tai po svenciu ir as galesiu kazka parodyti. ax.gif
simre
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 12 09, 19:46)
Pas Kaledu seneli uzsiprasiau kaledoms virveliu nerimo aparatelio.  biggrin.gif Tai po svenciu ir as galesiu kazka parodyti.  ax.gif
*

Aš irgi. Ir tas aparatėlis jau pas mane, bet nieko negaliu daryt, nes vaikai matys ir negalėsiu paaiškint, kad tai Kalėdų senelio dovana... Bet vieną vakarą neiškentus pasislėpus kai vaikai jau miegojo išbandžiau - PASAKA, o ne daiktas. Vešiuos siūlus pas mamą, o kai jau "rasiu dovaną po egle" beliks tik labai apsidžiaugti, kad kaip tik tinkamų siūlų su savim turiu... blush2.gif
jurgina1975
QUOTE(simre @ 2008 12 09, 19:38)
Aš irgi. Ir tas aparatėlis jau pas mane, bet nieko negaliu daryt, nes vaikai matys ir negalėsiu paaiškint, kad tai Kalėdų senelio dovana... Bet vieną vakarą neiškentus pasislėpus kai vaikai jau miegojo išbandžiau - PASAKA, o ne daiktas. Vešiuos siūlus pas mamą, o kai jau "rasiu dovaną po egle" beliks tik labai apsidžiaugti, kad kaip tik tinkamų siūlų su savim turiu...  blush2.gif
*

simre, o tu su kiek kabliuku turi lelyte...? zinau, kad kaune galima gauti su 6 kabliukais...
sagdo
Ot gera mintis paprasyti kaledu senelio leles,kad atnestu dovanu bigsmile.gif
simre
QUOTE(jurgina1975 @ 2008 12 09, 21:07)
simre, o tu su kiek kabliuku turi lelyte...? zinau, kad kaune galima gauti su 6 kabliukais...
*

Jei kalbi apie paprastus, kur vien tik rankinis darbas tai, turiu su 4, 6 ir 8 labliukais. O tas vadinamas "malūnėlis" tai yra su 4 kabliukais.
jurgina1975
QUOTE(simre @ 2008 12 09, 20:24)
Jei kalbi apie paprastus, kur vien tik rankinis darbas tai, turiu su 4, 6 ir 8 labliukais. O tas vadinamas "malūnėlis" tai yra su 4 kabliukais.
*

doh.gif pasirodo kaip tik taves anksciau ir esu klausus kur Kaune pirkai paprasta su 6 kabliukais....
tik va drauge nelabai suprato kur ieskot hihihi.gif
simre
QUOTE(jurgina1975 @ 2008 12 09, 22:59)
doh.gif pasirodo kaip tik taves anksciau ir esu klausus kur Kaune pirkai paprasta su 6 kabliukais....
tik va drauge nelabai suprato kur ieskot  hihihi.gif
*

Žinau, kad toj parduotuvėlėj, kur ant kampo Ožeškienės g./Laisvės al. - (šalia Tauro batų) tikrai buvo gavę su 8 kabliukais. Čia aš pati buvau užprašius atvežti, pardavėja man paskambino, kad jau gavo, bet kadangi aš kantrybės neturiu ir radus greičiau senamiesty nusipirkau, tai ten jau ir nebenuvažiavau. Jei nieks per tas kelias savaites nenupirko, tai gal dar ten guli...
~saulyte~
Na tai pasipils groziai po svenciu... biggrin.gif Ir Elikai nebebus kada liudet,kad ji viena sia temele praskaidrina. mirksiukas.gif
Lupita 77
Mano bandymas- papuošalas dukrytei
user posted image ax.gif
Elika
Koks smagus metas visgi, kai tas Kaledu senelis vaikstineja biggrin.gif va, ir vaizdeliu jau atsiranda ax.gif
Tikrai grazus papuosaliukas wub.gif atrodo toks lengvutis ir spalva man tokia patinka bigsmile.gif

As bandysiu siandien padaryti antra batu raisteli ir jei galiukus pavyks graziai pritaisyti, idesiu kaip Kaledu Senelio dovana duktereciai prie kitu dovaneliu biggrin.gif
Elika
Vel tyla doh.gif
Lupita 77
Visos laukia Kalėdų senelio doh.gif
~saulyte~
As vakar pasidariau virvute ir ja pritaikiau kaip raktu pakabukas. biggrin.gif Gal pavyks iki savaitgalio ji nufotografuoti ir jums parodyti. ax.gif
Elika
o man pries sventes isvis neliko laiko prisesti prie tu virvuciu doh.gif darbe atsiskaitymai visokie, namie priessventiniai rupesciai doh.gif

Saulyte, butinai pasirodyk rolleyes.gif
Elika
user posted image
~saulyte~
Rodau savo pirmaji darbeli - pakabukas raktui. Jis labai paprastutis.Cia tik pats pirmasis prisedimas prie nerimo lelytes.
user posted image
Dabar svajoju ismokti iterpti karoliukus. ax.gif

Smagaus Naujuju sutikimo ir laimingu ateinanciu metu! biggrin.gif
edinka
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 12 16, 18:49)
As vakar pasidariau virvute ir ja pritaikiau kaip raktu pakabukas.
*

Kaip darei?
Susimėčiau, parduotuvėj buvo dvi lėlytės - viena gana stambi, kita tokia kūda, o virvutės reikia tokios normalios, tai žiūrėsiu kas gausis, nebandžius neįsivaizduoju kuri geriau... o aparato tai net nepatarė pirkt, sako dažnai akis numeta, o surinkt nebeišeina verysad.gif
~saulyte~
QUOTE(edinka @ 2009 01 01, 11:02)
Kaip darei?
Susimėčiau, parduotuvėj buvo dvi lėlytės - viena gana stambi, kita tokia kūda, o virvutės reikia tokios normalios, tai žiūrėsiu kas gausis, nebandžius neįsivaizduoju kuri geriau... o aparato tai net nepatarė pirkt, sako dažnai akis numeta, o surinkt nebeišeina  verysad.gif
*

Sita virvute neriau su aparateliu. Speju, neriant su plonesne lelyte, gautusi dailesne virvute. Nes as turiu pasidariusi namu salygomis tokia stambia lelyte su 5 dantukais, tai gaunasi kazkokia patezusi virvele( cia gal kol pradzia ir rankos neiprate). doh.gif
O neriant su aparateliu, tai tikrai "pabegus" akiai nuo dantuko, jos taip ir nepavyko sugrazinti. g.gif Turbut reikia labai atidziai ir letai nerti. g.gif
Elika
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 12 31, 14:14)
Rodau savo pirmaji darbeli - pakabukas raktui. Jis labai paprastutis.Cia tik pats pirmasis prisedimas prie nerimo lelytes.
user posted image
Dabar svajoju ismokti iterpti karoliukus.  ax.gif
Smagaus Naujuju sutikimo ir laimingu ateinanciu metu!  biggrin.gif
*

gana, idomi virvute gavosi bigsmile.gif o su karoliukais gi nesunku, tik pirma reikia prisiverti ant siulo karoliuku ax.gif

QUOTE(edinka @ 2009 01 01, 11:02)
Kaip darei?
Susimėčiau, parduotuvėj buvo dvi lėlytės - viena gana stambi, kita tokia kūda, o virvutės reikia tokios normalios, tai žiūrėsiu kas gausis, nebandžius neįsivaizduoju kuri geriau... o aparato tai net nepatarė pirkt, sako dažnai akis numeta, o surinkt nebeišeina  verysad.gif
*

Manau, su ta smulkesne lelyte gautum normalaus dydzio virvute smile.gif
edinka
QUOTE(Elika @ 2009 01 02, 20:06)
gana, idomi virvute gavosi  o su karoliukais gi nesunku, tik pirma reikia prisiverti ant siulo karoliuku

Manau, su ta smulkesne lelyte gautum normalaus dydzio virvute  smile.gif
*

O kiek maždaug siūlo reikia, na ta prasme iš kokio ilgio siūlo kokia išeina virvutė... jei prisivert karoliukų, tai labai pinsisilgas siūlas, o jei bus pertrumpas - išeis trumpa virvutė, ar galima rišt siūlą... g.gif

Nu pabandysiu ir pioneer.gif
Elika
As kazkaip niekada nematavau g.gif tiesiog, prisiveriu ant siulo (siulu kamuolyje) karoliuku. stengiuosi, kuo daugiau priverti, tuomet jau pinu virvute ax.gif o siaip, galima ir priristi, manau, tik jau reikes pagalvoti, kaip graziai mazgeli patvarkyti smile.gif
~saulyte~
As ir kazkaip net nepagalvojau kiek reikes siulo. Juk ji vinioji nuo kamuoliuko. ax.gif
Elika
dar siltas darbeliukas ax.gif papuosaliukas ant kaklo:
user posted image
is arciau:
user posted image
edinka
QUOTE(~saulyte~ @ 2009 01 03, 15:43)
As ir kazkaip net nepagalvojau kiek reikes siulo. Juk ji vinioji nuo kamuoliuko.
*

Tai jei be karoliukų, tai taip - jokio skirtumo...

QUOTE(Elika @ 2009 01 03, 19:15)
dar siltas darbeliukas papuosaliukas ant kaklo:
*

Jaaaaackau, kaip gražu wub.gif
simre
Va, prisinarpliojau ir aš virvučių ir jom šaliką pasipuošiau:
user posted image

Iš arčiau:
user posted image

user posted image

Virvutes dariau su tuo aparačiuku, vadinamu malūnėliu. Nesupratau, kame sudėtingumas pabėgusią akį į vietą grąžint? Kiek skaičiau, tai visoms problematiška, o man tikrai nesunku buvo, nors mašinoj vežiojantis tikrai buvo pabėgioję... Na bet čia gal kažką netaip supratau g.gif

Elika, iš kokių siūlų nėrei virvutę? Labai liuksiškai atrodo thumbup.gif
edinka
simre, o kiek tas aparatėlis kainuoja? Juo manau daug greičiau veiksmas vyksta, nors... kai įgundi, tai ir su lėlyte neblogai einasi.
Išbandžiau saviškę štai tokią user posted image. Jei daryt ant 8 dantukų, tai tokia tvirtoka virvutė gaunasi, maždaug piršto storumo. Ir pabandžiau ant tos pačios 4, tai skystaliukas išeina, bet plonesnė ir manau tiks mano idėjoms įgyvendint thumbup.gif
simre
QUOTE(edinka @ 2009 01 04, 01:16)
simre, o kiek tas aparatėlis kainuoja? Juo manau daug greičiau veiksmas vyksta, nors... kai įgundi, tai ir su lėlyte neblogai einasi.

Senis šaltis pirko štai iš Čia, visa firma Kaune, atvežė į namus pati savininkė, kiek šnektelėjau, tai galima su ja ir gyvai susitikt, kai kurias prekes apžiūrėt. Ne viską turi vietoj, kai ką užsakinėja.
O dėl greičio, tai nemanau, kad kuri nors iš mūsų sugebėtume su lėlė taip greitai narpliot, kaip tas aparačiukas. Mano akim vienintelė jo blogybė - karoliukų neįnersi... Bet jei kurt ką didesnio iš virvelių, tai daiktas thumbup.gif Mane tai vis tas šalikas (apykaklė?) vilioja, kur kažkuriam puslapy įdėta nuotrauka. Tik dar nesugalvoju, kaip įgyvendint g.gif
~saulyte~
QUOTE(simre @ 2009 01 04, 14:24)
Senis šaltis pirko štai iš Čia, visa firma Kaune, atvežė į namus pati savininkė, kiek šnektelėjau, tai galima su ja ir gyvai susitikt, kai kurias prekes apžiūrėt. Ne viską turi vietoj, kai ką užsakinėja.
O dėl greičio, tai nemanau, kad kuri nors iš mūsų sugebėtume su lėlė taip greitai narpliot, kaip tas aparačiukas. Mano akim vienintelė jo blogybė - karoliukų neįnersi... Bet jei kurt ką didesnio iš virvelių, tai daiktas  thumbup.gif Mane tai vis tas šalikas (apykaklė?) vilioja, kur kažkuriam puslapy įdėta nuotrauka. Tik dar nesugalvoju, kaip įgyvendint  g.gif
*

Ir as toki aparateli turiu. ax.gif Vis pasvajoju apie ta pati salikeli. biggrin.gif
O kodel neiseina inerti karoliuku?
Kaip sugaudai pabegusias akis? As meginau, bet man nepavyko - pasimeciau tarp eiliu... doh.gif
Elika
Aciu, mergaites 4u.gif
Simre, nudojau iriso siula ir daug karoliuku ax.gif siandien dar uzsegima perdariu, tai dabar jau tinkamas ir puostis biggrin.gif
bet jau kokia psakiska ideja su saliku wub.gif wub.gif wub.gif
simre
QUOTE(~saulyte~ @ 2009 01 04, 16:56)
O kodel neiseina inerti karoliuku?
Kaip sugaudai pabegusias akis? As meginau, bet man nepavyko - pasimeciau tarp eiliu...  doh.gif
*

Teisbę pasakius nebandžiau su karoliukais, bet man atrodo, kad pagal tai, kaip veriasi siūlas, sunkiai įsivaizduoju darbą su karoliukais.
O su pabėgusiom akim tai su kabliuku nukabinau likusias tris, ištraukiau virvutę į viršų, sutvarkiau pabėgusią akį, tada vėl atgal į apačią atsargiai sutraukiau ir sukabinau ant kabliukų. Nemoku dorai paaiškint... sad.gif

QUOTE(Elika @ 2009 01 04, 21:35)
Simre, nudojau iriso siula ir daug karoliuku  ax.gif siandien dar uzsegima perdariu, tai dabar jau tinkamas ir puostis  biggrin.gif
bet jau kokia psakiska ideja su saliku  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Čia apie tą, kur iš virvučių nupintas? Kuo daugiau žiūriu, tuo labiau man atrodo, kad ten megztuko apykaklė tokia mandra. Niekaip nesugalvoju, kaip šaliką pagamint g.gif
Elika
[quote=simre,2009 01 03, 21:23]
Va, prisinarpliojau ir aš virvučių ir jom šaliką pasipuošiau:
user posted image

as apie sita salika kalbejau ax.gif wub.gif wub.gif
~saulyte~
Vakar meginau nerti su floristine vielute ir su aparateliu. Bet man nesigavo. verysad.gif Gal per stora vielute? Niekaip neuzsimezdavo kilpeles nuo tu dantuku, o su vaseliu nevisas akeles pavykdavo permesti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.