Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų virvučių menas

idedu apyrankyte ,nors nebaigiau ,uzsegimo nepridejau ,siaip tikroveje geriau atrodo ir man visai nieko,nu bet kai MB taip iskritikavo kad likau beveik be nuomones.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man labai grazu bigsmile.gif wub.gif tokia labai neiprasta ir grazi wub.gif saunuole bigsmile.gif
nieko tie vyrai nesupranta doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 02 15, 22:54)
... tokia labai neiprasta ir grazi ...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ... ir dar ant kaklo toks pat turėtų gerai atrodyt.
O čia vielutė?
Atsakyti
Na, po ilgokos pertraukeles rodausi ir as ax.gif kaklo verinukas. bandymas su karoliukais ir valu ax.gif
user posted image
ir is arciau ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šaunuolės, merginos thumbup.gif Super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2009 02 16, 13:44)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif ... ir dar ant kaklo toks pat turėtų gerai atrodyt.
O čia vielutė?

Taip su vielute blush2.gif
elika tavoji gal ir mano vyrui patiktu,nes sako jei su valu butu tada kitaip atrodytu,o dbar atrodo susukta ir tiek doh.gif P.S.labai graziai atrodo tavo verinukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sagdo: 16 vasario 2009 - 15:54
Sagdo, man tavasis tikrai grazus ir perdaug nesuk galvos, kad vyrui nepatinka schmoll.gif gi, kaip sakoma, del skonio nesigincyjama rolleyes.gif

Bandziau darytis vakar lelyte su 6 kaistukais. Matyt, kazka ne taip dariau, nes naudotis ja negalejau doh.gif man siulas nuo savarzeliu ciuoze doh.gif Reikes dar kita buda isbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 02 17, 09:32)
Sagdo, man tavasis tikrai grazus  ir perdaug nesuk galvos, kad vyrui nepatinka  schmoll.gif  gi, kaip sakoma, del skonio nesigincyjama  rolleyes.gif

Bandziau darytis vakar lelyte su 6 kaistukais. Matyt, kazka ne taip dariau, nes naudotis ja negalejau  doh.gif  man siulas nuo savarzeliu ciuoze  doh.gif  Reikes dar kita buda isbandyti  g.gif

O atlenkei savarzeles i isores puse g.gif
Atsakyti
Elika. labai žavu thumbup.gif O kaip tu čia darei? Karoliukus suvėrei ant valo ir tada nėrei su lėlyte? Ar kažkaip kitaip darei g.gif Ir dar klausimukas. kokius karoliukus imti, kad tiktų prie sportinio stiliaus( džinsų, nertinių) nešioti kasdien? Turiu svarovski, bet man jie pasirodė per blizgūs, tokie labiau šventiški. Aš pati nemėgztu blizgučių, jie labiau tinka kokiam vakarėliui. Kur jūs perkate karoliukus. pvz. Kaune? Prie autobusų stoties yra parduotuvikė. Pardavėja ten man patinka. Kai pirkau( tik aišku per mažai nusipirkau doh.gif ) nežinojau kaip paaiškinti, tai ji sakė: svajok ir galvok garsiai, o visa kita jau mano darbas. Ir tikrai, viską gavau ko reikėjo bigsmile.gif
Atsakyti
IDEDU PABAIGTA APYRANKE IR KAKLO PAUOSALA
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 02 19, 11:01)
IDEDU PABAIGTA APYRANKE IR KAKLO PAUOSALA
user posted image
user posted image

4u.gif O man dailu thumbup.gif Super darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 02 17, 11:41)
O atlenkei savarzeles i isores puse g.gif


neatlenkiau doh.gif jau klaida mano ir pasakei biggrin.gif aciu bigsmile.gif

QUOTE(daivulka78 @ 2009 02 17, 12:45)
Elika. labai žavu thumbup.gif O kaip tu čia darei? Karoliukus suvėrei ant valo ir tada nėrei su lėlyte? Ar kažkaip kitaip darei g.gif Ir dar klausimukas. kokius karoliukus imti, kad tiktų prie sportinio stiliaus( džinsų, nertinių) nešioti kasdien? Turiu svarovski, bet man jie pasirodė per blizgūs, tokie labiau šventiški. Aš pati nemėgztu blizgučių, jie labiau tinka kokiam vakarėliui. Kur jūs perkate karoliukus. pvz. Kaune? Prie autobusų stoties yra parduotuvikė. Pardavėja ten man patinka. Kai pirkau( tik aišku per mažai nusipirkau doh.gif ) nežinojau kaip paaiškinti, tai ji sakė: svajok ir galvok garsiai, o visa kita jau mano darbas. Ir tikrai, viską gavau ko reikėjo bigsmile.gif


As pirma susiveriau karoliuku daaaaaaaaaauuuuuuuuug ant valo, o tada jau neriau smile.gif ir bandziau idomiai su tais karoliukais zaizdama biggrin.gif pirma dejau ant kilpuciu po 2 karoliukus, tada isneriau su vienu karoliuku, trecia eilute jau be karoliuku ir vel kartojau - pirma eilute su dviem karoliukais, antra eilute su vienu karoliuku, trecia eilute tuscia smile.gif

Kas del karoluku, tai manau, kad kasdienai gal labiau ir tiktu biseris, o ji norisi briaunuotu, galima bandyti su akriliniais karoliukias briaunuotais, zinoma, jau is smulkesniu, nebent nori stambesnio verinuko smile.gif


Sagdo, kaip grazu wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti