Įkraunama...
Įkraunama...

Legolendas

Jus apie Portnach tarpekli?aisku,tada gal neisim,arba eisim kita diena .Kiek klausinejau Bavarijos temoj,ten niekas neatsiliepe is buvusiuju.Kaip suprantu ,ten 2km iki tarpeklio ir koks 1km paciu tarpekliu?
Labai grazios foto is tos vietos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 02 balandžio 2012 - 14:53
QUOTE(rasa32 @ 2012 04 02, 14:43)
Jus apie Portnach tarpekli?


tada atsakyma rašysiu Bavarijos temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau Anglijos Legolende, labai patiko. Mano vaikas irgi suzavetas buvo smile.gif Atrakcionu vaikams pakako o ir paziureti i ka buvo tikrai. Super patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 11 balandžio 2012 - 15:03
Sveiki, kadangi bilietai į Baden Badeną kišenėje, jungiuosi į jūsų temą. Žadame aplankyti vokiškąjį Legolendą, nakvynės ieškausi Svečių namuose ir privačiame sektoriuje šalia kaimuose, iki 10-20 km atstumu nuo Legolendo. Kol kas pigiausiai rasta - 50 Eu/ naktis 4 asmenų šeimai, kažin, ar bepavyks pigiau?... Kadangi turime Lego katalogų vaikams, bilietai tik suaugusiems, manau, kad pigiau, negu perkant paketus jų viešbučiuose.
Prieš 5 metus esame buvę daniškame Legolende, tai maždaug įsivaizduojam, ko tikėtis.
Beje, man įdomu, kad Sm neradau nė užuominos apie kitą vaikų parką - www.spieleland.de, kuris nepertoliausiai nuo Legolendo. Jei kas buvote, prašom, pasidalinkite įspūdžiais.
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2012 04 12, 20:53)
Sveiki, kadangi bilietai į Baden Badeną kišenėje, jungiuosi į jūsų temą. Žadame aplankyti vokiškąjį Legolendą, nakvynės ieškausi Svečių namuose ir privačiame sektoriuje šalia kaimuose, iki 10-20 km atstumu nuo Legolendo. Kol kas pigiausiai rasta - 50 Eu/ naktis 4 asmenų šeimai, kažin, ar bepavyks pigiau?... Kadangi turime Lego katalogų vaikams, bilietai tik suaugusiems, manau, kad pigiau, negu perkant paketus jų viešbučiuose.
Prieš 5 metus esame buvę daniškame Legolende, tai maždaug įsivaizduojam, ko tikėtis.
Beje, man įdomu, kad Sm neradau nė užuominos apie kitą vaikų parką - www.spieleland.de, kuris nepertoliausiai nuo Legolendo. Jei kas buvote, prašom, pasidalinkite įspūdžiais.


O kada jus planuojate vaziuoti ? Kazkurioje temoje skaiciau apie Spieland pramogu parka. Tikrai kazkuri mama rase, tik neprisimenu kur buvau radus g.gif Gal forume apie Vokietija ar apie Bavarija ... Atsiliepimai buvo teigiami. Del nakvyniu nieko pasakyti negaliu, nes mes pirkom ta paketa. Gyvensim prie Legoland'o.
Atsakyti
Mes važiuojame birželio viduryje, savaitei laiko. Jau seniai buvome planavę kelionę "tik vaikams" su pramogų parkais, tai pagaliau prisiruošėme. Nakvynes prie Legolendo jau rezervavom. Prie "Europapark" nakvynes irgi jau rezervavom, beliko pora naktų kažkur prie Bodensee. Ieškau netoli Ravensburgo, būtent prie jo ir tas "Spieleland".
Atsakyti
Aisku, geros jums keliones 4u.gif
O mna toks klausimas kilo - Vokietijoj angliskai susisneketi imanoma ? As niekada nebuvus, o darbe prigasdino, kad jie angliskai nesneka blink.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal galėtumėte plačiau apie šios kortelės įsigyjimą. Kiek suprantu su ja lankymas yra nemokamas? Ar yra ribojimas dienų/kartų apsilankymas tame pačiame parke skaičius?
Kiek supratau šią kortelę būtina atsiimti vienoje iš lankytinų vietų, kurioje ji galioja.
Ketiname įsigyti, tačiau Danijos Legolande, nors ir skelbiamas kortelės sąrašuose, nelabai radau info ar yra išduodama.

Ačiū už mintis

QUOTE(jurigo @ 2012 03 04, 01:45)
...Timmendorfer Strand sea life akvariumai pirkom Merilin metines korteles šeimai 225 eurų.Su ja galima lankytis 15 vietų...

Atsakyti
Kortele galit nusipirkti internetu Heide parko puslapyDabar kaip tik 10%nuolaida.
Kortele aktyvuoti reikia butent Heide parke,o tada jau galesit lankyti kitus objektus.
Na,visa info rasit nurodytam puslapy mirksiukas.gif
Atsakyti
Praita savaite buvome Berlyno legolende nesužavėjo, buvau su 10m ir 3m vaikais.Labai daug žmoniu grustis nerealios(na gal pataikėm,kai vaikam buvo mokyklinės atostogos) turėjome saugom mažyli,kad nesutryptu,bloga vintiliacija buvo tvanku atsisėsti nebuvo kur mačiau žmonės sedėjo ir valgė tiesiog ant grindu.
Atsakyti
Lyyra,Berlyne atsidarė Legolendas??
Atsakyti
QUOTE(Gosha @ 2012 04 17, 17:06)
Ketiname įsigyti, tačiau Danijos Legolande, nors ir skelbiamas kortelės sąrašuose, nelabai radau info ar yra išduodama.



Na kiek mes domėjomės, tai supratome, kad ši kortelė Danijos Legolende išvis negalioja, tik Vokietijos. 4u.gif

QUOTE(lyyra @ 2012 04 17, 23:47)
Praita savaite buvome Berlyno legolende nesužavėjo, buvau su 10m ir 3m vaikais.Labai daug žmoniu grustis nerealios(na gal pataikėm,kai vaikam buvo mokyklinės atostogos) turėjome saugom mažyli,kad nesutryptu,bloga vintiliacija buvo tvanku atsisėsti nebuvo kur mačiau žmonės sedėjo ir valgė tiesiog ant grindu.


Turbūt buvote Legoland Discovery centre. 4u.gif Legolendas tai didelis parkas, vietos užtenka ten visiems biggrin.gif
Atsakyti