Įkraunama...
Įkraunama...

Legolendas

Mes is "Legolendo" grizome pries savaite. Manau, vienos dienos is tiesu visiskai uztenka. "Legolendas" is tiesu labai mazu leliuku atrakciju vieta. Optimaliausia, manau, 3 - 8 metu. Mes bvom trise, tai bilietas visiems kainavo 300 Lt. Atrakcionai tikrai ne ekstremalus: lektuveliai, traukinukai, traukiniai, laiveliai, apzvalgos bokstas - zodziu, teveliai ten daugiau lydintys nariai, o ne dalyviai.
Dar buvome "Heides" parke Vokietijoje, ten jau parkas visai seimai - ras ka veikti ir didelis, ir mazas. Kainavo iejimas tiek pat, bet per diena visko neisbandeme. Toli grazu...
www.legoland.dk
www.heidepark.de

Oi, dar norejau paagituoti i ta "Lioveparka" nuvaziuoti - bent jau man tai ten labiausiai patiko lotuliukas.gif Ju psl www.givskudzoo.dk Nuo "Legolendo" parkas nutoles apie 20 -30 km, taigi, cia pat..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keberiokšt: 06 birželio 2007 - 17:55
O musu buvimo metu daugiausia ten buvo seimu su leliukais tongue.gif Kurie puikiai ten ka rado veikti. Draugu mergaite, sesiamete, megstanti ypatingas atrakcijas, siek tiek nuobodziavo - eilines masineles is Sereikiskiu parko, lektuveliai ir traukinukai jai buvo nebeidomu. Aisku, jeigu nebuciau buvusi kituose pramogu parkuose ir negaleciau palyginti, gal taip ir nekalbeciau. 4u.gif Sutinku su anksciau sioje temoje issakyta nuomone, kad berniukui ten idomiau negu mergaitems.
Atsakyti
Pasiskaitinėjau Jūsų atsiliepimus apie Legolendus ir pati labai norėčiau mašina su šeima ten apsilankyti.Bet visos rašo apie Danijos o gal kuri esate buvusi Vokietijos ir galėtumėte suteikti info blush2.gif
Turiu čia keletą bukletų bet jie visi vokiečių kalba,o aš moku tik anglų,įlindau į jų psl. www.centerparcs.com bet ir ten kalbos neduoda pasirinkti verysad.gif tai labai praverstų pagalba.
Na gėda prisipažinti bet netu naudotis nemoku,kaip kitos mamos rašo kad kelias dienas sedėjo ir visą informaciją susirinko blush2.gif
Prašau labai labai pagalbos,nes norėčiau greitu laiku ten nuvykti.Jų parkai yra Vokietijoje,Belgijoje,Olandijoje,Prancūzijoje ir Jungtinėje Karalystėje (ten rašo angliškai,bet tikrai nevyksime)
Atsakyti
Vokiškai gali pasiskaityti čia:

http://www.legoland.de
http://www.legoland.com
Atsakyti
Sveikos, keliautojos, ar galėtumėt kažkuri patarti kaip galima išsinuomoti prie Legolendo nakvynę (nebrangiai)? Girdėjau, kad ten perka kažkokį komplektą -nakvynė, pusryčiai, vakarienė, bilietai taip pat įeina.. Gal kuri nors bandėt?
Atsakyti
Mes buvome pries beveik jau metus Legoland Windsor UK, ten vienos dienos tikrai neuztenka, ir atrakcijos ne tik maziukams, ir paketai patrauklus, ir vieta gera- visai netoli oro uosto. Rekomenduoju wink.gif
www.legoland.co.uk
Atsakyti
QUOTE(iingridaa @ 2007 08 23, 07:22)
O čia Danijos Legolendas?  blush2.gif
Kas įeina į tą paketą?
Ir kaip jį pirkti: ar ten nuvažiavus, ar internetu?

Cia Anglijos. Ar Tu buvai ju puslapyje? Ten gali rasti visa info. Windsor'e be ledoland'o dar yra labai nereali pilis, kurioje daznai apsistoja karaliene, ji prieinama ir lankytojams, tik Anglijos pilys- nepigus malonumas, bet patikekit, tikrai vertos tu pinigu!!
Windsor'as yra 12 myliu nuo Heathrow oro uosto, ten nuolat vazineja visuomeninis transportas, i package'a ieina tai, ka pasirenki: gali buti tik bilietai i legoland'a, gali buti viesbutis be arba su pusryciais. Tikrai neimkit vienos dienos, per mazai, ir imdami kelias dienas, jei neturit ten salia pazistamu, tikrai pirkit package'us internetu is legoland'o puslapio- bus pigiau, o legoland'as turi bendradarbiavimo sutartis su visais viesbuciais aplink, rinkites pagal pinigine ir poreikius, galima netgi uzsibukinti ta pati oro uosto viesbuti. Susirask puslapyje visus siulomus option'us, ten nesudetinga- disneyland'o puslapis man pasirode daug sudetingesnis..
Bukini internetu, susimoki ebank'e, ir atsispausdini bilietus is email'o, su tais atspausdintais eini ir i parka, ir i viesbuti. 4u.gif
Klausk, jei ko reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurushka @ 2007 08 26, 06:29)
Nera uz ka  smile.gif  Dabar prisiminiau, kad vyras kazka minejo, kad vis gauna is ten spec. pasiulymu meilu (kadangi uzsakinejom netu), paklausiu jo, jei kas nors ypatingo ir naudingo, parasysiu ryt  mirksiukas.gif

Žinai, mes tai važiuojam į Daniją.. Ir žiūrėjau tą puslapį kurį rekomandavai, ten taip pat yra Danijos legolendas, bet niekaip nerandu pasiūlymų pirkti bilietus kartu su nakvyne ir maistu g.gif . Ten siūlo vieną viešbutį legolendo, aišku labai gražus ir t.t., bet nakvynė apie 1300lt blink.gif blink.gif blink.gif
Tai per google susiradau dar vieną puslapiuką www.ses.dk ,kuriame galima aplink tą miestelį (Billundą) išsinuomoti internetu B&B, kaina mano nuomone, normali - 300 lt dviem suaugusiems, vaikui ir kūdikiui ax.gif .
O gal ten vietoj perkant bilietus gali pasiūlyti kažkokius viešbutukus, bet nemanau, kad pigiai būtų.. Nu, žodžiu pasimečiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iingridaa @ 2007 08 27, 09:46)
Žinai, mes tai važiuojam į Daniją.. Ir žiūrėjau tą puslapį kurį rekomandavai, ten taip pat yra Danijos legolendas, bet niekaip nerandu pasiūlymų pirkti bilietus kartu su nakvyne ir maistu  g.gif . Ten siūlo vieną viešbutį legolendo, aišku labai gražus ir t.t., bet nakvynė  apie 1300lt  blink.gif  blink.gif  blink.gif
Tai per google susiradau dar vieną puslapiuką www.ses.dk ,kuriame galima aplink tą miestelį (Billundą) išsinuomoti internetu B&B, kaina mano nuomone, normali - 300 lt dviem suaugusiems, vaikui ir kūdikiui  ax.gif .
O gal ten vietoj perkant bilietus gali pasiūlyti kažkokius viešbutukus, bet nemanau, kad pigiai būtų.. Nu, žodžiu pasimečiau  smile.gif

Nu katik nuejau pasitikslinti: is lempos uzsimeciau uzsakyma rugsejo antrai pusei, 4 asmenu seimai, 3 dienoms bilietai i parka+ 2 nakvynes viesbutyje, man ismete atrodo 12 viesbuciu pasiulymus su visais duomenimis apie viesbucius, visas package'as- nuo 277 svaru, t.y. apie 1385 lt, bet cia viskas keturiu asmenu seimai, t.y. 2 naktys viesbutyje su pusryciais, + 3 dienos parke..
Atsakyti
QUOTE(aurushka @ 2007 08 28, 19:45)
iingridaa, man idomu, ar bandei dar karta ziureti, ar radai tuos package'us?

Taip ačiū,pagaliau pavyko man pataikyti ten kur reikia, nes pradžioj tai papuldavau ten, kur brangų viešbutį reklamuoja... Dabar jau žinosiu ax.gif IVariantų daug, tik mes dar neapsisprendėm ar su nakvyne ten važiuoti, ar tą pačią dieną grįžti į Kopenhagą.. Aišku kelionė ilga g.gif Prie mūsų dar Danijoj prisijungs viena šeimynėlė, tai dabar svarbu išspręsti klausimą dėl auto nuomos. Ji be proto brangi..Mums reikia miniveno, oro uoste auto nuoma tarptautinė, tai ir kainos blink.gif
Atsakyti
Ir mes už kelių dienų važiuojam į legolandą, rezervavom viešbutuką per netą, su legolando įėjimo bilietais, mūsų keturi žmonės,iš kurių vienam vis dar nemokamai... biggrin.gif , tai mums kainuos 294eurų už viską - dvi nakvynės, pusryčiai ir bilietai į legolandą.
Kai grįšim, daugiau papasakosiu.
Nors mano kolega važiavo, net nerezervavę iš anksto ir viskas super - atrado, pailsėjo, sakė labai patiko...(bėje, važiavo su dviem vaikais kuriems apie šešis metus)
Atsakyti
As irgi pasidalinsiu ispudziais - buvom Legolende liepos men., tai plaukem keltu Klaipeda- Kylis, po to apie 200km masiniuku iki Billundo.
Viesbuti - Legoland Village kartu su 2-ju dienu bilietais i Legolenda ir 1-os dienos bilietu i Givskudo Zoologijos soda uzsisakinejom internetu.
Uz 3 naktis viesbutyje su pusryciais ir 2 vakarienes bei minetais bilietais suplojom nemazai-litais apie 2200 Lt., bet norejosi buti ramiems del visko - juk atostogos. O bilietai, beje, ten kaip ir viskas- brangus.
Beje, mums bent jau pasitvirtino, jog vienos dienos Legolende mazoka - mes gi neskubedami isbandem viska, o kai ka - pvz. amerikietiskus kalnelius- ir po kelis kartus.
Tiesa, mano seima - tai mes su vyru ir 8-metis vaikinas.
Atsakyti